Výsledky: Mistrovství České republiky v tradičním karate ČATK 2019 (Praha)
V sobotu 15.6. se v Praze konalo Mistrovství České republiky v tradičním karate, které pořádla Česká asociace tradičního karate. Soutěž se uskutečnila v zázemí sportovní haly Jedenáctka a zúčastnilo se jí 243 závodníku ze 13 oddílů.
Závod byl rozdělen, po vzoru uběhlých národních pohárů, do dvou bloků mezi kterými proběhl i slavnostní nástup a představení jednotlivých oddílů. Šampionát proběhl pod výbornou organizací pořadatele, kterým byl Centrum tradičního karate Praha a jeho hlavní trenér Jakub Štěpán, 2.dan. Pozice hlavního rozhodčího se ujal Robin Bařák, 5.dan. Závodníci předváděli suveréní výkony a žádná kategorie tak nezapadla mezi ostatní. Některé boje o titul byly velmi tvrdé, ale jelikož byla soutež celou dobu pod dohledem zkušených lékařů, bylo o všechny závodníky náležitě postaráno. Děkujeme oddílu z Prahy za skvělou organizaci. Nyní se už můžeme těšit na podzim, kdy se budou konat hned dvě velké akce a to Mistrovství Evropy WTKF v Rusku a Světový pohár Budo karate dětí v Brně.
Fotogalerie
https://photos.app.goo.gl/56FaUQLuDMibLcuT9
Výsledky
Kata kadeti (9.kyu – 4.kyu) | |||
Umístnění | Jméno | Přijmení | Klub |
1 | Josef | Dunka | TJ Karate Bystřice pod Hostýnem |
2 | Dominik | Maňák | SKP Vsetín |
3 | Jan | Ossendorf | TJ Tesla Brno z.s. |
Kata kadetky, ml. juniorky (6.kyu – 4.kyu) | |||
Umístnění | Jméno | Přijmení | Klub |
1 | Kateřina | Kučerová | Akademie karate Zlín |
2 | Viktorie | Hejčová | TJ Tesla Brno z.s. |
3 | Klára | Mikulcová | Akademie karate Zlín |
Kata st. junioři (9.-7.kyu), senioři B | |||
Umístnění | Jméno | Přijmení | Klub |
1 | Tomáš | Januška | Akademie karate Zlín |
2 | David | Studený | TJ Karate Bystřice pod Hostýnem |
3 | Robert | Műller | Akademie tradičního karate Zlaté Hory z.s. |
Kata st. junioři, senioři (3.kyu – dan) | |||
Umístnění | Jméno | Přijmení | Klub |
1 | Šimon | Labiš | TJ Karate Bystřice pod Hostýnem |
2 | Milan | Filip | TJ Karate Bystřice pod Hostýnem |
3 | Martin | Káčer | SKP Vsetín |
Kata st. juniorky (9.-4. kyu), seniorky B | |||
Umístnění | Jméno | Přijmení | Klub |
1 | Kateřina | Jarošová | TJ Tesla Brno z.s. |
2 | Jana | Pavlíková | Akademie karate Zlín |
3 | Irena | Kmínková | Centrum tradičního karate Praha |
Kumite Kihon ippon žáci, žákyně A | |||
Umístnění | Jméno | Přijmení | Klub |
1 | Jan | Mikel | Akademie karate Zlín |
2 | Gabriela | Stehlíková | Akademie karate Brno, z.s. |
3 | Izabela | Janušová | Akademie karate Valašské Meziříčí, z.s. |
3 | Tobiáš | Horčička | Akademie karate Brno, z.s. |
Kumite Kogo kadeti (7kyu.– dan) | |||
Umístnění | Jméno | Přijmení | Klub |
1 | Michal | Pavlík | Akademie karate Zlín |
2 | Mikuláš | Přecechtěl | Akademie karate Zlín |
3 | Ondřej | Sabol | Akademie karate Zlín |
3 | Tomáš | Hájek | Akademie karate Zlín |
Kumite Kogo kadetky | |||
Umístnění | Jméno | Přijmení | Klub |
1 | Brigita | Bačová | Centrum tradičního karate Praha |
2 | Viktorie | Pelcová | Centrum tradičního karate Praha |
3 | Patricie | Šimonová | Akademie karate Zlín |
