Výsledky: 1.kolo Národního poháru ČATK 2020 (Brno)

Dne 8.2.2020 hostilo město Brno 1. kolo Národního poháru v tradičním karate. Do Haly míčových sportů Masarykovy univerzity se přijelo zúčastnit dohromady 199 závodníků ze 14 klubů. Hlavním rozhodčím pro tuto akci byl Mgr. Radek Kleibl 5.dan WTKF.  Probíhající chřipková epidemie sice ovlivnila počet závodníků, kvalita startujících ale byla stále na vysoké úrovni. Závod opět probíhal na dvě části, kdy dopoledne změřili své síly kadeti, junioři a senioři. Odpoledne bylo věnováno dětem, které mohly přijet na halu až v 12:30h. a odpočaté tak podat maximální výkon. Díky velkému počtu rozhodčích a jejich nasazení probíhala celá soutěž na 4 tatami  a skončila v rekordním čase 15:30h.

Děkujeme také pořadateli TJ Tesla Brno za vzornou přípravu a dostatek dobrovolníků po celou dobu závodů.

Fotogalerie

https://photos.app.goo.gl/mthcTBw3EMmfe2Vm9

Výsledky

Kata kadeti, ml. junioři (6.kyu – 4.kyu)   
UmístněníJménoPřijmeníKlub
1JosefDunka TJ Karate Bystřice pod Hostýnem
2JanOssendorf TJ Tesla Brno z.s.
3TadeášMűller Akademie tradičního karate Zlaté Hory z.s.
    
Kata kadetky, ml. juniorky (6.kyu – 4.kyu)   
UmístněníJménoPřijmeníKlub
1PavlínaKřupalová SKP Vsetín
2SofieHusárová TJ Tesla Brno z.s.
3ŠárkaJurkovičová Akademie karate Brno, z.s.
    
Kata senioři, st. junioři (3. kyu – dan)   
UmístněníJménoPřijmeníKlub
1TomášHanzlTJ Tesla Brno z.s.
2RadekVeselýTJ Tesla Brno z.s.
3ŠimonTerč Akademie karate Zlín
    
Kata Seniorky B, St. juniorky (6.-4.kyu)   
UmístněníJménoPřijmeníKlub
1IvetaKarešová-Dusilová Centrum tradičního karate Praha
2TerezaŠindarová Akademie karate Brno, z.s.
3ZuzanaMüllerová Akademie karate Zlín
    
Kata st. junioři (9.- 4.kyu), Senioři B   
UmístněníJménoPřijmeníKlub
1ZdeněkPavlík Akademie karate Brno, z.s.
2AdamSmejkal DDM Hranice, příspěvková organizace – BUSHI-RYU KARATE DO SHOTOKAN HRANICE
3AntonelloIzzi Akademie karate Brno, z.s.
    
Kata st. juniorky, seniorky (3. kyu – dan)   
UmístněníJménoPřijmeníKlub
1HanaJuráňová Akademie karate Zlín
2TerezaKleiblová SKP Vsetín
3HanaVenturová Akademie karate Brno, z.s.
    
Kata žáci-žačky A,žákyně B (9.-7.kyu)   
UmístněníJménoPřijmeníKlub
1Tran-AlexKhac-Nh Akademie karate Ostrava, z.s.
2LindaDenková Akademie karate Valašské Meziříčí, z.s.
3MartinProkeš Akademie karate Valašské Meziříčí, z.s.
    
Kumite Kihon ippon žáci A,B (9.-7.kyu)   
UmístněníJménoPřijmeníKlub
1FilipHorváth TJ Tesla Brno z.s.
2TaimAwad Akademie karate Brno, z.s.
3MartinProkeš Akademie karate Valašské Meziříčí, z.s.
3TomášExel Akademie karate Zlín
    
Kumite Kogo kadeti, ml. junioři (7. – 4.kyu)   
UmístněníJménoPřijmeníKlub
1JosefDunka TJ Karate Bystřice pod Hostýnem
2LeonardWalletzký TJ Tesla Brno z.s.
3JanOssendorf TJ Tesla Brno z.s.
3TadeášMűller Akademie tradičního karate Zlaté Hory z.s.
    
Kumite kogo kadetky, ml. juniorky (3.kyu-dan)   
UmístněníJménoPřijmeníKlub
1DenisaMikulíková TJ Karate Bystřice pod Hostýnem
2BrigitaBačová Centrum tradičního karate Praha
3LuciePetrušková Akademie karate Ostrava, z.s.
    
