Výsledky: Mistrovství České republiky v tradičním karate ČATK 2021 (Brno)

V sobotu 4.12. se v Brně konalo Mistrovství České republiky v tradičním karate. Byl to závěrečný turnaj závodní karatistické sezóny 2021. Ve sportovní hale Masarykovy univerzity 140 karatistů závodilo v kategoriích rozdělených dle věkových skupin a pásků.

Závod byl rozdělen po vzoru letošních národních pohárů do dvou bloků mezi kterými proběhl slavnostní nástup a představení jednotlivých oddílů. Závodilo se na 3 tatami již od dopoledních hodin. Pozice hlavního rozhodčího se ujal Radek Januš, 5.dan. Závodníci předváděli suveréní výkony a žádná kategorie tak nezapadla mezi ostatní. Slova chvály si zaslouží pořadatelský klub Akademie karate Brno.

Děkujeme všem karatistům za účast a medailistům gratulujeme!

Fotogalerie

https://photos.app.goo.gl/wQ1aqPd5vubb4NZr6

Výsledky

Kata seniorky B
UmístněníJménoPřijmeníKlub
1IvanaPůčkováTJ Tesla Brno z.s.
2IvetaKarešová-DusilováCentrum karate Praha, z.s.
3DitaProtopopováCentrum karate Praha, z.s.
Kata žáci-žačky A
UmístněníJménoPřijmeníKlub
1ŠtěpánKlimánekAkademie karate Zlín
2AlinaDenysAkademie karate Brno, z.s.
3OliverDenkAkademie karate Valašské Meziříčí, z.s.
Kata žáci B (9.- 7. kyu)
UmístněníJménoPřijmeníKlub
1TomášPjačíkTJ Tesla Brno z.s.
2OndřejFilipAkademie karate Zlín
3VojtěchPalánTJ Tesla Brno z.s.
Kata žáci-žákyně B (6.- 1.kyu)
UmístněníJménoPřijmeníKlub
1FilipHorváthTJ Tesla Brno z.s.
2IzabelaJanušováAkademie karate Valašské Meziříčí, z.s.
3DanielArgalášAkademie karate Ostrava, z.s.
Kata žákyně B + C (9.- 7. kyu)
UmístněníJménoPřijmeníKlub
1NikolaKvapilováCentrum karate Praha, z.s.
2LillyHalbichováCentrum karate Praha, z.s.
3LucieAbíkováCentrum karate Praha, z.s.
Kata žáci C (6.- 1.kyu)
UmístněníJménoPřijmeníKlub
1DavidKasalAkademie karate Brno, z.s.
2MarekPajdaAkademie karate Ostrava, z.s.
3MaxmiliánFoltynAkademie karate Ostrava, z.s.
Kata žákyně C (6.- 1.kyu)
UmístněníJménoPřijmeníKlub
1ViktorieVavříkováAkademie karate Valašské Meziříčí, z.s.
2EllaMikuláštíkováAkademie karate Valašské Meziříčí, z.s.
3JulieČalováSKP Vsetín
Kata žáci D (9.- 7. kyu)
UmístněníJménoPřijmeníKlub
1OndřejHouškaTJ Tesla Brno z.s.
2OndřejHrůzaAkademie karate Brno, z.s.
3OndřejKášekKlub tradičního karate Tábor
Kata žákyně D (9.- 7. kyu)
UmístněníJménoPřijmeníKlub
1GitaTobolákováAkademie karate Zlín
2LucieDědičíkováAkademie karate Zlín
3EliškaFilipováAkademie karate Zlín
Kata žáci D (6.- 4. kyu)
UmístněníJménoPřijmeníKlub
1RichardMailbekTJ Tesla Brno z.s.
2SamuelKardošAkademie karate Ostrava, z.s.
3PatrikOdolanCentrum karate Praha, z.s.
Kata žákyně D (6.- 4. kyu)
UmístněníJménoPřijmeníKlub
1LucieBlahováTJ Tesla Brno z.s.
2LucieKarlováCentrum karate Praha, z.s.
3KláraMartinkováSKP Vsetín
Kata žáci D (3.- 1. kyu)
UmístněníJménoPřijmeníKlub
1PatrikBačoCentrum karate Praha, z.s.
2DenisMáčalAkademie karate Brno, z.s.
3MatyášFialaAkademie karate Valašské Meziříčí, z.s.
