3. kolo Národního poháru uzavřelo sezónu
Ve Zlíně se konalo 20.6. poslední kolo Národního poháru. V sobotu se ve Zlíně potkalo 180 závodníků, kteří zápasili v kategoriích KATA, KUMITE, FUKUGO a KATA TEAM. Dalším turnajem bude říjnové Mistrovství České republiky, které proběhne 10.10.2015 a následně Mistrovství Evropy v Litvě.
Výsledky 3. kola Národního poháru
Fukugo, juniorky, seniorky | |||
Umístnění | Jméno | Přijmení | Klub |
1 | Hana | Juráňová | SKP Vsetín |
2 | Dominika | Vašíčková | SKP Vsetín |
3 | Tereza | Kleiblová | SKP Vsetín |
3 | Hana | Venturová | SK Akademie sportu |
4 | Ilona | Vashutina | Centrum tradičního karate Praha |
Kata, juniorky | |||
Umístnění | Jméno | Přijmení | Klub |
1 | Dominika | Vašíčková | SKP Vsetín |
2 | Tereza | Kleiblová | SKP Vsetín |
3 | Ilona | Vashutina | Centrum tradičního karate Praha |
4 | Veronika | Křiváková | TJ Karate Bystřice pod Hostýnem |
Kata, žákyně B | |||
Umístnění | Jméno | Přijmení | Klub |
1 | Justýna | Vičarová | Akademie karate Zlín |
2 | Aneta | Zábranská | SK Akademie sportu |
3 | Karolína | Kadlecová | SK Akademie sportu |
Kata, žákyně D | |||
Umístnění | Jméno | Přijmení | Klub |
1 | Nikola | Chybíková | Karate SVČ Ostrava |
2 | Anna | Stará | Centrum tradičního karate Praha |
3 | Denisa | Mikulíková | TJ Karate Bystřice pod Hostýnem |
4 | Magdaléna | Volfová | Klub tradičního karate Tábor |
Kumite Kogo Juniorky | |||
Umístnění | Jméno | Přijmení | Klub |
1 | Tereza | Kleiblová | SKP Vsetín |
2 | Dominika | Vašíčková | SKP Vsetín |
3 | Hana | Juráňová | SKP Vsetín |
3 | Veronika | Křiváková | TJ Karate Bystřice pod Hostýnem |
4 | Hana | Venturová | SK Akademie sportu |
Kata žáci-žačky A | |||
Umístnění | Jméno | Přijmení | Klub |
1 | Stanislav | Matúšek | Akademie karate Zlín |
2 | Michal | Žídek | SK Akademie sportu |
3 | Dominik | Pátík | Akademie karate Zlín |
4 | Adriana | Knápková | Akademie karate Zlín |
Kata žáci B (9.- 7. kyu) | |||
Umístnění | Jméno | Přijmení | Klub |
1 | Daniel | Hýl | Karate SVČ Ostrava |
2 | Petr | Čechák | Akademie karate Zlín |
3 | Tomáš | Pastorek | Akademie karate Zlín |
4 | Jakub | Běhal | TJ Karate Bystřice pod Hostýnem |
Kata žáci B (6.- 1.kyu) | |||
Umístnění | Jméno | Přijmení | Klub |
1 | Jáchym | Prokop | Akademie karate Zlín |
2 | Ondřej | Knotek | Akademie karate Zlín |
3 | Dominik | Zelina | Akademie karate Zlín |
4 | Petr | Gahura | Akademie karate Zlín |
Kata žáci C (9.- 7. kyu) | |||
Umístnění | Jméno | Přijmení | Klub |
1 | Tadeáš | David | SK Akademie sportu |
2 | Jakub | Kareš | Centrum tradičního karate Praha |
3 | Martin | Ondroušek | Akademie karate Zlín |
4 | Ondřej | Božák | Karate – Kobudo Rožnov pod Radhoštěm |
Kata žákyně C (9.- 7. kyu) | |||
Umístnění | Jméno | Přijmení | Klub |
1 | Ester | Andrýsková | Akademie karate Zlín |
2 | Patricie | Šimonová | Akademie karate Zlín |
3 | Brigita | Bačová | Centrum tradičního karate Praha |
4 | Tereza | Mikulášťíková | SKP Vsetín |
Kata žáci C (6.- 1.kyu) | |||
Umístnění | Jméno | Přijmení | Klub |
1 | Mikuláš | Přecechtěl | Akademie karate Zlín |
