Výsledky: Mistrovství České republiky v tradičním karate 2024

Výsledky Mistrovství České republiky 2024
Kata žáci B (9.- 7. kyu)
Umístnění Jméno Přijmení Klub
1 Robin Valchař Akademie karate Brno, z.s.
2 Matteo Logara Akademie karate Brno, z.s.
3 Oliver Farhan Centrum karate Praha, z.s.
4 Damian Bařák Akademie karate Zlín
Kata žákyně B (9.- 7. kyu)
Umístnění Jméno Přijmení Klub
1 Riana Logara Akademie karate Brno, z.s.
2 Anna Rosca Centrum karate Praha, z.s.
3 Tereza Bohuslavová Centrum karate Praha, z.s.
4 Julie-Rozálie Bartoňková Akademie karate Valašské Meziříčí, z.s.
Kata žáci B (6.- 1.kyu)
Umístnění Jméno Přijmení Klub
1 Andrei-Cristian Serban Akademie karate Brno, z.s.
2 Daniel Škarka Akademie karate Valašské Meziříčí, z.s.
3 Mikuláš Kozelský Akademie karate Valašské Meziříčí, z.s.
4 Dominik Ševčík Akademie karate Brno, z.s.
Kata žákyně B (6.- 1.kyu)
Umístnění Jméno Přijmení Klub
1 Eliška Krybusová Karate Kralupy, z.s.
2 Alžběta Macháčová Akademie karate Valašské Meziříčí, z.s.
3 Emilly Žitníková Akademie karate Zlín
Kata žáci C (9.- 7. kyu)
Umístnění Jméno Přijmení Klub
1 Alexandr-Nikolas Dohnal Karate Chropyně – TJ Chropyně, z.s.
2 Tony Bafrnec Centrum karate Praha, z.s.
3 Vsevolod Kolomiets Akademie karate Zlín
4 Jakub Klikáč Akademie karate Ostrava, z.s.
Kata žákyně C (9.- 7. kyu)
Umístnění Jméno Přijmení Klub
1 Michaela Folková SKP Vsetín
2 Nela Zábojníková Akademie karate Zlín
3 Natálie Doležalová Akademie karate Zlín
4 Nikita Kubáníková Akademie karate Zlín
Kata žáci C (6.- 4.kyu)
Umístnění Jméno Přijmení Klub
1 Štěpán Klimánek Akademie karate Zlín
2 Oliver Denk Akademie karate Valašské Meziříčí, z.s.
3 David Sedláček TJ Tesla Brno z.s.
4 Vojtěch Palán TJ Tesla Brno z.s.
Kata žákyně C (6.- 4.kyu)
Umístnění Jméno Přijmení Klub
1 Dorota Šidlová Akademie karate Zlín
2 Lucie Abíková Centrum karate Praha, z.s.
3 Elena Hegmonová Akademie karate Zlín
4 Thanh-Mai Ho Akademie karate Zlín
Kata žáci D (8.- 4. kyu)
Umístnění Jméno Přijmení Klub
1 David Petrák Karate Chropyně – TJ Chropyně, z.s.
2 Vojtěch Mikša Akademie karate Brno, z.s.
3 Filip Horváth TJ Tesla Brno z.s.
4 Jonáš Zahradníček TJ Tesla Brno z.s.
Kata žákyně D (8.- 4. kyu)
Umístnění Jméno Přijmení Klub
1 Valerie Plesníková Akademie karate Valašské Meziříčí, z.s.
2 Nea Macková Akademie karate Zlín
3 Lilly Halbichová Centrum karate Praha, z.s.
4 Gabriela Stehlíková Akademie karate Brno, z.s.
Kata žáci D (3. kyu- 1. dan)
Umístnění Jméno Přijmení Klub
1 Samuel Vlachynský Akademie karate Brno, z.s.
2 Lukáš Chrástecký Akademie karate Zlín
3 David Kasal Akademie karate Brno, z.s.
4 Taim Awad Akademie karate Brno, z.s.
Kata žákyně D (3. kyu- 1. dan)
Umístnění Jméno Přijmení Klub
1 Kristýna Mikešová Akademie karate Zlín
2 Izabela Janušová Akademie karate Valašské Meziříčí, z.s.
3 Karolína Bártková Akademie karate Valašské Meziříčí, z.s.
4 Sofie Hýsková Centrum karate Praha, z.s.
Kata kadeti (3.kyu – dan)
Umístnění Jméno Přijmení Klub
1 Denis Máčal Akademie karate Brno, z.s.
2 Tomáš Michálek Karate Chropyně – TJ Chropyně, z.s.
3 Šimon Hošna Akademie karate Ostrava, z.s.
