Výsledky Valachia Cup 2017 (Vsetín)

Dne 22.4.2017 hostilo město Vsetín mezinárodní turnaj v tradičním karate Valachia Cup 2017. Do sportovní haly Lapač se přijelo zúčastnit dohromady 322 závodníků z 16 klubů. Závodilo se na třech zápasištích a hlavním rozhodčím pro tuto akci byl Mgr. Radek Kleibl.

Výsledky

Kata kadetky, juniorky (9. – 4. kyu)
UmístněníJménoPřijmeníKlub
1AnnaStaráCentrum tradičního karate Praha
2DenisaMikulíkováTJ Karate Bystřice pod Hostýnem
3AnnaVraspíkováSKP Vsetín
Kata seniorky, Starší juniorky (3.kyu – dan)
UmístněníJménoPřijmeníKlub
1MariaSowaMUKS Bytom
2ZuzanaKretíkováAkademie karate Valašské Meziříčí, z.s.
3DominikaVašíčkováSKP Vsetín
Kumite Starší juniorky, Seniorky
UmístněníJménoPřijmeníKlub
1MariaSowaMUKS Bytom
2HedvikaDuškováTJ Tesla Brno z.s.
3DominikaVašíčkováSKP Vsetín
Kata žáci-žačky A
UmístněníJménoPřijmeníKlub
1OliwiaPogodaMUKS Bytom
2MaxmiliánStojarAkademie karate Zlín
3RozálieTomšůAkademie karate Zlín
Kata žáci B (9.- 7. kyu)
UmístněníJménoPřijmeníKlub
1ŠtěpánKořénekSKP Vsetín
2DenisMáčalAkademie karate Brno, z.s.
3JanKašparAkademie karate Zlín
Kata žákyně B (9.- 7. kyu)
UmístněníJménoPřijmeníKlub
1AnetaJurygáčkováSKP Vsetín
2MagdalenaRózyloMUKS Bytom
3EvaKovářováSKP Vsetín
Kata žáci B (6.- 1.kyu)
UmístněníJménoPřijmeníKlub
1StanislavMatúšekAkademie karate Zlín
2DominikPátíkAkademie karate Zlín
3Chris-LeonKrečmerAkademie karate Ostrava, z.s.
Kata žákyně B (6.- 1.kyu)
UmístněníJménoPřijmeníKlub
1LeontýnaBémováAkademie karate Zlín
2AdrianaKnápkováAkademie karate Zlín
3BarboraPobořilováAkademie karate Valašské Meziříčí, z.s.
Kata žáci C (9.- 7. kyu)
UmístněníJménoPřijmeníKlub
1AdrianoAntoniewiczMUKS Bytom
2RobertŠkrochTJ Město Albrechtice z.s. (karate)
3MiroslavUrbánekFudokan karate Brno
Kata žákyně C (9.- 7. kyu)
UmístněníJménoPřijmeníKlub
1SofiaHehlTJ Tesla Brno z.s.
2KateřinaJeřábkováAkademie karate Ostrava, z.s.
3TerezaKubiszováTJ Město Albrechtice z.s. (karate)
Kata žáci C (6.- 1.kyu)
UmístněníJménoPřijmeníKlub
1JáchymProkopAkademie karate Zlín
2PetrPavlovičSKP Vsetín
3DanielHýlAkademie karate Ostrava, z.s.
