Výsledky: 2.kolo Národního poháru KARATE.CZ 2022 (Brno)
Fotogalerie
https://photos.app.goo.gl/HZ2t57A5jDgX6w9S7
Výsledky
Kata žáci-žačky A | |||
Umístnění | Jméno | Přijmení | Klub |
1 | Andrei-Cristian | SERBAN | Akademie karate Brno, z.s. |
2 | Alina | DENYS | Akademie karate Brno, z.s. |
3 | Emilly | ŽITNÍKOVÁ | Akademie karate Zlín |
Kata žáci B (9.- 7. kyu) | |||
Umístnění | Jméno | Přijmení | Klub |
1 | Štěpán | KLIMÁNEK | Akademie karate Zlín |
2 | Pavel | NOVOSÁD | Akademie karate Zlín |
3 | Oliver | DENK | Akademie karate Valašské Meziříčí, z.s. |
Kata žákyně B (9.- 7. kyu) | |||
Umístnění | Jméno | Přijmení | Klub |
1 | Eva | LUTONSKÁ | TJ Tesla Brno z.s. |
2 | Lucie | ABÍKOVÁ | Centrum karate Praha, z.s. |
3 | Elena | HEGMONOVÁ | Akademie karate Zlín |
Kata žáci B (6.- 1.kyu) | |||
Umístnění | Jméno | Přijmení | Klub |
1 | Oliver | KAULINEC | Akademie karate Zlín |
2 | Nathaniel | LANG | Akademie karate Brno, z.s. |
3 | Štěpán | JANEKA | Akademie karate Zlín |
Kata žáci C (9.- 7. kyu) | |||
Umístnění | Jméno | Přijmení | Klub |
1 | Vojtěch | ČADIL | Klub tradičního karate Tábor |
2 | Tobias | ECKHARDT | TJ Tesla Brno z.s. |
3 | Jonáš | ZAHRADNÍČEK | TJ Tesla Brno z.s. |
Kata žákyně C (9.- 7. kyu) | |||
Umístnění | Jméno | Přijmení | Klub |
1 | Sofie | HÝSKOVÁ | Centrum karate Praha, z.s. |
2 | Katarína | KRUŽELOVÁ | Akademie karate Brno, z.s. |
3 | Lilly | HALBICHOVÁ | Centrum karate Praha, z.s. |
Kata žáci C (6.- 1.kyu) | |||
Umístnění | Jméno | Přijmení | Klub |
1 | David | KASAL | Akademie karate Brno, z.s. |
2 | Filip | HORVÁTH | TJ Tesla Brno z.s. |
3 | Jiří | BRÁZDA | Akademie karate Zlín |
Kata žákyně C (6.- 1.kyu) | |||
Umístnění | Jméno | Přijmení | Klub |
1 | Karolína | BÁRTKOVÁ | Akademie karate Valašské Meziříčí, z.s. |
2 | Anna | Morhun | Akademie karate Valašské Meziříčí, z.s. |
3 | Izabela | JANUŠOVÁ | Akademie karate Valašské Meziříčí, z.s. |
Kata žáci D (9.- 7. kyu) | |||
Umístnění | Jméno | Přijmení | Klub |
1 | Jakub | ŠEVČÍK | Centrum karate Praha, z.s. |
2 | Jaroslav | ZERÁK | Akademie karate Valašské Meziříčí, z.s. |
3 | Bohdan | Denysenko | Akademie karate Valašské Meziříčí, z.s. |
Kata žákyně D (9.- 7. kyu) | |||
Umístnění | Jméno | Přijmení | Klub |
1 | Nikola | KVAPILOVÁ | Centrum karate Praha, z.s. |
2 | Kateřina | MAILBEKOVÁ | TJ Tesla Brno z.s. |
3 | Laura | ŠUBRTOVÁ | TJ Tesla Brno z.s. |
Kata žáci D (6.- 4. kyu) | |||
Umístnění | Jméno | Přijmení | Klub |
1 | Kostiantyn | Kovalov | SKP Vsetín |
2 | Ondřej | HOUŠKA | TJ Tesla Brno z.s. |
3 | Maksym | Fuha | Akademie karate Valašské Meziříčí, z.s. |