Kumite senioři, st. junioři (3.kyu – dan)   
UmístněníJménoPřijmeníKlub
1JakubŠtěpán Centrum tradičního karate Praha
2TomášHanzlTJ Tesla Brno z.s.
3DanielVeselý Akademie karate Zlín
3VojtěchMašláň Akademie karate Zlín
    
Kumite seniorky, st. juniorky (3.kyu – dan)   
UmístněníJménoPřijmeníKlub
1TerezaKleiblová SKP Vsetín
2KarolínaBačová SKP Vsetín
3DominikaVašíčková Akademie karate Brno, z.s.
3AnnaStará Centrum tradičního karate Praha
    
Kata žáci B (9.- 7. kyu)   
UmístněníJménoPřijmeníKlub
1FilipHorváth TJ Tesla Brno z.s.
2TaimAwad Akademie karate Brno, z.s.
3AntonínKrybus Centrum tradičního karate Praha
    
Kata žáci B (6.- 1.kyu)   
UmístněníJménoPřijmeníKlub
1DavidKasal Akademie karate Brno, z.s.
2MarianPecháček TJ Karate Bystřice pod Hostýnem
3MarekGalia Akademie karate Brno, z.s.
    
Kata žákyně B (6.- 1.kyu)   
UmístněníJménoPřijmeníKlub
1KarolínaBártková Akademie karate Valašské Meziříčí, z.s.
2JulieČalová SKP Vsetín
3Zoe-NelaZapalačová SKP Vsetín
    
Kata žáci C (9.- 7. kyu)   
UmístněníJménoPřijmeníKlub
1JakubSklenář TJ Karate Bystřice pod Hostýnem
2SamuelMatyska TJ Karate Bystřice pod Hostýnem
3TobiášVacek Akademie karate Zlín
    
Kata žákyně C (9.- 7. kyu)   
UmístněníJménoPřijmeníKlub
1KateřinaMailbeková TJ Tesla Brno z.s.
2LucieRubinková TJ Tesla Brno z.s.
3GrétaMailbeková TJ Tesla Brno z.s.
    
Kata žáci C (6.- 1.kyu)   
UmístněníJménoPřijmeníKlub
1DenisMáčal Akademie karate Brno, z.s.
2ŠimonHošna Akademie karate Ostrava, z.s.
3DavidDopirák Akademie karate Valašské Meziříčí, z.s.
    
Kata žákyně C (6.- 1.kyu)   
UmístněníJménoPřijmeníKlub
1EllaMikuláštíková Akademie karate Valašské Meziříčí, z.s.
2NelaNavrátilová SKP Vsetín
3ViktorieVavříková Akademie karate Valašské Meziříčí, z.s.
    
Kata žáci D (9.- 7. kyu)   
UmístněníJménoPřijmeníKlub
1VítČihák TJ Tesla Brno z.s.
2MilanČonka TJ Tesla Brno z.s.
3OndřejKubatý Akademie karate Ostrava, z.s.
    
Kata žákyně D (9.- 7. kyu)   
UmístněníJménoPřijmeníKlub
1LucieKarlová Centrum tradičního karate Praha
2AdélaExelová Akademie karate Zlín
3MarkétaMatejová Akademie karate Brno, z.s.
    
Kata žáci D (6.- 4. kyu)   
UmístněníJménoPřijmeníKlub
1PetrDöme TJ Tesla Brno z.s.
2JiříMikel Akademie karate Zlín
3MichaelBohuš TJ Tesla Brno z.s.
    
Kata žákyně D (6.- 4. kyu)   
UmístněníJménoPřijmeníKlub
1AnetaJurygáčková SKP Vsetín
2SofiaHehl TJ Tesla Brno z.s.
3KristýnaPavlasová TJ Karate Bystřice pod Hostýnem
    
Kata žáci D (3.- 1. kyu)   
UmístněníJménoPřijmeníKlub
1PetrPavlovič SKP Vsetín
2DominikZelina Akademie karate Zlín
3PatrikBačo Centrum tradičního karate Praha
    
Kata žákyně D (3.- 1. kyu)   
UmístněníJménoPřijmeníKlub
1SofieLenertová TJ Karate Bystřice pod Hostýnem
2MarkétaČervinková Akademie karate Zlín
3VeronikaJežíková SKP Vsetín
    