2 | Michal | Satin | SKP Vsetín |
3 | Kryštof | Pelc | Centrum tradičního karate Praha |
4 | Martin | Kadlec | SK Akademie sportu |
Kata žákyně C (6.- 1.kyu) | |||
Umístnění | Jméno | Přijmení | Klub |
1 | Aneta | Zelinová | Akademie karate Zlín |
2 | Sára | Chromá | SK Akademie sportu |
3 | Vendula | Leová | SK Akademie sportu |
4 | Ema | Ševčíková | Akademie karate Zlín |
Kata žáci D (9.- 7. kyu) | |||
Umístnění | Jméno | Přijmení | Klub |
1 | Vojtěch | Kareš | Centrum tradičního karate Praha |
2 | Jiří | Najman | Akademie karate Zlín |
3 | Michael | Bucifal | Centrum tradičního karate Praha |
4 | Aleš | Michalík | Akademie karate Zlín |
Kata žáci D (6.- 4. kyu) | |||
Umístnění | Jméno | Přijmení | Klub |
1 | Jakub | Švéda | Karate SVČ Ostrava |
2 | František | Dočekal | Karate SVČ Ostrava |
3 | Matěj | Peca | Akademie karate Zlín |
4 | Jakub | Neradil | TJ Karate Bystřice pod Hostýnem |
Kata žáci D (3.- 1. kyu) | |||
Umístnění | Jméno | Přijmení | Klub |
1 | Pavel | Tomeček | SKP Vsetín |
2 | Adam | Fister | SK Akademie sportu |
3 | Ted | Zahradil | SK Akademie sportu |
4 | Šimon | Terč | Akademie karate Zlín |
Kata žákyně D (3.- 1. kyu) | |||
Umístnění | Jméno | Přijmení | Klub |
1 | Luisa | Prokopová | Akademie karate Zlín |
2 | Barbora | Krabicová | SKP Vsetín |
3 | Lucie | Slováčková | SKP Vsetín |
4 | TEAM | TECHNIK | TECHNICKY TEAM |
Kata kadeti | |||
Umístnění | Jméno | Přijmení | Klub |
1 | Martin | Káčer | SKP Vsetín |
2 | Matěj | Křížek | TJ Karate Bystřice pod Hostýnem |
3 | Šimon | Labiš | TJ Karate Bystřice pod Hostýnem |
4 | Milan | Filip | TJ Karate Bystřice pod Hostýnem |
Kata kadetky | |||
Umístnění | Jméno | Přijmení | Klub |
1 | Adéla | Koňaříková | SKP Vsetín |
2 | Monika | Satinová | SKP Vsetín |
3 | Natálie | Nováková | Klub tradičního karate Tábor |
4 | Karolína | Bačová | SKP Vsetín |
Kata mladší junioři | |||
Umístnění | Jméno | Přijmení | Klub |
1 | Tomáš | Hanzl | TJ Tesla Brno |
2 | Vít | Pokorný | TJ Karate Bystřice pod Hostýnem |
3 | Tomáš | Zuzaňák | SKP Vsetín |
4 | Vojtěch | Mašláň | Akademie karate Zlín |
Kata starší junioři | |||
Umístnění | Jméno | Přijmení | Klub |
1 | Jan | Heger | SK Akademie sportu |
2 | Miroslav | Slezák | SKP Vsetín |
3 | Radek | Veselý | TJ Tesla Brno |
4 | Jindřich | Mašláň | Akademie karate Zlín |
Kata senioři (9. – 4.kyu) | |||
Umístnění | Jméno | Přijmení | Klub |
1 | Milan | Huťa | Akademie karate Zlín |
2 | Daniel | Nguen | Centrum tradičního karate Praha |
3 | Lukáš | Josefík | Akademie karate Zlín |
4 | Michal | Pelc | Centrum tradičního karate Praha |
Kata seniorky (9. – 4.kyu) | |||
Umístnění | Jméno | Přijmení | Klub |
1 | Irena | Vaculíková | TJ Karate Bystřice pod Hostýnem |
2 | Martina | Přecechtělová | Akademie karate Zlín |
3 | Eliška | Roháčková | TJ Karate Bystřice pod Hostýnem |
4 | Regina | Jakubová | SKP Vsetín |
Kata senioři (3.kyu – dan) | |||
Umístnění | Jméno | Přijmení | Klub |
1 | Vojtěch | Slíva | TJ Tesla Brno |
2 | Richard | Heger | SK Akademie sportu |
3 | Petr | Kašpárek | TJ Tesla Brno |
