Výsledky: Celkové výsledky z národních pohárů 2006/2007
Mladší žákyně – kata
- Pořická Vendula (15 + 13 + 15 + 15 = 58 b) – Akademie sportu VM
- Křiváková Anna (11 + 11 + 7 + 13 = 42 b) – TJ Karate Bystřice pod Hostýnem
- Kleiblová Tereza (13 + 15 + 13 + 0 = 41 b) – SKP Vsetín
- Masařová Zuzana (0 + 0 + 11 + 11 = 22 b) – SKP Vsetín
- Tongelová Barbora (9 + 0 + 9 + 0 = 18 b) – Akademie sportu VM
- Michoňková Karolína (0 + 9 + 5 + 0 = 14 b) – SKP Vsetín
Mladší žáci – kata
- Heger Jan (15 + 11 + 15 + 13 = 54 b) – Akademie sportu VM
- Pešek Lukáš (13 + 15 + 13 + 11 = 52 b) – SKP Vsetín
- Mládenka Marek (11 + 13 + 9 + 15 = 48 b) – SKP Vsetín
- Žiak Sebastian (9 + 7 + 5 + 9 = 30 b) – SKP Vsetín
- Klanica Josef (0 + 0 + 11 + 0 = 11 b) – Akademie sportu VM
- Lorenc Martin (0 + 9 + 0 + 0 = 9 b) – EŠ-KC Litoměřice
- Volf Štěpán (7 + 0 + 0 + 0 = 7 b) – Akademie sportu VM
- Zvonek Radim (0 + 0 + 7 + 0 = 7 b) – SKP Vsetín
- Hondl Vojtěch (0 + 0 + 0 + 7 = 7 b) – TJ Karate Mikulov
- Drábek Vítek (0 + 5 + 0 + 0 = 5 b) – EŠ-KC Litoměřice
- Zahnáš Radek (0 + 0 + 0 + 5 = 5 b) – TJ Karate Mikulov
- Studený Štěpán (0 + 3 + 0 + 0 = 3 b) – EŠ-KC Litoměřice
- Camfrla Ondřej (0 + 0 + 3 + 0 = 3 b) – Akademie sportu VM
- Cimoradský Vojtěch (0 + 1 + 0 + 0 = 1 b) – KTK Roudnice nad Labem
- Káčer Martin (0 + 0 + 1 + 0 = 1 b) – SKP Vsetín
Starší žákyně – kata
- Sedláčková Kateřina (15 + 13 + 15 + 15 = 58 b) – TJ Karate Bystřice pod Hostýnem
- Juráňová Hana (13 + 15 + 13 + 13 = 54 b) – SKP Vsetín
- Venturová Hana (11 + 11 + 9 + 9 = 40 b) – Akademie sportu VM
- Talašová Irena (9 + 3 + 0 + 11 = 23 b) – KTK Zlín
- Skývová Tereza (7 + 0 + 11 + 0 = 18 b) – Akademie sportu VM
- Kárníková Nikola (0 + 9 + 0 + 0 = 9 b) – EŠ-KC Litoměřice
- Faltová Hana (0 + 7 + 0 + 0 = 7 b) – EŠ-KC Litoměřice
- Kopřivová Tereza (0 + 5 + 0 + 0 = 5 b) – EŠ-KC Litoměřice
Starší žákyně – kumite
- Juráňová Hana (13 + 15 + 15 + 0 = 43 b) – SKP Vsetín
- Sedláčková Kateřina (15 + 11 + 13 + 0 = 39 b) – TJ Karate Bystřice pod Hostýnem
- Venturová Hana (11 + 13 + 11 + 0 = 35 b) – Akademie sportu VM
- Kopřivová Tereza (0 + 9 + 0 + 0 = 9 b) – EŠ-KC Litoměřice
- Skývová Tereza (0 + 0 + 9 + 0 = 9 b) – Akademie sportu VM
- Kárníková Nikola (0 + 4 + 0 + 0 = 4 b) – EŠ-KC Litoměřice
- Faltová Hana (0 + 4 + 0 + 0 = 4 b) – EŠ-KC Litoměřice
Starší žáci – kata
- Doubek Jan (13 + 15 + 15 + 0 = 43 b) – TJ Tesla Brno
- Röhrer Zbyněk (7 + 9 + 13 + 11 = 40 b) – Akademie sportu VM