3 | Martina | Vránová | Centrum tradičního karate Praha |
Kumite Kogo mladší juniorky | |||
Umístnění | Jméno | Přijmení | Klub |
1 | Nikola | Chybíková | Akademie karate Ostrava, z.s. |
2 | Anna | Stará | Centrum tradičního karate Praha |
3 | Denisa | Mikulíková | TJ Karate Bystřice pod Hostýnem |
3 | Denisa | Šimonová | Akademie karate Zlín |
Kumite Kogo st. juniorky (7.-4.kyu), seniorky B | |||
Umístnění | Jméno | Přijmení | Klub |
1 | Jana | Pavlíková | Akademie karate Zlín |
2 | Kateřina | Jarošová | TJ Tesla Brno z.s. |
3 | Petra | Bačová | Centrum tradičního karate Praha |
3 | Irena | Kmínková | Centrum tradičního karate Praha |
Kata žáci-žačky A | |||
Umístnění | Jméno | Přijmení | Klub |
1 | Izabela | Janušová | Akademie karate Valašské Meziříčí, z.s. |
2 | Filip | Horváth | TJ Tesla Brno z.s. |
3 | Jan | Mikel | Akademie karate Zlín |
Kata žáci B (9.- 7. kyu) | |||
Umístnění | Jméno | Přijmení | Klub |
1 | Šimon | Hošna | Akademie karate Ostrava, z.s. |
2 | Maxmilián | Foltyn | Akademie karate Ostrava, z.s. |
3 | Jakub | Juráň | SKP Vsetín |
Kata žákyně B (9.- 7. kyu) | |||
Umístnění | Jméno | Přijmení | Klub |
1 | Karolína | Bártková | Akademie karate Valašské Meziříčí, z.s. |
2 | Zoe-Nela | Zapalačová | SKP Vsetín |
3 | Julie | Čalová | SKP Vsetín |
Kata žáci B (6.- 1.kyu) | |||
Umístnění | Jméno | Přijmení | Klub |
1 | David | Kasal | Akademie karate Brno, z.s. |
2 | Matyáš | Petr | Akademie karate Brno, z.s. |
3 | Maxmilián | Stojar | Akademie karate Zlín |
Kata žákyně B (6.- 1.kyu) | |||
Umístnění | Jméno | Přijmení | Klub |
1 | Viktorie | Vavříková | Akademie karate Valašské Meziříčí, z.s. |
2 | Ella | Mikuláštíková | Akademie karate Valašské Meziříčí, z.s. |
3 | Rozálie | Tomšů | Akademie karate Zlín |
Kata žáci C (9.- 7. kyu) | |||
Umístnění | Jméno | Přijmení | Klub |
1 | Matyáš | Fiala | Akademie karate Valašské Meziříčí, z.s. |
2 | Jonáš | Čadil | Klub tradičního karate Tábor |
3 | Matyáš | Ešler | Akademie karate Valašské Meziříčí, z.s. |
Kata žákyně C (9.- 7. kyu) | |||
Umístnění | Jméno | Přijmení | Klub |
1 | Amálie | Žídková | SKP Vsetín |
2 | Gréta | Mailbeková | TJ Tesla Brno z.s. |
3 | Lucie | Karlová | Centrum tradičního karate Praha |
Kata žáci C (6.- 1.kyu) | |||
Umístnění | Jméno | Přijmení | Klub |
1 | Stanislav | Matúšek | Akademie karate Zlín |
2 | Jakub | Mikuláštík | Akademie karate Valašské Meziříčí, z.s. |
3 | Chris-Leon | Krečmer | Akademie karate Ostrava, z.s. |
Kata žákyně C (6.- 1.kyu) | |||
Umístnění | Jméno | Přijmení | Klub |
1 | Aneta | Jurygáčková | SKP Vsetín |
2 | Nela | Navrátilová | SKP Vsetín |
3 | Viktorie | Szewczyková | Akademie karate Brno, z.s. |
Kata žáci D (9.- 7. kyu) | |||
Umístnění | Jméno | Přijmení | Klub |
1 | Vladyslav | Banyk | Akademie karate Brno, z.s. |
2 | Nikolaos | Pietras | TJ Město Albrechtice z.s. (karate) |
3 | Filip | Nosek | TJ Tesla Brno z.s. |
Kata žákyně D (9.- 7. kyu) | |||
Umístnění | Jméno | Přijmení | Klub |
1 | Aneta | Vahalová | Akademie karate Valašské Meziříčí, z.s. |