Kata žákyně D (6.- 4. kyu) | |||
Umístnění | Jméno | Přijmení | Klub |
1 | Junia | Galetska | SKP Vsetín |
2 | Gréta | MAILBEKOVÁ | TJ Tesla Brno z.s. |
3 | Klára | MIKEŠOVÁ | Akademie karate Zlín |
Kata žáci D (3.- 1. kyu) | |||
Umístnění | Jméno | Přijmení | Klub |
1 | David | MANTAČ | Centrum karate Praha, z.s. |
2 | Denis | MÁČAL | Akademie karate Brno, z.s. |
3 | Maxmilián | FOLTYN | Akademie karate Ostrava, z.s. |
Kata žákyně D (3.- 1. kyu) | |||
Umístnění | Jméno | Přijmení | Klub |
1 | Viktorie | VAVŘÍKOVÁ | Akademie karate Valašské Meziříčí, z.s. |
2 | Ella | MIKULÁŠTÍKOVÁ | Akademie karate Valašské Meziříčí, z.s. |
3 | Nela | NAVRÁTILOVÁ | SKP Vsetín |
Kata kadeti (3.kyu – dan) | |||
Umístnění | Jméno | Přijmení | Klub |
1 | Vlad | Ploshchynskiy | SKP Vsetín |
2 | Chris-Leon | KREČMER | Akademie karate Ostrava, z.s. |
3 | Patrik | BAČO | Centrum karate Praha, z.s. |
Kata kadetky a mladší juniorky (3.kyu – dan) | |||
Umístnění | Jméno | Přijmení | Klub |
1 | Lucie | PETRUŠKOVÁ | Akademie karate Ostrava, z.s. |
2 | Brigita | BAČOVÁ | Centrum karate Praha, z.s. |
3 | Aneta | JURYGÁČKOVÁ | SKP Vsetín |
Kata mladší junioři (3.kyu – dan) | |||
Umístnění | Jméno | Přijmení | Klub |
1 | Tomáš | HÁJEK | Akademie karate Zlín |
2 | Radomír | KOPECKÝ | Akademie karate Brno, z.s. |
3 | Jakub | KAREŠ | Centrum karate Praha, z.s. |
Kata starší junioři (6.kyu – dan) | |||
Umístnění | Jméno | Přijmení | Klub |
1 | Saša | ŠINDEL | Akademie karate Zlín |
2 | Michal | PAVLÍK | Akademie karate Zlín |
3 | Ondřej | SABOL | Akademie karate Zlín |
Kata senioři B | |||
Umístnění | Jméno | Přijmení | Klub |
1 | Libor | TOMÁŠ | Centrum karate Praha, z.s. |
2 | Radim | KLABAL | Akademie karate Brno, z.s. |
3 | Daniel | BENDA | Klub tradičního karate Tábor |
Kata seniorky B | |||
Umístnění | Jméno | Přijmení | Klub |
1 | Iveta | KAREŠOVÁ-DUSILOVÁ | Centrum karate Praha, z.s. |
2 | Alena | ČADILOVÁ | Klub tradičního karate Tábor |
3 | Ivana | PŮČKOVÁ | TJ Tesla Brno z.s. |
Kata senioři | |||
Umístnění | Jméno | Přijmení | Klub |
1 | Daniel | VESELÝ | Akademie karate Zlín |
2 | Vojtěch | MAŠLÁŇ | Akademie karate Zlín |
3 | Martin | KÁČER | Akademie karate Brno, z.s. |
Kata seniorky | |||
Umístnění | Jméno | Přijmení | Klub |
1 | Veronika | Hrabovan | SKP Vsetín |
2 | Martina | JANUŠOVÁ | Akademie karate Valašské Meziříčí, z.s. |
3 | Petra | DOHNALOVÁ | TJ Tesla Brno z.s. |
Kata kadeti (9.kyu – 7.kyu) | |||
Umístnění | Jméno | Přijmení | Klub |
1 | Ondřej | KUBATÝ | Akademie karate Ostrava, z.s. |
2 | Shai | SELINGER | TJ Tesla Brno z.s. |