- Heger Richard (15 + 0 + 11 + 13 = 39 b) – Akademie sportu VM
- Zeman Pavel (11 + 11 + 0 + 15 = 37 b) – Akademie sportu VM
- Pechal Daniel (3 + 13 + 9 + 7 = 32 b) – SKP Vsetín
- Piškula David (9 + 0 + 5 + 9 = 23 b) – Akademie sportu VM
- Ventura Tomáš (0 + 1 + 7 + 5 = 12 b) – Akademie sportu VM
- Novotný Josef (0 + 7 + 0 + 0 = 7 b) – TJ Tesla Brno
- Hajduch Pavel (5 + 0 + 0 + 0 = 5 b) – EŠKC Litoměřice
- Rouchal Jakub (0 + 5 + 0 + 0 = 5 b) – TJ Tesla Brno
- Mark Michael (0 + 5 + 0 + 0 = 5 b) – TJ Tesla Brno
- Kobza Jakub (1 + 0 + 3 + 0 = 4 b) – SKP Vsetín
- Tomaník Lukáš (0 + 0 + 1 + 3 = 4 b) – SKP Vsetín
- Vanke Jiří (0 + 0 + 0 + 1 = 1 b) – TJ Karate Mikulov
Starší žáci – kumite
- Pechal Daniel (13 + 0 + 13 + 13 = 39 b) – SKP Vsetín
- Röhrer Zbyněk (0 + 9 + 15 + 15 = 39 b) – Akademie sportu VM
- Heger Richard (15 + 0 + 11 + 11 = 37 b) – Akademie sportu VM
- Doubek Jan (11 + 13 + 0 + 0 = 24 b) – TJ Tesla Brno
- Kobza Jakub (4 + 11 + 4 + 0 = 19 b) – SKP Vsetín
- Ventura Tomáš (9 + 0 + 0 + 9 = 18 b) – Akademie sportu VM
- Piškula David (0 + 4 + 9 + 4 = 17 b) – Akademie sportu VM
- Novotný Josef (0 + 15 + 0 + 0 = 15 b) – TJ Tesla Brno
- Řehák Michal (0 + 4 + 4 + 0 = 8 b) – Akademie sportu VM
- Tomaník Lukáš (0 + 0 + 4 + 4 = 8 b) – SKP Vsetín
- Spálovský Vilém (4 + 0 + 0 + 0 = 4 b) – Akademie sportu VM
- Rouchal Jakub (4 + 0 + 0 + 0 = 4 b) – TJ Tesla Brno
- Hajduch Pavel (0 + 4 + 0 + 0 = 4 b) – EŠ-KC Litoměřice
- Havlík Kryštof (0 + 4 + 0 + 0 = 4 b) – TJ Tesla Brno
- Němec Jan (0 + 0 + 4 + 0 = 4 b) – Rožnov pod Radhoštěm
- Fac Ondřej (0 + 0 + 0 + 4 = 4 b) – Rožnov pod Radhoštěm
- Zeman Pavel (0 + 0 + 0 + 4 = 4 b) – Akademie sportu VM
Kadetky – kata
- Kretíková Zuzana (15 + 15 + 15 + 15 = 60 b) – Akademie sportu VM
- Kleiblová Klára (11 + 0 + 13 + 13 = 37 b) – SKP Vsetín
- Točínová Jana (13 + 11 + 0 + 0 = 24 b) – KTK Roudnice nad Labem
- Hrčková Jana (0 + 13 + 11 + 0 = 24 b) – TJ Tesla Brno
- Ondrašíková Kateřina (0 + 0 + 0 + 11 = 11 b) – TJ Karate Mikulov
- Holcová Petra (9 + 0 + 0 + 0 = 9 b) – TJ Karate Bystřice pod Hostýnem
- Janulíková Barbora (0 + 0 + 0 + 9 = 9 b) – TJ Karate Mikulov
- Janáková Petra (0 + 0 + 0 + 7 = 7 b) – TJ Karate Bystřice pod Hostýnem
Kadetky – kumite
- Točínová Jana (0 + 15 + 0 + 0 = 15 b) – KTK Roudnice nad Labem
- Hrčková Jana (0 + 13 + 0 + 0 = 13 b) – TJ Tesla Brno
- Kretíková Zuzana (0 + 11 + 0 + 0 = 11 b) – Akademie sportu VM
Kadeti – kata