Kata žákyně D (3.- 1. kyu)
UmístněníJménoPřijmeníKlub
1NelaNavrátilováSKP Vsetín
2AnetaJurygáčkováSKP Vsetín
3JulieSajdováAkademie karate Ostrava, z.s.
Kata kadeti + mladší junioři (3.kyu – dan)
UmístněníJménoPřijmeníKlub
1OndřejSabolAkademie karate Zlín
2RadomírKopeckýAkademie karate Valašské Meziříčí, z.s.
3JakubKarešCentrum karate Praha, z.s.
Kata kadetky + mladší juniorky (3.kyu – dan)
UmístněníJménoPřijmeníKlub
1VendulaKrupováAkademie karate Valašské Meziříčí, z.s.
2LuciePetruškováAkademie karate Ostrava, z.s.
3BrigitaBačováCentrum karate Praha, z.s.
Kata senioři a starší junioři (3.kyu – dan)
UmístněníJménoPřijmeníKlub
1SašaŠindelAkademie karate Zlín
2KáčerMartinSKP Vsetín
3DanielVeselýAkademie karate Zlín
Kata seniorky a starší juniorky (3.kyu – dan)
UmístněníJménoPřijmeníKlub
1HanaJuráňováAkademie karate Zlín
2TerezaKleiblováSKP Vsetín
3HanaVenturováAkademie karate Brno, z.s.
Kata kadeti + mladší junioři (6.kyu – 4.kyu)
UmístněníJménoPřijmeníKlub
1JanOssendorfTJ Tesla Brno z.s.
2PetrRůžičkaTJ Tesla Brno z.s.
3DenisVaněčekCentrum karate Praha, z.s.
Kata mladší juniorky (9.kyu – 7.kyu) a kadetky (6.kyu – 4.kyu)
UmístněníJménoPřijmeníKlub
1SofieHusárováTJ Tesla Brno z.s.
2SofiaHehlTJ Tesla Brno z.s.
3SáraNavrátilováTJ Tesla Brno z.s.
Kata senioři B
UmístněníJménoPřijmeníKlub
1TomášLangAkademie karate Brno, z.s.
2AntonelloIzziAkademie karate Brno, z.s.
3PavelJanekaAkademie karate Zlín
Kumite Kogo kadeti + mladší junioři (3.kyu – dan)
UmístněníJménoPřijmeníKlub
1OndřejSabolAkademie karate Zlín
2RadomírKopeckýAkademie karate Valašské Meziříčí, z.s.
3MichalPišťáčekAkademie karate Ostrava, z.s.
3MatějHorákAkademie karate Ostrava, z.s.
Kumite Kogo kadetky + mladší juniorky (3.kyu – dan)
UmístněníJménoPřijmeníKlub
1VendulaKrupováAkademie karate Valašské Meziříčí, z.s.
2LuciePetruškováAkademie karate Ostrava, z.s.
3EvaLysoňkováAkademie karate Zlín
3TerezaPláškováAkademie karate Zlín
Kumite senioři a starší junioři (3.kyu – dan)
UmístněníJménoPřijmeníKlub
1KáčerMartinSKP Vsetín
2DanielVeselýAkademie karate Zlín
3ZdeněkPavlíkAkademie karate Brno, z.s.
3PetrJaníkAkademie karate Zlín
Kumite seniorky B, seniorky a starší juniorky (3.kyu – dan)
UmístněníJménoPřijmeníKlub
1HanaVenturováAkademie karate Brno, z.s.
2HanaJuráňováAkademie karate Zlín
3AnnaZlámalováTJ Tesla Brno z.s.
3PetraDohnalováTJ Tesla Brno z.s.
Kumite Sanbon kogo žáci D
UmístněníJménoPřijmeníKlub
1LaithAwadAkademie karate Brno, z.s.
2RichardMailbekTJ Tesla Brno z.s.
3PatrikOdolanCentrum karate Praha, z.s.
3DenisMáčalAkademie karate Brno, z.s.
Kumite Sanbon kogo žačky D
UmístněníJménoPřijmeníKlub
1AnetaJurygáčkováSKP Vsetín
2JulieSajdováAkademie karate Ostrava, z.s.
3NelaNavrátilováSKP Vsetín
3GrétaMailbekováTJ Tesla Brno z.s.
Kumite Sanbon žáci C
UmístněníJménoPřijmeníKlub
1AntonínPalánTJ Tesla Brno z.s.
2JakubŘíhaKlub tradičního karate Tábor
3MaxmiliánFoltynAkademie karate Ostrava, z.s.
