Výsledky: 3. kolo NP, Kuřim

Výsledky 3. kolo Národní pohár ČATK 2024 (Kuřim)
Kata žáci-žačky A
Umístnění Jméno Přijmení Klub
1 Lukáš Havránek Karate Chropyně – TJ Chropyně, z.s.
2 Matias Januš Akademie karate Valašské Meziříčí, z.s.
3 Oldřich Štěpánek Karate Chropyně – TJ Chropyně, z.s.
Kata žáci B (9.- 7. kyu)
Umístnění Jméno Přijmení Klub
1 Matteo Logara Akademie karate Brno, z.s.
2 Oliver Farhan Centrum karate Praha, z.s.
3 Robin Valchař Akademie karate Brno, z.s.
Kata žákyně B (9.- 7. kyu)
Umístnění Jméno Přijmení Klub
1 Tereza Bohuslavová Centrum karate Praha, z.s.
2 Tamara Lukešová Centrum karate Praha, z.s.
3 Riana Logara Akademie karate Brno, z.s.
Kata žáci B (6.- 1.kyu)
Umístnění Jméno Přijmení Klub
1 Andrei-Cristian Serban Akademie karate Brno, z.s.
2 Mikuláš Kozelský Akademie karate Valašské Meziříčí, z.s.
3 Daniel Škarka Akademie karate Valašské Meziříčí, z.s.
Kata žákyně B (6.- 1.kyu)
Umístnění Jméno Přijmení Klub
1 Eliška Krybusová Karate Kralupy, z.s.
2 Emilly Žitníková Akademie karate Zlín
Kata žáci C (9.- 7. kyu)
Umístnění Jméno Přijmení Klub
1 Vsevolod Kolomiets Akademie karate Zlín
2 Jakub Klikáč Akademie karate Ostrava, z.s.
3 Damián Maliňák TJ Tesla Brno z.s.
Kata žákyně C (9.- 7. kyu)
Umístnění Jméno Přijmení Klub
1 Nela Zábojníková Akademie karate Zlín
2 Natálie Doležalová Akademie karate Zlín
3 Michaela Folková SKP Vsetín
Kata žáci C (6.- 4.kyu)
Umístnění Jméno Přijmení Klub
1 Štěpán Klimánek Akademie karate Zlín
2 David Sedláček TJ Tesla Brno z.s.
3 Daniel Riedl Centrum karate Praha, z.s.
Kata žákyně C (6.- 4.kyu)
Umístnění Jméno Přijmení Klub
1 Elena Hegmonová Akademie karate Zlín
2 Ema Mikelová Akademie karate Zlín
3 Thanh-Mai Ho Akademie karate Zlín
Kata žáci D (8.- 4. kyu)
Umístnění Jméno Přijmení Klub
1 David Petrák Karate Chropyně – TJ Chropyně, z.s.
2 Jaroslav Vočadlo Akademie karate Zlín
3 Jonáš Zahradníček TJ Tesla Brno z.s.
Kata žákyně D (8.- 4. kyu)
Umístnění Jméno Přijmení Klub
1 Viktorie Vrňatová Centrum karate Praha, z.s.
2 Adriana Ondilla Akademie karate Zlín
3 Nea Macková Akademie karate Zlín
Kata žáci D (3. kyu- 1. dan)
Umístnění Jméno Přijmení Klub
1 Taim Awad Akademie karate Brno, z.s.
2 David Kasal Akademie karate Brno, z.s.
3 Daniel Argaláš Akademie karate Ostrava, z.s.
Kata žákyně D (3. kyu- 1. dan)
Umístnění Jméno Přijmení Klub
1 Izabela Janušová Akademie karate Valašské Meziříčí, z.s.
2 Kristýna Mikešová Akademie karate Zlín
3 Linda Denková Akademie karate Valašské Meziříčí, z.s.
Kata kadeti (3.kyu – dan)
Umístnění Jméno Přijmení Klub
1 Denis Máčal Akademie karate Brno, z.s.
2 Tomáš Michálek Karate Chropyně – TJ Chropyně, z.s.
3 Laith Awad Akademie karate Brno, z.s.
Kata kadetky (3.kyu – dan)
Umístnění Jméno Přijmení Klub
1 Viktorie Vavříková Akademie karate Valašské Meziříčí, z.s.
2 Nela Navrátilová SKP Vsetín
3 Nikola Kvapilová Centrum karate Praha, z.s.
Kata mladší junioři (3.kyu – dan)
Umístnění Jméno Přijmení Klub
1 Martin Chrástecký Akademie karate Zlín
2 Patrik Bačo Centrum karate Praha, z.s.
3 Chris-Leon Krečmer Akademie karate Ostrava, z.s.
Kata mladší juniorky (3.kyu – dan)
Umístnění Jméno Přijmení Klub
1 Veronika Ježíková SKP Vsetín
2 Aneta Jurygáčková SKP Vsetín
3 Gita Toboláková Akademie karate Zlín
Kata starší junioři a senioři (3.kyu – dan)
Umístnění Jméno Přijmení Klub
1 Milan Filip Akademie karate Zlín
2 Saša Šindel Akademie karate Zlín
3 Daniel Veselý Akademie karate Zlín
Kata senioři (6.kyu – 4.kyu)