Kata kadeti (3.kyu – dan)   
UmístněníJménoPřijmeníKlub
1MikulášPřecechtěl Akademie karate Zlín
2JakubKareš Centrum tradičního karate Praha
3JakubBěhal TJ Karate Bystřice pod Hostýnem
    
Kata kadetky (3.kyu – dan)   
UmístněníJménoPřijmeníKlub
1LuciePetrušková Akademie karate Ostrava, z.s.
2EvaLysoňková Akademie karate Zlín
3PatricieŠimonová Akademie karate Zlín
    
Kata mladší junioři (3.kyu – dan)   
UmístněníJménoPřijmeníKlub
1MichalPavlík Akademie karate Zlín
2JakubNeradil TJ Karate Bystřice pod Hostýnem
3OndřejSabol Akademie karate Zlín
    
Kata mladší juniorky (3.kyu – dan)   
UmístněníJménoPřijmeníKlub
1AnetaZelinová Akademie karate Zlín
2DenisaMikulíková TJ Karate Bystřice pod Hostýnem
3KláraMikulcová Akademie karate Zlín
    
Fukugo kadeti, mladší junioři   
UmístněníJménoPřijmeníKlub
1MichalPavlík Akademie karate Zlín
2MikulášPřecechtěl Akademie karate Zlín
3MichaelZosimov TJ Karate Bystřice pod Hostýnem
3JakubSkřinař Akademie karate Ostrava, z.s.
    
Fukugo kadetky, mladší juniorky   
UmístněníJménoPřijmeníKlub
1BrigitaBačová Centrum tradičního karate Praha
2PatricieŠimonová Akademie karate Zlín
3LuciePetruškováSKP Vsetín
3DenisaMikulíková TJ Karate Bystřice pod Hostýnem
    
Fukugo senioři, starší junioři   
UmístněníJménoPřijmeníKlub
1JakubŠtěpán Centrum tradičního karate Praha
2ŠimonTerč Akademie karate Zlín
3VojtěchMašláň Akademie karate Zlín
3DanielVeselý Akademie karate Zlín
    
Fukugo seniorky, starší juniorky   
UmístněníJménoPřijmeníKlub
1HanaJuráňová Akademie karate Zlín
2AnnaZlámalováTJ Tesla Brno z.s.
3HanaVenturová Akademie karate Brno, z.s.
3DenisaŠimonová Akademie karate Zlín
    
Kumite Kogo kadeti (3.kyu – dan)   
UmístněníJménoPřijmeníKlub
1MikulášPřecechtěl Akademie karate Zlín
2MarekNavrátil Akademie karate Zlín
3JakubKareš Centrum tradičního karate Praha
3JakubBěhal TJ Karate Bystřice pod Hostýnem
    
Kumite Kogo mladší junioři (3.kyu – dan)   
UmístněníJménoPřijmeníKlub
1MichaelZosimov TJ Karate Bystřice pod Hostýnem
2PetrJaník Akademie karate Zlín
3MichalPavlík Akademie karate Zlín
3OndřejSabol Akademie karate Zlín
    
Kumite Sanbon kogo žáci D   
UmístněníJménoPřijmeníKlub
1NicolasNovák Akademie karate Brno, z.s.
2MichalPišťáček Akademie karate Ostrava, z.s.
3PetrDöme TJ Tesla Brno z.s.
3Chris-LeonKrečmer Akademie karate Ostrava, z.s.
    
Kumite Sanbon kogo žačky D   
UmístněníJménoPřijmeníKlub
1VeronikaJežíková SKP Vsetín
2KristýnaPavlasová TJ Karate Bystřice pod Hostýnem
3AnetaJurygáčková SKP Vsetín
3TerezaPlášková Akademie karate Zlín
    
Kumite Sanbon žáci C   
UmístněníJménoPřijmeníKlub
1DenisMáčal Akademie karate Brno, z.s.
2ŠtěpánKořének SKP Vsetín
3Erik-JanŠerban TJ Karate Bystřice pod Hostýnem
3KryštofKonečný Akademie karate Brno, z.s.
    