- Holotík Jakub (15 + 13 + 15 + 13 = 56 b) – Akademie sportu VM
- Štěpán Jakub (11 + 15 + 13 + 15 = 54 b) – TJ Karate Bystřice pod Hostýnem
- Kašpárek Petr (0 + 5 + 9 + 11 = 25 b) – TJ Tesla Brno
- Michoněk Petr (13 + 0 + 11 + 0 = 24 b) – SKP Vsetín
- Sedláček Jiří (7 + 1 + 5 + 9 = 22 b) – TJ Karate Bystřice pod Hostýnem
- Obdržálek Vít (9 + 9 + 0 + 0 = 18 b) – SKP Vsetín
- Vavrouch Martin (0 + 11 + 0 + 0 = 11 b) – TJ Tesla Brno
- Brlica Michal (5 + 3 + 0 + 0 = 8 b) – KTK Roudnice nad Labem
- Šíbl Martin (0 + 7 + 0 + 0 = 7 b) – TJ Tesla Brno
- Král Petr (0 + 0 + 7 + 0 = 7 b) – Akademie sportu VM
- Bachan David (0 + 0 + 0 + 7 = 7 b) – TJ Karate Mikulov
- Vraštiak Jaroslav (3 + 0 + 0 + 3 = 6 b) – TJ Karate Bystřice pod Hostýnem
- Pospíšil Jan (0 + 0 + 0 + 5 = 5 b) – TJ Jiskra Humpolec
- Talaš Pavel (1 + 0 + 0 + 0 = 1 b) – KTK Zlín
- Škařupa Tomáš (0 + 0 + 1 + 0 = 1 b) – TJ Karate Bystřice pod Hostýnem
- Mikšů Vojtěch (0 + 0 + 0 + 1 = 1 b) – TJ Jiskra Humpolec
Kadeti – kumite
- Štěpán Jakub (15 + 15 + 15 + 15 = 60 b) – TJ Karate Bystřice pod Hostýnem
- Sedláček Jiří (11 + 9 + 4 + 11 = 35 b) – TJ Karate Bystřice pod Hostýnem
- Holotík Jakub (0 + 4 + 11 + 13 = 28 b) – Akademie sportu VM
- Vraštiak Jaroslav (13 + 0 + 4 + 4 = 21 b) – TJ Karate Bystřice pod Hostýnem
- Michoněk Petr (4 + 0 + 13 + 0 = 17 b) – SKP Vsetín
- Brlica Michal (0 + 13 + 0 + 0 = 13 b) – KTK Roudnice nad Labem
- Škařupa Tomáš (9 + 0 + 4 + 0 = 13 b) – TJ Karate Bystřice pod Hostýnem
- Kašpárek Petr (0 + 4 + 4 + 4 = 12 b) – TJ Tesla Brno
- Šíbl Martin (0 + 11 + 0 + 0 = 11 b) – TJ Tesla Brno
- Král Petr (0 + 0 + 9 + 0 = 9 b) – Akademie sportu VM
- Bachan David (0 + 0 + 0 + 9 = 9 b) – TJ Karate Mikulov
- Obdržálek Vít (4 + 4 + 0 + 0 = 8 b) – SKP Vsetín
- Moravec Ladislav (4 + 0 + 0 + 0 = 4 b) – TJ Tesla Brno
- Říha Tomáš (4 + 0 + 0 + 0 = 4 b) – TJ Karate Bystřice pod Hostýnem
- Vavrouch Martin (0 + 4 + 0 + 0 = 4 b) – TJ Tesla Brno
Juniorky – kata
- Výchopňová Martina (13 + 11 + 15 + 11 = 50 b) – Akademie sportu VM
- Nezvalová Jitka (11 + 13 + 7 + 15 = 46 b) – KTK Zlín
- Kořenková Lenka (9 + 9 + 11 + 7 = 36 b) – Akademie sportu VM
- Caháková Jindra (15 + 15 + 0 + 0 = 30 b) – EŠ-KC Litoměřice
- Kretíková Alena (0 + 0 + 13 + 13 = 26 b) – Akademie sportu VM
- Neradilová Marie (5 + 3 + 9 + 5 = 22 b) – TJ Karate Bystřice pod Hostýnem
- Bučková Zuzana (7 + 5 + 0 + 9 = 21 b) – TJ Karate Bystřice pod Hostýnem
- Beránková Andrea (3 + 7 + 0 + 0 = 10 b) – KTK Roudnice nad Labem