3DavidOpletalAkademie karate Valašské Meziříčí, z.s.
Kumite Sanbon žáčky C
UmístněníJménoPřijmeníKlub
1Zoe-NelaZapalačováSKP Vsetín
2ViktorieVavříkováAkademie karate Valašské Meziříčí, z.s.
3EliškaSkalníkováAkademie karate Valašské Meziříčí, z.s.
3LindaDenkováAkademie karate Valašské Meziříčí, z.s.
Kumite Kogo senioři B
UmístněníJménoPřijmeníKlub
1AntonelloIzziAkademie karate Brno, z.s.
2VáclavKarešCentrum karate Praha, z.s.
3TechnickýTechnickýAkademie karate Brno, z.s.
Kumite Kihon ippon žáci-žákyně A
UmístněníJménoPřijmeníKlub
1ŠtěpánKlimánekAkademie karate Zlín
2OliverDenkAkademie karate Valašské Meziříčí, z.s.
3AlinaDenysAkademie karate Brno, z.s.
3Andrei-CristianSerbanAkademie karate Brno, z.s.
Kumite Kihon ippon žáci B  (9.- 7.kyu)
UmístněníJménoPřijmeníKlub
1OndřejFilipAkademie karate Zlín
2TomášPjačíkTJ Tesla Brno z.s.
3VojtěchPalánTJ Tesla Brno z.s.
Kumite Kihon ippon žákyně B  (9.- 7.kyu)
UmístněníJménoPřijmeníKlub
1LillyHalbichováCentrum karate Praha, z.s.
2SofieHýskováCentrum karate Praha, z.s.
3LucieAbíkováCentrum karate Praha, z.s.
Kumite Kihon ippon žáci-žákyně B (6.- 1.kyu)
UmístněníJménoPřijmeníKlub
1IzabelaJanušováAkademie karate Valašské Meziříčí, z.s.
2FilipHorváthTJ Tesla Brno z.s.
3NathanielLangAkademie karate Brno, z.s.
3GabrielaStehlíkováAkademie karate Brno, z.s.
Kumite Kogo kadetky  (7. – 4.kyu)
UmístněníJménoPřijmeníKlub
1SofiaHehlTJ Tesla Brno z.s.
2MichaelaPokladníkováTJ Tesla Brno z.s.
3SáraNavrátilováTJ Tesla Brno z.s.
3AnettaSvánovskáTJ Tesla Brno z.s.
Kumite Kogo kadeti + mladší junioři (7. – 4.kyu)
UmístněníJménoPřijmeníKlub
1VolodymyrMalyarchykCentrum karate Praha, z.s.
2JanOssendorfTJ Tesla Brno z.s.
3JakubHouškaTJ Tesla Brno z.s.
3DenisVaněčekCentrum karate Praha, z.s.
Fukugo kadeti, mladší junioři
UmístněníJménoPřijmeníKlub
1RadomírKopeckýAkademie karate Valašské Meziříčí, z.s.
2MatějHorákAkademie karate Ostrava, z.s.
3VojtěchKrůželaSKP Vsetín
Fukugo kadetky, mladší juniorky
UmístněníJménoPřijmeníKlub
1BrigitaBačováCentrum karate Praha, z.s.
2VendulaKrupováAkademie karate Valašské Meziříčí, z.s.
3LuciePetruškováAkademie karate Ostrava, z.s.
3KateřinaJeřábkováAkademie karate Ostrava, z.s.
Fukugo senioři, starší junioři
UmístněníJménoPřijmeníKlub
1DanielVeselýAkademie karate Zlín
2SašaŠindelAkademie karate Zlín
3PetrJaníkAkademie karate Zlín
3KáčerMartinSKP Vsetín
Fukugo seniorky, starší juniorky
UmístněníJménoPřijmeníKlub
1HanaJuráňováAkademie karate Zlín
2HanaVenturováAkademie karate Brno, z.s.
3AnnaZlámalováTJ Tesla Brno z.s.
3PetraDohnalováTJ Tesla Brno z.s.
Kata team žáci-žákyně C + D (6.- 1.kyu) vč. aplikace tým
UmístněníJménoPřijmeníKlub
1Bártková, Mikuláštíková, Vavříková (Mikuláštíková, Vavříková, Bártková)Akademie karate Valašské Meziříčí, z.s.
2Erben, Foltyn, Pajda (Foltyn, Erben, Pajda)Akademie karate Ostrava, z.s.
3Denková, Janušová, Skalníková (Denková, Skalníková)Akademie karate Valašské Meziříčí, z.s.