4 Maxmilián Foltyn Akademie karate Ostrava, z.s.
Kata kadetky (3.kyu – dan)
Umístnění Jméno Přijmení Klub
1 Viktorie Vavříková Akademie karate Valašské Meziříčí, z.s.
2 Nela Navrátilová SKP Vsetín
3 Rozálie Tomšů Akademie karate Zlín
4 Nikola Kvapilová Centrum karate Praha, z.s.
Kata mladší junioři (3.kyu – dan)
Umístnění Jméno Přijmení Klub
1 Patrik Bačo Centrum karate Praha, z.s.
2 Richard Mailbek TJ Tesla Brno z.s.
3 Chris-Leon Krečmer Akademie karate Ostrava, z.s.
4 Michal Pišťáček Akademie karate Ostrava, z.s.
Kata mladší juniorky (3.kyu – dan)
Umístnění Jméno Přijmení Klub
1 Veronika Ježíková SKP Vsetín
2 Gita Toboláková Akademie karate Zlín
3 Kateřina Jeřábková Akademie karate Ostrava, z.s.
4 Lucie Karlová Centrum karate Praha, z.s.
Kata senioři a starší junioři (3.kyu – dan)
Umístnění Jméno Přijmení Klub
1 Saša Šindel Akademie karate Zlín
2 Milan Filip Akademie karate Zlín
3 Daniel Veselý Akademie karate Zlín
4 Martin Káčer Akademie karate Brno, z.s.
Kata seniorky (6.kyu – dan) a starší juniorky (3.kyu – dan)
Umístnění Jméno Přijmení Klub
1 Hana Juráňová Akademie karate Zlín
2 Anna Zlámalová Akademie karate Brno, z.s.
3 Hana Venturová Akademie karate Brno, z.s.
4 Petra Dohnalová Akademie karate Brno, z.s.
Kata kadeti (6.kyu – 4.kyu)
Umístnění Jméno Přijmení Klub
1 Ondřej Houška TJ Tesla Brno z.s.
2 Jakub Ševčík Centrum karate Praha, z.s.
3 Michal Janešík TJ Město Albrechtice z.s. (karate)
4 Jakub Loskot TJ Město Albrechtice z.s. (karate)
Kata kadetky (6.kyu – 4.kyu)
Umístnění Jméno Přijmení Klub
1 Amálie Stará Centrum karate Praha, z.s.
2 Markéta Jirgalová TJ Tesla Brno z.s.
3 Ema Kramlová Akademie karate Zlín
4 Gréta Mailbeková TJ Tesla Brno z.s.
Kata mladší junioři (6.kyu – 4.kyu)
Umístnění Jméno Přijmení Klub
1 David Kalábek TJ Tesla Brno z.s.
2 Adam Putz TJ Tesla Brno z.s.
3 Bronislav Pinďák Karate Chropyně – TJ Chropyně, z.s.
4 Nikolaos Pietras TJ Město Albrechtice z.s. (karate)
Kata mladší juniorky (6.kyu – 4.kyu
Umístnění Jméno Přijmení Klub
1 Lucie Navrátilová TJ Tesla Brno z.s.
2 Lucie Blahová TJ Tesla Brno z.s.
3 Elli Tesařová TJ Tesla Brno z.s.
4 Anežka Vedralová Centrum karate Beroun
Kata senioři a starší junioři (6.kyu – 4.kyu)
