Program
October 23 (Tuesday)
Odlet z Prahy viz. rozpis letu níže
October 24 (Wednesday)
Přílet do St. John’s, Newfoundland (Canada)
Judges’ Seminar Team training
October 25 (Thursday)
WTKF Meetings
Team training
October 26 (Friday)
Festival World Karate-Do Renaissance
October 27 (Saturday)
Festival World Karate-Do Renaissance
Sayonara Party
October 28 (Sunday)
Odlet z St. John’s, Newfoundland (Canada)
October 29 (Monday)
Přílet do Prahy viz. rozpis letu níže
Rozpis letu
23OCT Praha - Frankfurt 10:50 12:00
23OCT Frankfurt - Toronto 13:55 16:20
24OCT Toronto - St Johns 21:25 01:52+1
28OCT St Johns - Montreal 18:25 19:54
28OCT Montreal - Londyn 20:50 07:30+1
29OCT Londyn - Mnichov 08:45 11:30
29OCT Mnichov - Praha 12:25 13:15
pozn. +1 = následující den, povolené zavazadlo na osobu = 1x 23 kg + příruční zavazadlo 8 kg.
Sraz na letišti 8.00 h. v odletové hale Terminál 2 – Letiště Praha. Cestu na letiště Praha a z něj si každý zajišťuje individuálně.
(Pokud budete mít zpoždění na sraz, informujte pomocí sms Danu Hradskou.)
Parkování na letišti je možné přímo na letišti cena 2400 Kč/pobyt nebo můžeme doporučit http://www.parkovanir7.cz/ cena 700 Kč/pobyt.
Ubytování
Delta Hotels by Marriott St. John’s Conference Centre
2 a 4 lůžkové pokoje bez snídaně
Nominace
Závodníci | Věková skupina | Kategorie 1 | Kategorie 2 | Kategorie 3 | Kategorie 4 |
Jakub Štěpán | senior | KUMITE TEAM | KUMITE IND | ||
Vojta Slíva | senior | KUMITE TEAM | KUMITE IND | FUKUGO | |
Jindřich Mašláň | senior | KUMITE TEAM | KUMITE IND | FUKUGO | |
Popelka Filip | senior | KATA IND | |||
Zuzana Galdová | senior | KATA IND | KATA TEAM | ||
Hana Venturová | senior | KUMITE | KATA TEAM | FUKUGO | |
Juráňová Hana | senior | KATA IND | KUMITE IND | FUKUGO | KUMITE TEAM |
Kleiblová Tereza | senior | KUMITE IND | FUKUGO | KUMITE TEAM | |
Vašíčková Dominika | youth | KATA IND | KATA TEAM | FUKUGO | KUMITE TEAM |
Filip Milan | youth | KATA IND | KATA TEAM | ||
Káčer Martin | youth | KUMITE IND | FUKUGO | ||
Křížek Matěj | youth | KATA IND | KATA TEAM | FUKUGO | |
Labiš Šimon | youth | KUMITE IND | KATA TEAM | FUKUGO | |
Veselý Dan | youth | KUMITE IND | |||
Chybíková Nikola | mladší junior | KATA IND | KATA TEAM | ||
Koňaříková Adéla | mladší junior | KATA TEAM | FUKUGO | KUMITE IND | |
Marková Olivie | mladší junior | KATA IND | KATA TEAM | ||
Bačová Karolína | mladší junior | KUMITE IND | |||
Fister Adam | mladší junior | KUMITE IND | FUKUGO | ||
Jurča Kryštof | mladší junior | KUMITE IND | FUKUGO | ||
Šindel Saša | mladší junior | KATA IND | KATA TEAM | ENBU | |
Terč Šimon | mladší junior | KATA IND | FUKUGO | KUMITE IND | |
Tomeček Pavel | mladší junior | KATA IND | KATA TEAM | ENBU | |
Pavlík Michal | kadet | KATA IND | KATA TEAM | FUKUGO | |
Slováčková Lucie | mladší junior | FUKUGO | |||
Přecechtělová Josefína | mladší junior | KUMITE IND | FUKUGO |
Rozhodčí |
Radoslav Januš |
Ing. Robin Bařák |
Mgr. Radek Kleibl |
Ing. Dana Hradská |
Mgr. Tomáš Neradil |
JUDr. Petr Skryja |
Coach |
Mgr. Klára Kleiblová |
Ing. Martin Říha |
Ing. Martina Janušová |