Kumite Sanbon žáčky C   
UmístněníJménoPřijmeníKlub
1NelaNavrátilová SKP Vsetín
2SofieProkešová Akademie karate Valašské Meziříčí, z.s.
3JustýnaMaňásková Akademie karate Zlín
3LuciePerutková Akademie karate Zlín
    
Kumite Kogo senioři B   
UmístněníJménoPřijmeníKlub
1RobertMűller Akademie tradičního karate Zlaté Hory z.s.
2VáclavKareš Centrum tradičního karate Praha
3LiborTomáš Centrum tradičního karate Praha
3AntonelloIzzi Akademie karate Brno, z.s.
    
Kumite Kihon ippon žáci B (6.- 1.kyu)   
UmístněníJménoPřijmeníKlub
1DavidKasal Akademie karate Brno, z.s.
2LukášZapletal Akademie karate Zlín
3MarianPecháček TJ Karate Bystřice pod Hostýnem
3JanMikel Akademie karate Zlín
    
Kumite Kihon ippon žákyně B (6.- 1.kyu)   
UmístněníJménoPřijmeníKlub
1JulieČalová SKP Vsetín
2KarolínaBártková Akademie karate Valašské Meziříčí, z.s.
3EliškaSkalníková Akademie karate Valašské Meziříčí, z.s.
3IzabelaJanušová Akademie karate Valašské Meziříčí, z.s.
    
Kumite Kogo kadetky (7. – 4.kyu)   
UmístněníJménoPřijmeníKlub
1AnettaSvánovská TJ Tesla Brno z.s.
2SofieHusárová TJ Tesla Brno z.s.
3MichaelaPokladníková TJ Tesla Brno z.s.
3LenkaBrzobohatá TJ Tesla Brno z.s.
    
Enbu žáci, žákyně A-D (žena-žena)   
UmístněníJménoPřijmeníKlub
1Mikuláštíková, Vavříková (Mikuláštíková, Vavříková) Akademie karate Valašské Meziříčí, z.s.
2Jurygáčková-Ježíková (Jurygáčková, Ježíková) SKP Vsetín
3Čalová-Zapalačová (Čalová, Zapalačová) SKP Vsetín
3Janušová, Skalníková (Janušová, Skalníková) Akademie karate Valašské Meziříčí, z.s.
    
Kata team žáci C + D vč. aplikace   
UmístněníJménoPřijmeníKlub
1Kubáň, Bělaška, Mikuláštík (Kubáň, Bělaška, Mikuláštík) Akademie karate Valašské Meziříčí, z.s.
2Fiala, Ešler, Kovář (Fiala, Ešler, Kovář)  Akademie karate Valašské Meziříčí, z.s.
3Foltyn, Pajda, Hošna (Foltyn, Pajda, Hošna) Akademie karate Ostrava, z.s.
3Dopirák, Rýpal, Bělaška (Dopirák, Rýpal, Bělaška) Akademie karate Valašské Meziříčí, z.s.
    
Kata team žákyně, vč aplikace   
UmístněníJménoPřijmeníKlub
1Holky Bystřice (Hujíčková, Pavlasová, Lenertová) TJ Karate Bystřice pod Hostýnem
2Jurygáčková-Ježíková-Kovářová (Jurygáčková, Ježíková, Kovářová) SKP Vsetín
3Mikuláštíková, Vavříková, Zábranská (Mikuláštíková, Vavříková, Zábranská) Akademie karate Valašské Meziříčí, z.s.
3Bártková, Janušová, Skalníková (Bártková, Janušová, Skalníková) Akademie karate Valašské Meziříčí, z.s.
    
Enbu žáci, žákyně C + D (muž-muž) tým   
UmístněníJménoPřijmeníKlub
1Novák, Máčal (Máčal, Novák) Akademie karate Brno, z.s.
2Ešler, Fiala (Ešler, Fiala) Akademie karate Valašské Meziříčí, z.s.
3Bařák, Přibyl (Bařák, Přibyl) Akademie karate Zlín
3Awad, Petr (Awad, Petr) Akademie karate Brno, z.s.
    
Enbu žáci, žákyně C + D (muž-žena) tým   
UmístněníJménoPřijmeníKlub
1Dopirák, Zábranská (Zábranská, Dopirák) Akademie karate Valašské Meziříčí, z.s.
2Ešler, Mikuláštíková (Mikuláštíková, Ešler) Akademie karate Valašské Meziříčí, z.s.
3Pavlovič-Kovářová (Kovářová, Pavlovič) SKP Vsetín
3Kořének-Navrátilová (Kořének, Navrátilová) SKP Vsetín