Umístnění Jméno Přijmení Klub
1 Jakub Ligenza Akademie karate Ostrava, z.s.
2 Michal Vašulka Akademie karate Brno, z.s.
3 Luboš Vrňata Centrum karate Praha, z.s.
4 Jan Bena Akademie karate Brno, z.s.
Kata veteráni
Umístnění Jméno Přijmení Klub
1 Antonello Izzi Akademie karate Brno, z.s.
2 Pavel Janeka Akademie karate Zlín
3 Martin Kulhavý Centrum karate Praha, z.s.
4 Robert Műller Akademie tradičního karate Zlaté Hory z.s.
Kata žáci a žačky A
Umístnění Jméno Přijmení Klub
1 Matias Januš Akademie karate Valašské Meziříčí, z.s.
2 Tomáš Ševčík Akademie karate Brno, z.s.
3 Lukáš Havránek Karate Chropyně – TJ Chropyně, z.s.
4 Oldřich Štěpánek Karate Chropyně – TJ Chropyně, z.s.
Kata kadeti a kadetky (8.kyu – 7.kyu)
Umístnění Jméno Přijmení Klub
1 David Odstrčil TJ Tesla Brno z.s.
2 Bára Dobešová Centrum karate Praha, z.s.
3 Milan Coufal Centrum karate Praha, z.s.
4 Filip Fořt Centrum karate Praha, z.s.
Kumite Kogo kadeti (3.kyu – dan)
Umístnění Jméno Přijmení Klub
1 Denis Máčal Akademie karate Brno, z.s.
2 Alex Bradbury Karate Chropyně – TJ Chropyně, z.s.
3 Tomáš Michálek Karate Chropyně – TJ Chropyně, z.s.
3 Martin Přibyl Akademie karate Zlín
4 Alan Bařák Akademie karate Zlín
Kumite Kogo kadetky (3.kyu – dan)
Umístnění Jméno Přijmení Klub
1 Viktorie Vavříková Akademie karate Valašské Meziříčí, z.s.
2 Nikola Kvapilová Centrum karate Praha, z.s.
3 Nela Navrátilová SKP Vsetín
3 Lucie Pišťáčková Akademie karate Ostrava, z.s.
4 Veronika Novosádová Akademie karate Zlín
Kumite Kogo mladší junioři (3.kyu – dan)
Umístnění Jméno Přijmení Klub
1 Michal Pišťáček Akademie karate Ostrava, z.s.
2 Martin Chrástecký Akademie karate Zlín
3 Antonín Barcuch Akademie karate Ostrava, z.s.
3 Adrian-Daniel Trojovský Akademie karate Ostrava, z.s.
4 Richard Mailbek TJ Tesla Brno z.s.
Kumite Kogo mladší juniorky (3.kyu – dan)
Umístnění Jméno Přijmení Klub
1 Kateřina Jeřábková Akademie karate Ostrava, z.s.
2 Karolína Dostálová Akademie karate Brno, z.s.
3 Lucie Karlová Centrum karate Praha, z.s.
3 Gita Toboláková Akademie karate Zlín
4 Adéla Exelová Akademie karate Zlín
Kumite senioři a starší junioři (3.kyu – dan)
Umístnění Jméno Přijmení Klub
1 Jakub Štěpán Centrum karate Praha, z.s.
2 Daniel Veselý Akademie karate Zlín
3 Petr Janík Akademie karate Zlín
3 Jan Ostřížek Akademie karate Brno, z.s.
4 Michael Klabal Akademie karate Brno, z.s.
Kumite Jiyu Ippon žáci D (7-4. kyu)
Umístnění Jméno Přijmení Klub
1 Jaroslav Vočadlo Akademie karate Zlín
2 Dominik Pekař Akademie karate Zlín
3 Vojtěch Čadil Klub tradičního karate Tábor
3 Václav Kolář Akademie karate Ostrava, z.s.
4 Mikoláš Trčka TJ Tesla Brno z.s.
Kumite Jiyu Ippon žákyně D (7-4. kyu)