2 | Alžběta | Veselá | Akademie karate Brno, z.s. |
3 | Elli | Tesařová | TJ Tesla Brno z.s. |
Kata žáci D (6.- 4. kyu) | |||
Umístnění | Jméno | Přijmení | Klub |
1 | Petr | Pavlovič | SKP Vsetín |
2 | Richard | Kubáň | Akademie karate Valašské Meziříčí, z.s. |
3 | Nicolas | Novák | Akademie karate Brno, z.s. |
Kata žákyně D (6.- 4. kyu) | |||
Umístnění | Jméno | Přijmení | Klub |
1 | Eleonora | Izzi | Akademie karate Brno, z.s. |
2 | Sofie | Husárová | TJ Tesla Brno z.s. |
3 | Zuzana | Kubáňová | Akademie karate Valašské Meziříčí, z.s. |
Kata žáci D (3.- 1. kyu) | |||
Umístnění | Jméno | Přijmení | Klub |
1 | Jáchym | Prokop | Akademie karate Zlín |
2 | Dominik | Zelina | Akademie karate Zlín |
3 | David | Novotný | Akademie karate Zlín |
Kata žákyně D (3.- 1. kyu) | |||
Umístnění | Jméno | Přijmení | Klub |
1 | Vendula | Krupová | Akademie karate Valašské Meziříčí, z.s. |
2 | Sofie | Lenertová | TJ Karate Bystřice pod Hostýnem |
3 | Markéta | Červinková | Akademie karate Zlín |
Kata kadeti (3.kyu – dan) | |||
Umístnění | Jméno | Přijmení | Klub |
1 | Michal | Pavlík | Akademie karate Zlín |
2 | Mikuláš | Přecechtěl | Akademie karate Zlín |
3 | Ondřej | Sabol | Akademie karate Zlín |
Kata kadetky (3.kyu – dan) | |||
Umístnění | Jméno | Přijmení | Klub |
1 | Patricie | Šimonová | Akademie karate Zlín |
2 | Brigita | Bačová | Centrum tradičního karate Praha |
3 | Viktorie | Pelcová | Centrum tradičního karate Praha |
Kata mladší junioři (3.kyu – dan) | |||
Umístnění | Jméno | Přijmení | Klub |
1 | Saša | Šindel | Akademie karate Zlín |
2 | František | Dočekal | Akademie karate Ostrava, z.s. |
3 | Jakub | Neradil | TJ Karate Bystřice pod Hostýnem |
Kata mladší juniorky (3.kyu – dan) | |||
Umístnění | Jméno | Přijmení | Klub |
1 | Nikola | Chybíková | Akademie karate Ostrava, z.s. |
2 | Anna | Stará | Centrum tradičního karate Praha |
3 | Denisa | Šimonová | Akademie karate Zlín |
Kata starší juniorky i (3.kyu – dan) | |||
Umístnění | Jméno | Přijmení | Klub |
1 | Adéla | Koňaříková | SKP Vsetín |
2 | Monika | Satinová | SKP Vsetín |
3 | Josefína | Přecechtělová | Akademie karate Zlín |
Kata seniorky | |||
Umístnění | Jméno | Přijmení | Klub |
1 | Tereza | Kleiblová | SKP Vsetín |
2 | Hana | Juráňová | Akademie karate Zlín |
3 | Dominika | Vašíčková | Akademie karate Brno, z.s. |
Fukugo kadeti, mladší junioři | |||
Umístnění | Jméno | Přijmení | Klub |
1 | Saša | Šindel | Akademie karate Zlín |
2 | Mikuláš | Přecechtěl | Akademie karate Zlín |
3 | František | Dočekal | Akademie karate Ostrava, z.s. |
3 | Petr | Janík | Akademie karate Zlín |
Fukugo kadetky, mladší juniorky | |||
Umístnění | Jméno | Přijmení | Klub |
1 | Nikola | Chybíková | Akademie karate Ostrava, z.s. |
2 | Brigita | Bačová | Centrum tradičního karate Praha |
3 | Denisa | Šimonová | Akademie karate Zlín |
3 | Patricie | Šimonová | Akademie karate Zlín |
Fukugo senioři, starší junioři | |||
Umístnění | Jméno | Přijmení | Klub |
1 | Martin | Káčer | SKP Vsetín |
2 | Vojtěch | Slíva | TJ Tesla Brno z.s. |
3 | Daniel | Veselý | Akademie karate Zlín |
