Zástupci České asociace tradičního karate na Noci mistrů

Ocenění reprezentantů ČATK

15. prosince 2012 se ve Španělském sále Pražského hradu konala tradiční „Noc mistrů“ pořádaná Českou unií bojových umění, kde byli mimo jiné vyhlášení nejlepší sportovci České asociace tradičního karate. Spolu se sportovci různých bojových umění byli ocenění také reprezentanti v tradičním karate, kteří uspěli na Mistrovství světa ITKF 2012 v polské Lodzi. Oceněnými sportovci byli Tereza Kleiblová, Richard Heger a Tomáš Ventura, kteří na šampionátu vybojovali bronzové medaile. Ocenění přebírali z rukou místopředsedy České asociace tradičního karate Ing. Robina Bařáka, který jako jeden z trenérů reprezentace úspěšné závodníky na soutěž připravoval.

Toto prestižní ocenění jen dokládá zvyšující se úroveň tradičního karate v České republice a také konkurenceschopnost tohoto bojového umění mezi ostatními uměními a sporty.

Na Noci mistrů byla také pokřtěna Encyklopedie bojových sportů – kniha, na níž se podílel také instruktor České asociace tradičního karate Bc. Radek Kleibl. Za přípravu části knihy o tradičním karate a čas, který tímto strávil mu patří velké díky. Knihu si i s jeho podpisem odnesli jako dar čestní hosté slavnostního večera.

Záznam bude možné sledovat na ČT Sport v pátek 21. prosinec, 21:55 – 22:55.