Kata žákyně C (6.- 1.kyu)
UmístněníJménoPřijmeníKlub
1SofieLenertováCentrum karate Olomouc
2VendulaKrupováKarate – Kobudo Rožnov pod Radhoštěm
3MarkétaČervinkováAkademie karate Zlín
Kata žáci D (9.- 7. kyu)
UmístněníJménoPřijmeníKlub
1DominikLubosMUKS Bytom
2GiovanniAntoniewiczMUKS Bytom
3AdamTomanFudokan karate Brno
Kata žákyně D (9.- 7. kyu)
UmístněníJménoPřijmeníKlub
1KláraMikulcováAkademie karate Zlín
2MartynaKuriataMUKS Bytom
3NicolRolováTJ Karate Bystřice pod Hostýnem
Kata žáci D (6.- 4. kyu)
UmístněníJménoPřijmeníKlub
1MarekNavrátilAkademie karate Zlín
2JakubKarešCentrum tradičního karate Praha
3NikolasBubelaTJ Karate Bystřice pod Hostýnem
Kata žákyně D (6.- 4. kyu)
UmístněníJménoPřijmeníKlub
1BrigitaBačováCentrum tradičního karate Praha
2TerezaMikulášťíkováSKP Vsetín
3JohanaGomolováTJ Karate Bystřice pod Hostýnem
Kata žáci D (3.- 1. kyu)
UmístněníJménoPřijmeníKlub
1MikulášPřecechtělAkademie karate Zlín
2WojciechCalkaMUKS Bytom
3MateuszOsypankaMUKS Bytom
Kata žákyně D (3.- 1. kyu)
UmístněníJménoPřijmeníKlub
1PatricieŠimonováAkademie karate Zlín
2AnežkaČechováKarate Bystrc
3NatálieMaňákováAkademie karate Valašské Meziříčí, z.s.
Kata kadeti (3.kyu – dan)
UmístněníJménoPřijmeníKlub
1DawidGryzikMUKS Bytom
2BartlomiejBielakMUKS Bytom
3ŠimonTerčAkademie karate Zlín
Kata kadetky (3.kyu – dan)
UmístněníJménoPřijmeníKlub
1OlívieMarkováSKP Vsetín
2MartaPinkawaMUKS Bytom
3KristýnaVaculíkováAkademie karate Zlín
Kata mladší junioři (3.kyu – dan)
UmístněníJménoPřijmeníKlub
1MatějKřížekTJ Karate Bystřice pod Hostýnem
2ŠimonLabišTJ Karate Bystřice pod Hostýnem
3MartinKáčerSKP Vsetín
Kata mladší juniorky (3.kyu – dan)
UmístněníJménoPřijmeníKlub
1ZuzanaHolubcováSKP Vsetín
2JuliaBittnerMUKS Bytom
3AdélaKoňaříkováSKP Vsetín
Kata starší junioři i (3.kyu – dan)
UmístněníJménoPřijmeníKlub
1MichalKlosekMUKS Bytom
2MiroslavSlezákSKP Vsetín
3VojtěchMašláňAkademie karate Zlín
Kata senioři (9. – 4.kyu)
UmístněníJménoPřijmeníKlub
1LiborPospíšilTJ Karate Bystřice pod Hostýnem
2JakubKrejčíAkademie karate Zlín
3MichalPelcCentrum tradičního karate Praha
Kata seniorky (9. – 4.kyu)
UmístněníJménoPřijmeníKlub
1PavlínaPištěkováCentrum tradičního karate Praha
2ReginaJakubováSKP Vsetín
3IvetaDusilováCentrum tradičního karate Praha
Kata senioři (3.kyu – dan)
UmístněníJménoPřijmeníKlub
1MichalSowaMUKS Bytom
2JindřichMašláňAkademie karate Zlín
3VojtěchSlívaTJ Tesla Brno z.s.
Kata kadeti (9.kyu – 7.kyu)
UmístněníJménoPřijmeníKlub
1LukášKalužaFudokan karate Brno
2JanKalinaAkademie karate Zlín
3VojtěchŠiškaTJ Město Albrechtice z.s. (karate)
Kata kadeti (6.kyu – 4.kyu)
UmístněníJménoPřijmeníKlub
1FrantišekDočekalAkademie karate Ostrava, z.s.
2DavidFialaTJ Tesla Brno z.s.