3 | Vojtěch | Mašláň | Akademie karate Zlín |
Fukugo seniorky, starší juniorky | |||
Umístnění | Jméno | Přijmení | Klub |
1 | Tereza | Kleiblová | SKP Vsetín |
2 | Adéla | Koňaříková | SKP Vsetín |
3 | Dominika | Vašíčková | Akademie karate Brno, z.s. |
3 | Hana | Venturová | Akademie karate Brno, z.s. |
Kumite Kogo mladší junioři (3.kyu – dan) | |||
Umístnění | Jméno | Přijmení | Klub |
1 | Saša | Šindel | Akademie karate Zlín |
2 | Michael | Zosimov | TJ Karate Bystřice pod Hostýnem |
3 | Petr | Janík | Akademie karate Zlín |
3 | Jakub | Neradil | TJ Karate Bystřice pod Hostýnem |
Kumite starší junioři (3.kyu – dan) | |||
Umístnění | Jméno | Přijmení | Klub |
1 | Martin | Káčer | SKP Vsetín |
2 | Tomáš | Hanzl | TJ Tesla Brno z.s. |
3 | Vojtěch | Mašláň | Akademie karate Zlín |
3 | Šimon | Labiš | TJ Karate Bystřice pod Hostýnem |
Kumite starší juniorky (3.kyu – dan) | |||
Umístnění | Jméno | Přijmení | Klub |
1 | Adéla | Koňaříková | SKP Vsetín |
2 | Karolína | Bačová | SKP Vsetín |
3 | Josefína | Přecechtělová | Akademie karate Zlín |
3 | Monika | Satinová | SKP Vsetín |
Kumite seniorky | |||
Umístnění | Jméno | Přijmení | Klub |
1 | Tereza | Kleiblová | SKP Vsetín |
2 | Dominika | Vašíčková | Akademie karate Brno, z.s. |
3 | Hana | Venturová | Akademie karate Brno, z.s. |
3 | Anna | Zlámalová | TJ Tesla Brno z.s. |
Kumite Sanbon kogo žáci D | |||
Umístnění | Jméno | Přijmení | Klub |
1 | Jakub | Běhal | TJ Karate Bystřice pod Hostýnem |
2 | Vojtěch | Krůžela | SKP Vsetín |
3 | Michal | Pišťáček | Akademie karate Ostrava, z.s. |
3 | Dominik | Zelina | Akademie karate Zlín |
Kumite Sanbon kogo žačky D | |||
Umístnění | Jméno | Přijmení | Klub |
1 | Vendula | Krupová | Akademie karate Valašské Meziříčí, z.s. |
2 | Eleonora | Izzi | Akademie karate Brno, z.s. |
3 | Sofie | Husárová | TJ Tesla Brno z.s. |
3 | Veronika | Ježíková | SKP Vsetín |
Kumite senioři | |||
Umístnění | Jméno | Přijmení | Klub |
1 | Vojtěch | Slíva | TJ Tesla Brno z.s. |
2 | David | Krybus | Centrum tradičního karate Praha |
3 | Arsenij | Karpow | Centrum tradičního karate Praha |
Kumite Sanbon žáci C | |||
Umístnění | Jméno | Přijmení | Klub |
1 | Richard | Mailbek | TJ Tesla Brno z.s. |
2 | Štěpán | Kořének | SKP Vsetín |
3 | Patrik | Bačo | Centrum tradičního karate Praha |
3 | Kevin | Bubela | TJ Karate Bystřice pod Hostýnem |
Kumite Sanbon žáčky C | |||
Umístnění | Jméno | Přijmení | Klub |
1 | Eva | Kovářová | SKP Vsetín |
2 | Aneta | Jurygáčková | SKP Vsetín |
3 | Julie | Sajdová | Akademie karate Ostrava, z.s. |
3 | Natálie | Dukátniková | SKP Vsetín |
Kumite Kogo senioři B | |||
Umístnění | Jméno | Přijmení | Klub |
1 | Robert | Műller | Akademie tradičního karate Zlaté Hory z.s. |
2 | Michal | Pelc | Centrum tradičního karate Praha |
3 | Tomáš | Januška | Akademie karate Zlín |
3 | Libor | Tomáš | Centrum tradičního karate Praha |
Kumite Kihon ippon žáci B (9.- 7.kyu) | |||
Umístnění | Jméno | Přijmení | Klub |
1 | Maxmilián | Foltyn | Akademie karate Ostrava, z.s. |
2 | Marek | Pajda | Akademie karate Ostrava, z.s. |