- Limburská Aneta (0 + 1 + 0 + 3 = 4 b) – TJ Jiskra Humpolec
Juniorky – kumite
- Kořenková Lenka (11 + 11 + 13 + 13 = 48 b) – Akademie sportu VM
- Nezvalová Jitka (13 + 4 + 9 + 11 = 37 b) – KTK Zlín
- Výchopňová Martina (9 + 4 + 11 + 9 = 33 b) – Akademie sportu VM
- Kretíková Alena (0 + 0 + 15 + 15 = 30 b) – Akademie sportu VM
- Caháková Jindra (15 + 4 + 0 + 0 = 19 b) – EŠKC Litoměřice
- Limburská Aneta (0 + 15 + 0 + 4 = 19 b) – TJ Jiskra Humpolec
- Beránková Andrea (4 + 4 + 0 + 0 = 8 b) – KTK Roudnice nad Labem
Junioři – kata
- Točín Jiří (15 + 0 + 0 + 0 = 15 b) – KTK Roudnice nad Labem
- Wiesner Luděk (13 + 0 + 0 + 0 = 13 b) – SKP Budo Jihlava
- Janák Miroslav (11 + 0 + 0 + 0 = 11 b) – TJ Karate Bystřice pod Hostýnem
Seniorky – kata
- Verbíková Andrea (0 + 15 + 0 + 0 = 15 b) – Akademie sportu VM
- Faltová Alena (0 + 13 + 0 + 0 = 13 b) – EŠ-KC Litoměřice
Seniorky – kumite
- Faltová Alena (0 + 15 + 0 + 0 = 15 b) – EŠ-KC Litoměřice
Senioři – kata
- Neradil Tomáš (15 + 0 + 0 + 13 = 28 b) – TJ Karate Bystřice pod Hostýnem
- Pomikal Jaroslav (13 + 13 + 0 + 0 = 26 b) – SKP Budo Jihlava
- Sukdolák Jaroslav (0 + 11 + 0 + 9 = 20 b) – TJ Jiskra Humpolec
- Friedrich Tomáš (9 + 7 + 0 + 0 = 16 b) – EŠKC Litoměřice
- Šmidt Eduard (0 + 15 + 0 + 0 = 15 b) – EŠ-KC Litoměřice
- Janiš Stanislav (0 + 0 + 0 + 15 = 15 b) – TJ Karate Mikulov
- Vágner Petr (11 + 0 + 0 + 0 = 11 b) – SKP Budo Jihlava
- Říha Martin (0 + 0 + 0 + 11 = 11 b) – TJ Silon Tábor
- Pouzar Petr (0 + 9 + 0 + 0 = 9 b) – KTK Roudnice nad Labem
- Fengl Milan (3 + 5 + 0 + 0 = 8 b) – KTK Roudnice nad Labem
- Zikán Roman (7 + 0 + 0 + 0 = 7 b) – SKP Vsetín
- Škraban Lukáš (0 + 0 + 0 + 7 = 7 b) – Rožnov pod Radhoštěm
- Kubíček Petr (5 + 0 + 0 + 0 = 5 b) – SKP Budo Jihlava
Senioři – kumite
- Pomikal Jaroslav (9 + 11 + 0 + 0 = 20 b) – SKP Budo Jihlava
- Friedrich Tomáš (13 + 4 + 0 + 0 = 17 b) – EŠKC Litoměřice
- Zikán Roman (15 + 0 + 0 + 0 = 15 b) – SKP Vsetín
- Šmidt Eduard (0 + 15 + 0 + 0 = 15 b) – EŠ-KC Litoměřice
- Sukdolák Jaroslav (0 + 4 + 0 + 11 = 15 b) – TJ Jiskra Humpolec
- Janiš Stanislav (0 + 0 + 0 + 15 = 15 b) – TJ Karate Mikulov
- Fengl Milan (4 + 9 + 0 + 0 = 13 b) – KTK Roudnice nad Labem
- Pouzar Petr (0 + 13 + 0 + 0 = 13 b) – KTK Roudnice nad Labem
- Říha Martin (0 + 0 + 0 + 13 = 13 b) – TJ Silon Tábor
- Vágner Petr (11 + 0 + 0 + 0 = 11 b) – SKP Budo Jihlava
- Škraban Lukáš (0 + 0 + 0 + 9 = 9 b) – Rožnov pod Radhoštěm