Výsledky : 2. kolo Národního poháru – Humpolec
Česká asociace tradičního karate pořádala dne 11.4. 2015 již 2. kolo Národního poháru, které se historicky poprvé konalo ve městě Humpolec. K dispozici jsme zde měli velice pěknou a prostornou halu, kde o medaile bojovalo 125 závodníků z 10 klubů, v kategoriích od nejmenších žáčků až po seniory.
Velmi důležitým momentem těchto závodů bylo spuštění nového závodního softwaru, který se osvědčil – velmi zklidnil a ulehčil práci technickému týmu i rozhodčím a závodníkům. Rodičům i trenérům usnadnil orientaci v průběhu soutěže. Všichni zůčastnění mohli průběh soutěže sledovat on-line na svých mobilních zařízeních kde a kdy daný závodník nastupuje, jaká kategorie a disciplína právě probíhá a jaká bude následovat.
Na testování, konfiguraci a zaškolení technického týmu se nejvíce podíleli Robin Bařák, Radim Kretík a Martin Galda, kterým za to patří velké poděkování.
Všem medailistům samozřejmě blahopřejeme.
Fotogalerie
https://plus.google.com/u/0/photos/115215489569500059176/albums/6136563311958798641
Výsledky 2. kolo – Národní pohár ČATK 2015 (Humpolec) |
Fukugo, senioři, starší junioři, kadeti | |||
Umístnění | |||
1 | Jakub | Štěpán | Centrum tradičního karate Praha |
2 | Jindřich | Mašláň | Akademie karate Zlín |
3 | Jan | Heger | SK Akademie sportu |
3 | Tomáš | Ventura | SK Akademie sportu |
Fukugo, ženy | |||
Umístnění | |||
1 | Hana | Juráňová | SKP Vsetín |
2 | Dominika | Vašíčková | SKP Vsetín |
3 | Zuzana | Holubcová | SKP Vsetín |
Kata žákyně B | |||
Umístnění | |||
1 | Klára | Škařupová | Klub tradičního karate Olomouc, z.s. |
2 | Karolína | Kadlecová | SK Akademie sportu |
3 | Karolína | Jelénková | Klub tradičního karate Olomouc, z.s. |
Kata žákyně D | |||
Umístnění | |||
1 | Emílie | Adámková | SKP Vsetín |
2 | Luisa | Prokopová | Akademie karate Zlín |
3 | Lucie | Slováčková | SKP Vsetín |
Kata, mladší junioři a kadeti | |||
Umístnění | |||
1 | Martin | Káčer | SKP Vsetín |
2 | Tomáš | Hanzl | TJ Tesla Brno |
3 | Vojtěch | Mašláň | Akademie karate Zlín |
Kata, mladší juniorky a kadetky | |||
Umístnění | |||
1 | Dominika | Vašíčková | SKP Vsetín |
2 | Zuzana | Holubcová | SKP Vsetín |
3 | Adéla | Koňaříková | SKP Vsetín |
Kumite, Kogo mladší junioři a kadeti | |||
Umístnění | |||
1 | Martin | Káčer | SKP Vsetín |
2 | Tomáš | Hanzl | TJ Tesla Brno |
3 | Vojtěch | Mašláň | Akademie karate Zlín |
Kumite, kogo seniorky a juniorky | |||
Umístnění | |||
1 | Hana | Juráňová | SKP Vsetín |
2 | Dominika | Vašíčková | SKP Vsetín |
3 | Zuzana | Kretíková | SK Akademie sportu |
Kata žáci-žačky A | |||
Umístnění | |||
1 | Stanislav | Matúšek | Akademie karate Zlín |
2 | Patrik | Bačo | Centrum tradičního karate Praha |
3 | Dominik | Pátík | Akademie karate Zlín |
Kata žáci B (9.- 7. kyu) | |||
Umístnění | |||
1 | Petr | Gahura | Akademie karate Zlín |
2 | Petr | Jiroušek | Klub tradičního karate Tábor |
3 | Daniel | Hýl | Karate SVČ Ostrava |
Kata žáci B (6.- 1.kyu) | |||
Umístnění | |||
1 | Dominik | Zelina | Akademie karate Zlín |
2 | Viktor | Škařupa | Klub tradičního karate Olomouc, z.s. |
3 | Jáchym | Prokop | Akademie karate Zlín |
Kata žáci C (9.- 7. kyu) | |||
Umístnění | |||
1 | Jakub | Kareš | Centrum tradičního karate Praha |
2 | Jan | Klíma | Karate – Kobudo Rožnov pod Radhoštěm |
3 | Tadeáš | David | SK Akademie sportu |
Kata žákyně C (9.- 7. kyu) | |||
Umístnění | |||