3VítOtáhalTJ Karate Bystřice pod Hostýnem
Kata mladší junioři (6.kyu – 4.kyu)
UmístněníJménoPřijmeníKlub
1FilipMikulíkTJ Karate Bystřice pod Hostýnem
2OndřejKawulokKarate Bystrc
3MichalSchullaKarate Bystrc
Kumite Kogo kadeti
UmístněníJménoPřijmeníKlub
1DawidGryzikMUKS Bytom
2PatrykZietekMUKS Bytom
3JanMiodekMUKS Bytom
3BartlomiejBielakMUKS Bytom
Kumite Kogo kadetky
UmístněníJménoPřijmeníKlub
1BarboraDorňákováAkademie karate Valašské Meziříčí, z.s.
2MartaPinkawaMUKS Bytom
3AnnaStaráCentrum tradičního karate Praha
3OlívieMarkováSKP Vsetín
Kumite Kogo mladší junioři
UmístněníJménoPřijmeníKlub
1MartinKáčerSKP Vsetín
2ŠimonLabišTJ Karate Bystřice pod Hostýnem
3MatějKřížekTJ Karate Bystřice pod Hostýnem
3OndřejKawulokKarate Bystrc
Kumite Kogo mladší juniorky
UmístněníJménoPřijmeníKlub
1JuliaBittnerMUKS Bytom
2JosefínaPřecechtělováAkademie karate Zlín
3AdélaKoňaříkováSKP Vsetín
3KarolínaBačováSKP Vsetín
Kumite starší junioři
UmístněníJménoPřijmeníKlub
1MichalKlosekMUKS Bytom
2TomášHanzlTJ Tesla Brno z.s.
3VojtěchMašláňAkademie karate Zlín
3TomášZuzaňákSKP Vsetín
Kumite Sanbon kogo žáci D
UmístněníJménoPřijmeníKlub
1KacperKilMUKS Bytom
2MateuszOsypankaMUKS Bytom
3MartinZábranskýAkademie karate Valašské Meziříčí, z.s.
3JakubKuželaAkademie karate Valašské Meziříčí, z.s.
Kumite Sanbon kogo žačky D
UmístněníJménoPřijmeníKlub
1ViktoriePelcováCentrum tradičního karate Praha
2SáraHrdáFudokan karate Brno
3BrigitaBačováCentrum tradičního karate Praha
3PatricieŠimonováAkademie karate Zlín
Kumite senioři
UmístněníJménoPřijmeníKlub
1JindřichMašláňAkademie karate Zlín
2JakubŠtěpánCentrum tradičního karate Praha
3VojtěchSlívaTJ Tesla Brno z.s.
3JiříHegmonAkademie karate Zlín
Kumite Sanbon žáci C
UmístněníJménoPřijmeníKlub
1JustinGadžorAkademie karate Valašské Meziříčí, z.s.
2JakubBěhalTJ Karate Bystřice pod Hostýnem
3RichardGomolaTJ Karate Bystřice pod Hostýnem
3RichardKubáňAkademie karate Valašské Meziříčí, z.s.
Kumite Sanbon žáčky C
UmístněníJménoPřijmeníKlub
1ZuzanaKubáňováAkademie karate Valašské Meziříčí, z.s.
2AnetaZábranskáAkademie karate Valašské Meziříčí, z.s.
3VendulaKrupováKarate – Kobudo Rožnov pod Radhoštěm
3SofiaHehlTJ Tesla Brno z.s.
Kumite Sanbon senioři
UmístněníJménoPřijmeníKlub
1LiborPospíšilTJ Karate Bystřice pod Hostýnem
2RobertMűllerAkademie tradičního karate Zlaté Hory z.s.
3VáclavKarešCentrum tradičního karate Praha
3MichalPelcCentrum tradičního karate Praha
Kumite Sanbon seniorky
UmístněníJménoPřijmeníKlub
1PavlínaPištěkováCentrum tradičního karate Praha
2IvetaDusilováCentrum tradičního karate Praha
3PetraBačováCentrum tradičního karate Praha