3 | Ondřej | KÁŠEK | Klub tradičního karate Tábor |
Kata kadeti (6.kyu – 4.kyu) | |||
Umístnění | Jméno | Přijmení | Klub |
1 | Michael | BOHUŠ | TJ Tesla Brno z.s. |
2 | Kyrylo | Chornyi | SKP Vsetín |
3 | Richard | MAILBEK | TJ Tesla Brno z.s. |
Kata kadetky a mladší juniorky (9.kyu – 7.kyu) | |||
Umístnění | Jméno | Přijmení | Klub |
1 | Lucie | DĚDIČÍKOVÁ | Akademie karate Zlín |
2 | Nela | BELOVÁ | TJ Tesla Brno z.s. |
3 | Aneta | SVOBODOVÁ | Akademie karate Ostrava, z.s. |
Kata kadetky (6.kyu – 4.kyu) | |||
Umístnění | Jméno | Přijmení | Klub |
1 | Elizavet | Galetska | SKP Vsetín |
2 | Elli | TESAŘOVÁ | TJ Tesla Brno z.s. |
3 | Lucie | KARLOVÁ | Centrum karate Praha, z.s. |
Kata mladší junioři (6.kyu – 4.kyu) | |||
Umístnění | Jméno | Přijmení | Klub |
1 | Kostiantyn | Chornyi | SKP Vsetín |
2 | Volodymyr | MALYARCHYK | Centrum karate Praha, z.s. |
3 | Michael | KLABAL | Akademie karate Brno, z.s. |
Kata mladší juniorky (6.kyu – 4.kyu | |||
Umístnění | Jméno | Přijmení | Klub |
1 | Anna-Marie | KALENDOVÁ | Akademie karate Zlín |
2 | Nela | BÁTRLOVÁ | Karate Chropyně – TJ Chropyně, z.s. |
3 | Michaela | POKLADNÍKOVÁ | TJ Tesla Brno z.s. |
Kumite Kogo kadeti (3.kyu – dan) | |||
Umístnění | Jméno | Přijmení | Klub |
1 | Michal | PIŠŤÁČEK | Akademie karate Ostrava, z.s. |
2 | Vlad | Ploshchynskiy | SKP Vsetín |
3 | Chris-Leon | KREČMER | Akademie karate Ostrava, z.s. |
3 | Matěj | HORÁK | Akademie karate Ostrava, z.s. |
Kumite Kogo kadetky a mladší juniorky (3.kyu – dan) | |||
Umístnění | Jméno | Přijmení | Klub |
1 | Brigita | BAČOVÁ | Centrum karate Praha, z.s. |
2 | Veronika | JEŽÍKOVÁ | SKP Vsetín |
3 | Lucie | PETRUŠKOVÁ | Akademie karate Ostrava, z.s. |
3 | Kateřina | JEŘÁBKOVÁ | Akademie karate Ostrava, z.s. |
Kumite Kogo mladší junioři (3.kyu – dan) | |||
Umístnění | Jméno | Přijmení | Klub |
1 | Radomír | KOPECKÝ | Akademie karate Brno, z.s. |
2 | Tomáš | HÁJEK | Akademie karate Zlín |
3 | Vladyslav | Malyi | Akademie karate Valašské Meziříčí, z.s. |
Kumite starší junioři (6.kyu – dan) | |||
Umístnění | Jméno | Přijmení | Klub |
1 | Saša | ŠINDEL | Akademie karate Zlín |
2 | Petr | JANÍK | Akademie karate Zlín |
3 | Jan | OSSENDORF | TJ Tesla Brno z.s. |
3 | Ondřej | SABOL | Akademie karate Zlín |
Kumite Sanbon kogo žáci D | |||
Umístnění | Jméno | Přijmení | Klub |
1 | Kostiantyn | Kovalov | SKP Vsetín |
2 | David | MANTAČ | Centrum karate Praha, z.s. |
3 | Martin | PŘIBYL | Akademie karate Zlín |
3 | Denis | MÁČAL | Akademie karate Brno, z.s. |
Kumite Sanbon kogo žačky D | |||