1 | Brigita | Bačová | Centrum tradičního karate Praha |
2 | Kateřina | Kelárková | SK Akademie sportu |
3 | Markéta | Ščotková | SKP Vsetín |
Kata žáci C (6.- 1.kyu) | |||
Umístnění | |||
1 | Mikuláš | Přecechtěl | Akademie karate Zlín |
2 | Martin | Kadlec | SK Akademie sportu |
3 | Michal | Satin | SKP Vsetín |
Kata žákyně C (6.- 1.kyu) | |||
Umístnění | |||
1 | Natálie | Maňáková | SK Akademie sportu |
2 | Vendula | Leová | SK Akademie sportu |
3 | Aneta | Zelinová | Akademie karate Zlín |
Kata žáci D (9.- 7. kyu) | |||
Umístnění | |||
1 | Filip | Jakuba | SKP Vsetín |
2 | František | Dočekal | Karate SVČ Ostrava |
3 | Michael | Bucifal | Centrum tradičního karate Praha |
Kata žákyně D (9.- 7. kyu) | |||
Umístnění | |||
1 | Anna | Stará | Centrum tradičního karate Praha |
2 | Kristýna | Vaculíková | Akademie karate Zlín |
3 | Magdaléna | Volfová | Klub tradičního karate Tábor |
Kata žáci D (6.- 4. kyu) | |||
Umístnění | |||
1 | Saša | Šindel | Akademie karate Zlín |
2 | Matyáš | Staněk | Akademie karate Zlín |
3 | Jakub | Hýl | Karate SVČ Ostrava |
Kata žáci D (3.- 1. kyu) | |||
Umístnění | |||
1 | Adam | Fister | SK Akademie sportu |
2 | Pavel | Tomeček | SKP Vsetín |
3 | Šimon | Terč | Akademie karate Zlín |
Kata starší junioři | |||
Umístnění | |||
1 | Jan | Heger | SK Akademie sportu |
2 | Miroslav | Slezák | SKP Vsetín |
3 | Jindřich | Mašláň | Akademie karate Zlín |
Kata senioři (9. – 4.kyu) | |||
Umístnění | |||
1 | Martin | Galda | SK Akademie sportu |
2 | Jan | Pospíšil | TJ Jiskra Humpolec |
3 | Petr | Vacek | TJ Jiskra Humpolec |
Kata senioři (3.kyu – dan) | |||
Umístnění | |||
1 | Richard | Heger | SK Akademie sportu |
2 | Tomáš | Ventura | SK Akademie sportu |
3 | Filip | Popelka | TJ Tesla Brno |
Kata seniorky (3.kyu – dan) | |||
Umístnění | |||
1 | Hana | Juráňová | SKP Vsetín |
2 | Klára | Kleiblová | Karate SVČ Ostrava |
3 | Zuzana | Kretíková | SK Akademie sportu |
Kumite Kogo kadetky | |||
Umístnění | |||
1 | Zuzana | Holubcová | SKP Vsetín |
2 | Eliška | Bělíčková | SKP Vsetín |
3 | Karolína | Bačová | SKP Vsetín |
3 | Monika | Satinová | SKP Vsetín |
Kumite Kogo starší junioři | |||
Umístnění | |||
1 | Jindřich | Mašláň | Akademie karate Zlín |
2 | Jan | Heger | SK Akademie sportu |
3 | Miroslav | Slezák | SKP Vsetín |
3 | Lukáš | Molinek | TJ Tesla Brno |
Kumite Sanbon kogo žáci D | |||
Umístnění | |||
1 | Jan | Vrbacký | SK Akademie sportu |
2 | Pavel | Tomeček | SKP Vsetín |
3 | René | Kusein | SK Akademie sportu |
3 | Saša | Šindel | Akademie karate Zlín |
Kumite Sanbon kogo žačky D | |||
Umístnění | |||
1 | Emílie | Adámková | SKP Vsetín |
2 | Lucie | Slováčková | SKP Vsetín |
3 | Barbora | Dorňáková | SK Akademie sportu |
3 | Viktorie | Sedláková | TJ Jiskra Humpolec |
Kumite senioři | |||
Umístnění | |||
1 | Jakub | Štěpán | Centrum tradičního karate Praha |
2 | Vojtěch | Slíva | TJ Tesla Brno |
3 | Richard | Heger | SK Akademie sportu |
3 | Tomáš | Ventura | SK Akademie sportu |
Kata team, žáci a žačky | |||
Umístnění | |||
1 | VM 2 (Fister, Kusein, Zahradil) | SK Akademie sportu | |
2 | Zlín 1 (Přecechtěl, Pavlík, Sabol) | Akademie karate Zlín | |
3 | VM 1 (Dorňáková, Leová, Maňáková) | SK Akademie sportu | |
Kata team senioři, starší junioři tým | |||
Umístnění | |||
1 | Heger J., Heger R., Ventura (Heger, Heger, Ventura) | SK Akademie sportu | |
2 | Humpolec 2 (Vacek, Pospíšil, Štěrba) | TJ Jiskra Humpolec |