Umístnění Jméno Přijmení Klub
1 Viktorie Vrňatová Centrum karate Praha, z.s.
2 Valerie Plesníková Akademie karate Valašské Meziříčí, z.s.
3 Nina Lukešová Centrum karate Praha, z.s.
3 Aneta Bohuslavová Centrum karate Praha, z.s.
4 Denisa Holčáková Akademie karate Valašské Meziříčí, z.s.
Kumite Kihon ippon žáci C
Umístnění Jméno Přijmení Klub
1 Tony Bafrnec Centrum karate Praha, z.s.
2 Alexandr-Nikolas Dohnal Karate Chropyně – TJ Chropyně, z.s.
3 Jakub Klikáč Akademie karate Ostrava, z.s.
3 Rudolf Hnilička Akademie karate Zlín
4 Rostyslav Kvytko Centrum karate Beroun
Kumite Kihon ippon žákyně C
Umístnění Jméno Přijmení Klub
1 Natálie Doležalová Akademie karate Zlín
2 Nikita Kubáníková Akademie karate Zlín
3 Michaela Folková SKP Vsetín
3 Nela Zábojníková Akademie karate Zlín
4 Natalie Mifková Akademie karate Brno, z.s.
Kumite seniorky (6.kyu – dan) a starší juniorky (3.kyu – dan)
Umístnění Jméno Přijmení Klub
1 Maryna Nikolaiets Akademie karate Zlín
2 Petra Dohnalová Akademie karate Brno, z.s.
3 Anna-Marie Kalendová Akademie karate Zlín
3 Hana Juráňová Akademie karate Zlín
4 Brigita Bačová Centrum karate Praha, z.s.
Kumite Kihon ippon žáci-žačky A
Umístnění Jméno Přijmení Klub
1 Matias Januš Akademie karate Valašské Meziříčí, z.s.
2 Lukáš Havránek Karate Chropyně – TJ Chropyně, z.s.
3 Jakub Těšák Akademie karate Brno, z.s.
3 Tomáš Ševčík Akademie karate Brno, z.s.
4 Oldřich Štěpánek Karate Chropyně – TJ Chropyně, z.s.
Kumite Kihon ippon žáci B  (9.- 7.kyu)
Umístnění Jméno Přijmení Klub
1 Matteo Logara Akademie karate Brno, z.s.
2 Gia-Bao Ho Akademie karate Zlín
3 Sebastián Holiš Akademie karate Valašské Meziříčí, z.s.
3 Robin Valchař Akademie karate Brno, z.s.
4 Oliver Farhan Centrum karate Praha, z.s.
Kumite Kihon ippon žákyně B  (9.- 7.kyu)
Umístnění Jméno Přijmení Klub
1 Riana Logara Akademie karate Brno, z.s.
2 Anna Rosca Centrum karate Praha, z.s.
3 Nela Otáhalová Akademie karate Zlín
3 Julie-Rozálie Bartoňková Akademie karate Valašské Meziříčí, z.s.
4 Tamara Lukešová Centrum karate Praha, z.s.
Kumite Kihon ippon žáci B (6.- 1.kyu)
Umístnění Jméno Přijmení Klub
1 Andrei-Cristian Serban Akademie karate Brno, z.s.
2 Mikuláš Kozelský Akademie karate Valašské Meziříčí, z.s.
3 Daniel Dikan Klub tradičního karate Tábor
3 Daniel Škarka Akademie karate Valašské Meziříčí, z.s.
4 Dominik Ševčík Akademie karate Brno, z.s.
Kumite Kihon ippon žákyně B (6.- 1.kyu)
Umístnění Jméno Přijmení Klub
1 Eliška Krybusová Karate Kralupy, z.s.
2 Alžběta Macháčová Akademie karate Valašské Meziříčí, z.s.
3 Emilly Žitníková Akademie karate Zlín
Kumite Kogo kadeti (6. – 4.kyu)
Umístnění Jméno Přijmení Klub
1 Ondřej Houška TJ Tesla Brno z.s.
2 Jakub Loskot TJ Město Albrechtice z.s. (karate)
3 Michal Janešík TJ Město Albrechtice z.s. (karate)
3 Jakub Ševčík Centrum karate Praha, z.s.
4 Matěj Vendolský Akademie karate Zlín
Kumite Kogo kadetky  (6. – 4.kyu)