Umístnění | Jméno | Přijmení | Klub |
1 | Nela | NAVRÁTILOVÁ | SKP Vsetín |
2 | Nikola | KVAPILOVÁ | Centrum karate Praha, z.s. |
3 | Tora | ONDRÁČKOVÁ | Akademie karate Brno, z.s. |
3 | Agáta | NOVÁKOVÁ | Akademie karate Zlín |
Kumite senioři | |||
Umístnění | Jméno | Přijmení | Klub |
1 | Martin | KÁČER | Akademie karate Brno, z.s. |
2 | Serhii | NAZAROV | Centrum karate Praha, z.s. |
3 | Jiří | HEGMON | Akademie karate Zlín |
3 | Vojtěch | MAŠLÁŇ | Akademie karate Zlín |
Kumite Sanbon žáci C | |||
Umístnění | Jméno | Přijmení | Klub |
1 | Daniel | ARGALÁŠ | Akademie karate Ostrava, z.s. |
2 | David | KASAL | Akademie karate Brno, z.s. |
3 | Jiří | BRÁZDA | Akademie karate Zlín |
3 | Artiom | PATRASANU | Akademie karate Brno, z.s. |
Kumite Sanbon žáčky C | |||
Umístnění | Jméno | Přijmení | Klub |
1 | Lilly | HALBICHOVÁ | Centrum karate Praha, z.s. |
2 | Gíta | KOZÁKOVÁ | Akademie karate Brno, z.s. |
3 | Karolína | BÁRTKOVÁ | Akademie karate Valašské Meziříčí, z.s. |
3 | Linda | DENKOVÁ | Akademie karate Valašské Meziříčí, z.s. |
Kumite Kogo senioři B | |||
Umístnění | Jméno | Přijmení | Klub |
1 | Libor | TOMÁŠ | Centrum karate Praha, z.s. |
2 | Václav | KAREŠ | Centrum karate Praha, z.s. |
3 | Radim | KLABAL | Akademie karate Brno, z.s. |
Kumite Kogo seniorky B | |||
Umístnění | Jméno | Přijmení | Klub |
1 | Alena | ČADILOVÁ | Klub tradičního karate Tábor |
2 | Iveta | KAREŠOVÁ-DUSILOVÁ | Centrum karate Praha, z.s. |
3 | Zuzana | KÁŠKOVÁ | Klub tradičního karate Tábor |
Kumite Kihon ippon žáci a žákyně A | |||
Umístnění | Jméno | Přijmení | Klub |
1 | Alina | DENYS | Akademie karate Brno, z.s. |
2 | Emilly | ŽITNÍKOVÁ | Akademie karate Zlín |
3 | Andrei-Cristian | SERBAN | Akademie karate Brno, z.s. |
3 | Riku | ZRŮST | Akademie karate Brno, z.s. |
Kumite Kihon ippon žáci B (9.- 7.kyu) | |||
Umístnění | Jméno | Přijmení | Klub |
1 | Oliver | DENK | Akademie karate Valašské Meziříčí, z.s. |
2 | Štěpán | KLIMÁNEK | Akademie karate Zlín |
3 | Matyáš | LEPÍK | Akademie karate Zlín |
3 | Pavel | NOVOSÁD | Akademie karate Zlín |
Kumite Kihon ippon žákyně B (9.- 7.kyu) | |||
Umístnění | Jméno | Přijmení | Klub |
1 | Lucie | ABÍKOVÁ | Centrum karate Praha, z.s. |
2 | Elena | HEGMONOVÁ | Akademie karate Zlín |
3 | Barbora | PAVELÁKOVÁ | Akademie karate Zlín |
3 | Adéla | BALÁŠOVÁ | Akademie karate Brno, z.s. |
Kumite Kihon ippon žáci B (6.- 1.kyu) | |||
Umístnění | Jméno | Přijmení | Klub |
1 | Nathaniel | LANG | Akademie karate Brno, z.s. |
2 | Oliver | KAULINEC | Akademie karate Zlín |
3 | Štěpán | JANEKA | Akademie karate Zlín |