3 | Samuel | Matyska | TJ Karate Bystřice pod Hostýnem |
3 | Šimon | Hošna | Akademie karate Ostrava, z.s. |
Kumite Kihon ippon žákyně B (9.- 7.kyu) | |||
Umístnění | Jméno | Přijmení | Klub |
1 | Julie | Čalová | SKP Vsetín |
2 | Zoe-Nela | Zapalačová | SKP Vsetín |
3 | Eliška | Skalníková | Akademie karate Valašské Meziříčí, z.s. |
3 | Alexandra | Pietrasová | TJ Město Albrechtice z.s. (karate) |
Kumite Kihon ippon žáci B (6.- 1.kyu) | |||
Umístnění | Jméno | Přijmení | Klub |
1 | Matyáš | Horčička | Akademie karate Brno, z.s. |
2 | David | Kasal | Akademie karate Brno, z.s. |
3 | Alex | Polášek | Akademie karate Brno, z.s. |
3 | Matyáš | Petr | Akademie karate Brno, z.s. |
Kumite Kihon ippon žákyně B (6.- 1.kyu) | |||
Umístnění | Jméno | Přijmení | Klub |
1 | Ella | Mikuláštíková | Akademie karate Valašské Meziříčí, z.s. |
2 | Viktorie | Vavříková | Akademie karate Valašské Meziříčí, z.s. |
3 | Leontýna | Rozmahelová | Akademie karate Ostrava, z.s. |
3 | Rozálie | Tomšů | Akademie karate Zlín |
Kata team žáci, žákyně A + B s aplikacema (6.- 1.kyu) tým | |||
Umístnění | Jméno | Přijmení | Klub |
1 | Tygříci z Valmezu (Mikuláštíková, Vavříková, Kovář) | Akademie karate Valašské Meziříčí, z.s. | |
2 | Black Stars (Kasal, Veselý, Horčička) | Akademie karate Brno, z.s. | |
3 | Banyk, Petr, Polášek A. (Banyk, Petr, Polášek) | Akademie karate Brno, z.s. | |
Kata team žáci C + D tým | |||
Umístnění | Jméno | Přijmení | Klub |
1 | Hančina Armáda (Zelina, Prokop, Novotný) | Akademie karate Zlín | |
2 | Vsetínští tygři (Čížek, Pavlovič, Václavík) | SKP Vsetín | |
3 | Tygři z Valmezu (Kubáň, Mikuláštík, Bělaška) | Akademie karate Valašské Meziříčí, z.s. | |
Kata team žákyně C + D tým | |||
Umístnění | Jméno | Přijmení | Klub |
1 | Pandy z Valmezu (Krupová, Kubáňová, Zábranská) | Akademie karate Valašské Meziříčí, z.s. | |
2 | Holky Bystřice (Lenertová, Pavlasová, Hujíčková) | TJ Karate Bystřice pod Hostýnem | |
3 | Vsetínské princezny (Ježíková, Jurygáčková, Kovářová) | SKP Vsetín | |
Kata team žáci, žákyně A + B – bez aplikace ( 9.- 7.kyu) tým | |||
Umístnění | Jméno | Přijmení | Klub |
1 | Foltyn, Pajda, Hošna (Foltyn, Pajda, Hošna) | Akademie karate Ostrava, z.s. | |
2 | JU-ZO-KU (Čalová, Juráň, Zapalačová) | SKP Vsetín | |
3 | Karatisti z Valmezu (Skalníková, Janušová, Bělaška) | Akademie karate Valašské Meziříčí, z.s. | |
Enbu žáci, žákyně C + D (muž-muž) tým | |||
Umístnění | Jméno | Přijmení | Klub |
1 | Nigiri (Zelina, Prokop) | Akademie karate Zlín | |
2 | Mikuláštík, Bělaška (Mikuláštík, Bělaška) | Akademie karate Valašské Meziříčí, z.s. | |
3 | Máčal, Novák (Novák, Máčal) | Akademie karate Brno, z.s. | |
3 | Ao (Přibyl, Dolský) | Akademie karate Zlín | |
Enbu žáci, žákyně C + D (muž-žena) tým | |||
Umístnění | Jméno | Přijmení | Klub |
1 | Maki (Matúšek, Červinková) | Akademie karate Zlín | |
2 | Krupová, Kubáň (Krupová, Kubáň) | Akademie karate Valašské Meziříčí, z.s. | |
3 | Kovářová-Pavlovič (Kovářová, Pavlovič) | SKP Vsetín | |
3 | Kubáňová, Ešler (Kubáňová, Ešler) | Akademie karate Valašské Meziříčí, z.s. |