Umístnění Jméno Přijmení Klub
1 Lucie Rubinková TJ Tesla Brno z.s.
2 Nela Janečková TJ Tesla Brno z.s.
3 Kateřina Mailbeková TJ Tesla Brno z.s.
3 Gréta Mailbeková TJ Tesla Brno z.s.
4 Ema Kramlová Akademie karate Zlín
Kumite Kogo mladší junioři (6. – 4.kyu)
Umístnění Jméno Přijmení Klub
1 David Kalábek TJ Tesla Brno z.s.
2 Bronislav Pinďák Karate Chropyně – TJ Chropyně, z.s.
3 Adam Putz TJ Tesla Brno z.s.
3 Jakub Houška TJ Tesla Brno z.s.
4 Nikolaos Pietras TJ Město Albrechtice z.s. (karate)
Kumite Kogo mladší juniorky (6. – 4.kyu)
Umístnění Jméno Přijmení Klub
1 Nela Belová TJ Tesla Brno z.s.
2 Lucie Navrátilová TJ Tesla Brno z.s.
3 Elli Tesařová TJ Tesla Brno z.s.
3 Lucie Blahová TJ Tesla Brno z.s.
4 Anežka Vedralová Centrum karate Beroun
Kumite Kogo senioři a starší junioři (6. – 4.kyu)
Umístnění Jméno Přijmení Klub
1 Marek Sklenář Akademie karate Brno, z.s.
2 Karel Marcel Centrum karate Beroun
3 Michal Vašulka Akademie karate Brno, z.s.
3 Luboš Vrňata Centrum karate Praha, z.s.
4 Jan Bena Akademie karate Brno, z.s.
Kumite Jiyu Ippon žáci C
Umístnění Jméno Přijmení Klub
1 Vojtěch Winkler Akademie karate Zlín
2 Pavel Novosád Akademie karate Zlín
3 Štěpán Klimánek Akademie karate Zlín
3 Oliver Denk Akademie karate Valašské Meziříčí, z.s.
4 Daniel Riedl Centrum karate Praha, z.s.
Kumite Jiyu Ippon žákyně C
Umístnění Jméno Přijmení Klub
1 Lucie Abíková Centrum karate Praha, z.s.
2 Elena Hegmonová Akademie karate Zlín
3 Alžběta Mrnuštíková Akademie karate Valašské Meziříčí, z.s.
3 Thanh-Mai Ho Akademie karate Zlín
4 Dorota Šidlová Akademie karate Zlín
Kumite Jiyu Ippon žáci D (3.kyu – 1.dan)
Umístnění Jméno Přijmení Klub
1 Lukáš Chrástecký Akademie karate Zlín
2 Václav Ostřížek Akademie karate Brno, z.s.
3 Taim Awad Akademie karate Brno, z.s.
3 Samuel Vlachynský Akademie karate Brno, z.s.
4 David Kasal Akademie karate Brno, z.s.
Kumite Jiyu Ippon žákyně D (3.kyu – 1.dan)