Kumite Kogo kadeti (7. – 4.kyu) | |||
Umístnění | Jméno | Přijmení | Klub |
1 | Michael | BOHUŠ | TJ Tesla Brno z.s. |
2 | Milan | ČONKA | TJ Tesla Brno z.s. |
3 | Richard | MAILBEK | TJ Tesla Brno z.s. |
3 | Kyrylo | Chornyi | SKP Vsetín |
Kumite Kogo kadetky a mladší juniorky (7. – 4.kyu) | |||
Umístnění | Jméno | Přijmení | Klub |
1 | Elli | TESAŘOVÁ | TJ Tesla Brno z.s. |
2 | Elizavet | Galetska | SKP Vsetín |
3 | Barbora | VACULÍKOVÁ | TJ Tesla Brno z.s. |
3 | Sára | NAVRÁTILOVÁ | TJ Tesla Brno z.s. |
Kumite Kogo mladší junioři (7. – 4.kyu) | |||
Umístnění | Jméno | Přijmení | Klub |
1 | Volodymyr | MALYARCHYK | Centrum karate Praha, z.s. |
2 | Kostiantyn | Chornyi | SKP Vsetín |
3 | Jakub | MÁTL | TJ Tesla Brno z.s. |
3 | Michael | KLABAL | Akademie karate Brno, z.s. |
Fukugo kadeti, mladší junioři | |||
Umístnění | Jméno | Přijmení | Klub |
1 | Kostiantyn | Chornyi | SKP Vsetín |
2 | Patrik | BAČO | Centrum karate Praha, z.s. |
3 | Matěj | HORÁK | Akademie karate Ostrava, z.s. |
3 | Michal | PIŠŤÁČEK | Akademie karate Ostrava, z.s. |
Fukugo kadetky, mladší juniorky | |||
Umístnění | Jméno | Přijmení | Klub |
1 | Lucie | PETRUŠKOVÁ | Akademie karate Ostrava, z.s. |
2 | Brigita | BAČOVÁ | Centrum karate Praha, z.s. |
3 | Kateřina | JEŘÁBKOVÁ | Akademie karate Ostrava, z.s. |
3 | Anna | Kalutska | Akademie karate Valašské Meziříčí, z.s. |
Fukugo senioři, starší junioři | |||
Umístnění | Jméno | Přijmení | Klub |
1 | Martin | KÁČER | Akademie karate Brno, z.s. |
2 | Daniel | VESELÝ | Akademie karate Zlín |
3 | Vojtěch | MAŠLÁŇ | Akademie karate Zlín |
3 | Jiří | HEGMON | Akademie karate Zlín |
Kata team kadetky, mladší juniorky tým | |||
Umístnění | Jméno | Přijmení | Klub |
1 | Kalendová, Exelová, Toboláková (KALENDOVÁ, TOBOLÁKOVÁ, EXELOVÁ) | Akademie karate Zlín | |
2 | Dědičíková, Balajková, Romanina (DĚDIČÍKOVÁ, BALAJKOVÁ) | Akademie karate Zlín | |
Kata team žáci a žákyně C + D (3.- 1.kyu) vč. aplikace tým | |||
Umístnění | Jméno | Přijmení | Klub |
1 | Bártková, Vavříková, Mikuláštíková (VAVŘÍKOVÁ, MIKULÁŠTÍKOVÁ, BÁRTKOVÁ) | Akademie karate Valašské Meziříčí, z.s. | |
2 | Foltýn, Pajda, Erben (PAJDA, FOLTYN, ERBEN) | Akademie karate Ostrava, z.s. | |
3 | Nováková, Hnilová, Bořutová (NOVÁKOVÁ, HNILOVÁ, BOŘUTOVÁ) | Akademie karate Zlín | |
Kata team žáci a žákyně A-D (9.- 4.kyu) vč. aplikace tým | |||
Umístnění | Jméno | Přijmení | Klub |
1 | Mikešová,Mikešová,Novosádová | Akademie karate Zlín | |
2 | Bohuslavová,Hýsková,Vrňatová | Centrum karate Praha, z.s. | |
3 | Hegmonová,Klimánek,Novosád | Akademie karate Zlín |