4 | Filip | Popelka | TJ Tesla Brno |
Kata seniorky (3.kyu – dan) | |||
Umístnění | Jméno | Přijmení | Klub |
1 | Hana | Juráňová | SKP Vsetín |
2 | Klára | Kleiblová | Karate SVČ Ostrava |
3 | Martina | Janušová | SK Akademie sportu |
4 | Hana | Venturová | SK Akademie sportu |
Fukugo kadeti, mladší junioři | |||
Umístnění | Jméno | Přijmení | Klub |
1 | Martin | Káčer | SKP Vsetín |
2 | Matěj | Křížek | TJ Karate Bystřice pod Hostýnem |
3 | Milan | Filip | TJ Karate Bystřice pod Hostýnem |
3 | Vladimír | Studený | TJ Karate Bystřice pod Hostýnem |
4 | Vít | Pokorný | TJ Karate Bystřice pod Hostýnem |
Fukugo senioři, starší junioři | |||
Umístnění | Jméno | Přijmení | Klub |
1 | Jindřich | Mašláň | Akademie karate Zlín |
2 | Vojtěch | Slíva | TJ Tesla Brno |
3 | Richard | Heger | SK Akademie sportu |
3 | Miroslav | Slezák | SKP Vsetín |
4 | Jan | Heger | SK Akademie sportu |
Kumite Kogo kadeti | |||
Umístnění | Jméno | Přijmení | Klub |
1 | Martin | Káčer | SKP Vsetín |
2 | Milan | Filip | TJ Karate Bystřice pod Hostýnem |
3 | Šimon | Labiš | TJ Karate Bystřice pod Hostýnem |
3 | Matěj | Křížek | TJ Karate Bystřice pod Hostýnem |
4 | Dominik | Kosma | Karate SVČ Ostrava |
Kumite Kogo kadetky | |||
Umístnění | Jméno | Přijmení | Klub |
1 | Kateřina | Jarošová | TJ Tesla Brno |
2 | Karolína | Bačová | SKP Vsetín |
3 | Adéla | Koňaříková | SKP Vsetín |
3 | Monika | Satinová | SKP Vsetín |
Kumite Kogo mladší junioři | |||
Umístnění | Jméno | Přijmení | Klub |
1 | Vít | Pokorný | TJ Karate Bystřice pod Hostýnem |
2 | Tomáš | Hanzl | TJ Tesla Brno |
3 | Tomáš | Zuzaňák | SKP Vsetín |
3 | Vojtěch | Mašláň | Akademie karate Zlín |
4 | Daniel | Veselý | Akademie karate Zlín |
Kumite Kogo starší junioři | |||
Umístnění | Jméno | Přijmení | Klub |
1 | Jindřich | Mašláň | Akademie karate Zlín |
2 | Jiří | Vrba | Akademie karate Zlín |
3 | Miroslav | Slezák | SKP Vsetín |
3 | Petr | Lysoněk | TJ Karate Bystřice pod Hostýnem |
4 | Jan | Heger | SK Akademie sportu |
Kumite Sanbon kogo žáci D | |||
Umístnění | Jméno | Přijmení | Klub |
1 | Pavel | Tomeček | SKP Vsetín |
2 | Štěpán | Musil | Karate SVČ Ostrava |
3 | Šimon | Terč | Akademie karate Zlín |
3 | Filip | Jakuba | SKP Vsetín |
4 | Filip | Divoký | Akademie karate Zlín |
Kumite Sanbon kogo žačky D | |||
Umístnění | Jméno | Přijmení | Klub |
1 | Nikola | Chybíková | Karate SVČ Ostrava |
2 | Barbora | Krabicová | SKP Vsetín |
3 | Lucie | Slováčková | SKP Vsetín |
3 | Luisa | Prokopová | Akademie karate Zlín |
Kumite senioři | |||
Umístnění | Jméno | Přijmení | Klub |
1 | Martin | Říha | Klub tradičního karate Tábor |
2 | Vojtěch | Slíva | TJ Tesla Brno |
3 | Richard | Heger | SK Akademie sportu |
Kata team, žáci | |||
Umístnění | Jméno | Přijmení | Klub |
1 | Fister, Zahradil, Dopirák (Fister, Zahradil, Dopirák) | SK Akademie sportu | |
2 | Hýl, Švéda, Musil (Hýl, Švéda, Musil) | Karate SVČ Ostrava | |
3 | Kata team Zlín 3 (Zelina, Prokop, Knotek) | Akademie karate Zlín | |
4 | Team Praha (Kalina, Kareš, Pelc) | Centrum tradičního karate Praha |