Umístnění Jméno Přijmení Klub
1 Kristýna Mikešová Akademie karate Zlín
2 Julie Čalová SKP Vsetín
3 Sofie Hýsková Centrum karate Praha, z.s.
3 Izabela Janušová Akademie karate Valašské Meziříčí, z.s.
4 Julie Mrnuštíková Akademie karate Valašské Meziříčí, z.s.
Fukugo kadeti
Umístnění Jméno Přijmení Klub
1 Denis Máčal Akademie karate Brno, z.s.
2 Matyáš Fiala Akademie karate Valašské Meziříčí, z.s.
3 Matěj Rýpal Akademie karate Valašské Meziříčí, z.s.
3 Martin Přibyl Akademie karate Zlín
4 Jakub Říha Klub tradičního karate Tábor
Fukugo kadetky
Umístnění Jméno Přijmení Klub
1 Viktorie Vavříková Akademie karate Valašské Meziříčí, z.s.
2 Nikola Kvapilová Centrum karate Praha, z.s.
3 Nela Navrátilová SKP Vsetín
3 Ella Mikuláštíková Akademie karate Valašské Meziříčí, z.s.
4 Veronika Novosádová Akademie karate Zlín
Fukugo senioři, starší junioři
Umístnění Jméno Přijmení Klub
1 Martin Káčer Akademie karate Brno, z.s.
2 Jakub Štěpán Centrum karate Praha, z.s.
3 Michael Klabal Akademie karate Brno, z.s.
3 Petr Janík Akademie karate Zlín
4 Daniel Veselý Akademie karate Zlín
Fukugo seniorky, starší juniorky
Umístnění Jméno Přijmení Klub
1 Hana Juráňová Akademie karate Zlín
2 Hana Venturová Akademie karate Brno, z.s.
3 Petra Dohnalová Akademie karate Brno, z.s.
3 Anna Stará Centrum karate Praha, z.s.
4 Brigita Bačová Centrum karate Praha, z.s.
Fukugo mladší junioři
Umístnění Jméno Přijmení Klub
1 Michal Pišťáček Akademie karate Ostrava, z.s.
2 Denis Vaněček Centrum karate Praha, z.s.
3 Chris-Leon Krečmer Akademie karate Ostrava, z.s.
3 Dominik Pátík Akademie karate Zlín
4 Martin Chrástecký Akademie karate Zlín
Fukugo mladší juniorky
Umístnění Jméno Přijmení Klub
1 Lucie Karlová Centrum karate Praha, z.s.
2 Karolína Dostálová Akademie karate Brno, z.s.
3 Kateřina Jeřábková Akademie karate Ostrava, z.s.
3 Gita Toboláková Akademie karate Zlín
4 Adéla Exelová Akademie karate Zlín
Kata team kadeti(tky) až senioři(rky)
Umístnění Jméno Přijmení Klub
1 Juráňová, Venturová, Zlámalová (Juráňová) Akademie karate Zlín
2 Michálek, Foltýn, Hošna (Michálek) Karate Chropyně – TJ Chropyně, z.s.
3 Krečmer, Pišťáček, Barcuch (Krečmer, Pišťáček) Akademie karate Ostrava, z.s.
4 Novosádová, Toboláková, Tomšů (Novosádová, Tomšů, Toboláková) Akademie karate Zlín
Kata team děti A-D (8.- 4.kyu)
Umístnění Jméno Přijmení Klub
1 Macková, Kubáníková, Ho (Macková) Akademie karate Zlín
2 Folková, Folková, Jašková (Folková) SKP Vsetín
3 Kaulinec, Novosád, Klimánek (Klimánek, Novosád, Kaulinec) Akademie karate Zlín
3 Bohuslavová, Lukešová, Rosca (Lukešová, Bohuslavová, Rosca) Centrum karate Praha, z.s.
4 Pilko, Pobořil, Řezníček (Pilko) SKP Vsetín
Kata team žáci a žákyně D (3.- 1.kyu) vč. aplikace tým
Umístnění Jméno Přijmení Klub
1 Janušová, Stehlíková, Plesníková (Stehlíková) Akademie karate Brno, z.s.
2 Hýsková, Vrňatová, Bohuslavová (Hýsková) Centrum karate Praha, z.s.
3 Filipová, Žitníková, Ondilla (Ondilla, Filipová, Žitníková) Akademie karate Zlín
3 Awad, Mikša, Vlachynský (Awad, Mikša, Vlachynský) Akademie karate Brno, z.s.
4 Hegmonová, Mikešová, Šidlová (Mikešová) Akademie karate Zlín
Enbu kadeti(tky) až senioři(rky)
Umístnění Jméno Přijmení Klub
1 Nikolaiets, Filip (Nikolaiets, Filip) Akademie karate Zlín
2 Exelová, Chrástecký (Exelová, Chrástecký) Akademie karate Zlín
3 Bařák, Přibyl (Bařák, Přibyl) Akademie karate Zlín
Enbu žáci, žákyně C + D tým
Umístnění Jméno Přijmení Klub
1 Argaláš/Waloschek (Argaláš, Waloschek) Akademie karate Ostrava, z.s.
2 Šidlová, Klimánek (Šidlová, Klimánek) Akademie karate Zlín
3 Hegmonová, Novosád (Novosád, Hegmonová) Akademie karate Zlín
3 Pekař, Vočadlo (Vočadlo, Pekař) Akademie karate Zlín
4 Sonnková/Kolář (Kolář, Sonnková) Akademie karate Ostrava, z.s.