Umístnění Jméno Přijmení Klub
1 Jakub Ligenza Akademie karate Ostrava, z.s.
2 Marek Sklenář Akademie karate Brno, z.s.
3 Luboš Vrňata Centrum karate Praha, z.s.
Kata starší juniorky a seniorky (6.kyu – dan)
Umístnění Jméno Přijmení Klub
1 Hana Juráňová Akademie karate Zlín
2 Hana Venturová Akademie karate Brno, z.s.
3 Martina Janušová Akademie karate Valašské Meziříčí, z.s.
Kata kadeti (6.kyu – 4.kyu)
Umístnění Jméno Přijmení Klub
1 Ondřej Houška TJ Tesla Brno z.s.
2 Jakub Ševčík Centrum karate Praha, z.s.
3 Jakub Loskot TJ Město Albrechtice z.s. (karate)
Kata kadetky (6.kyu – 4.kyu)
Umístnění Jméno Přijmení Klub
1 Gréta Mailbeková TJ Tesla Brno z.s.
2 Lucie Rubinková TJ Tesla Brno z.s.
3 Ema Kramlová Akademie karate Zlín
Kata mladší junioři (6.kyu – 4.kyu)
Umístnění Jméno Přijmení Klub
1 Shai Selinger TJ Tesla Brno z.s.
2 Nikolaos Pietras TJ Město Albrechtice z.s. (karate)
3 Adam Putz TJ Tesla Brno z.s.
Kata mladší juniorky (6.kyu – 4.kyu
Umístnění Jméno Přijmení Klub
1 Nela Belová TJ Tesla Brno z.s.
2 Lucie Navrátilová TJ Tesla Brno z.s.
3 Lucie Blahová TJ Tesla Brno z.s.
Kata veteráni
Umístnění Jméno Přijmení Klub
1 Pavel Janeka Akademie karate Zlín
2 Antonello Izzi Akademie karate Brno, z.s.
3 Martin Kulhavý Centrum karate Praha, z.s.
Kata kadeti a kadetky (8.kyu – 7.kyu)
Umístnění Jméno Přijmení Klub
1 David Odstrčil TJ Tesla Brno z.s.
2 Milan Coufal Centrum karate Praha, z.s.
3 Barbora Stárková Centrum karate Praha, z.s.
Kumite Kogo kadeti (3.kyu – dan)
Umístnění Jméno Přijmení Klub
1 Laith Awad Akademie karate Brno, z.s.
2 Martin Přibyl Akademie karate Zlín
3 Matěj Rýpal Akademie karate Valašské Meziříčí, z.s.
3 Tomáš Michálek Karate Chropyně – TJ Chropyně, z.s.
Kumite Kogo kadetky (3.kyu – dan)
Umístnění Jméno Přijmení Klub
1 Viktorie Vavříková Akademie karate Valašské Meziříčí, z.s.
2 Ella Mikuláštíková Akademie karate Valašské Meziříčí, z.s.
3 Rozálie Tomšů Akademie karate Zlín
3 Nela Navrátilová SKP Vsetín
Kumite Kogo mladší junioři (3.kyu – dan)
Umístnění Jméno Přijmení Klub
1 Michal Pišťáček Akademie karate Ostrava, z.s.
2 Richard Mailbek TJ Tesla Brno z.s.
3 Jonáš Čadil Klub tradičního karate Tábor
3 Adrian-Daniel Trojovský Akademie karate Ostrava, z.s.
Kumite Kogo mladší juniorky (3.kyu – dan)
Umístnění Jméno Přijmení Klub
1 Gita Toboláková Akademie karate Zlín
2 Kateřina Jeřábková Akademie karate Ostrava, z.s.
3 Sophia Hehl TJ Tesla Brno z.s.
3 Veronika Ježíková SKP Vsetín
Kumite Jiyu Ippon žáci D (7-4. kyu)
Umístnění Jméno Přijmení Klub
1 Jaroslav Vočadlo Akademie karate Zlín
2 David Petrák Karate Chropyně – TJ Chropyně, z.s.
3 Dominik Pekař Akademie karate Zlín
3 Jiří Lešingr Akademie karate Zlín
Kumite Jiyu Ippon žákyně D (7-4. kyu)
Umístnění Jméno Přijmení Klub
1 Valerie Plesníková Akademie karate Valašské Meziříčí, z.s.
2 Denisa Holčáková Akademie karate Valašské Meziříčí, z.s.
3 Aneta Bohuslavová Centrum karate Praha, z.s.
3 Justýna-Natálie Sonnková Akademie karate Ostrava, z.s.
Kumite starší junioři a senioři (3.kyu – dan)
Umístnění Jméno Přijmení Klub
1 Petr Janík Akademie karate Zlín
2 Daniel Veselý Akademie karate Zlín
3 Michael Klabal Akademie karate Brno, z.s.
3 Jan Ostřížek Akademie karate Brno, z.s.
Kumite Kihon ippon žáci C
Umístnění Jméno Přijmení Klub
1 Antonín Minarčík TJ Tesla Brno z.s.
2 Matěj Krpec Centrum karate Praha, z.s.
3 Alexandr-Nikolas Dohnal Karate Chropyně – TJ Chropyně, z.s.
3 Tony Bafrnec Centrum karate Praha, z.s.
Kumite Kihon ippon žákyně C
Umístnění Jméno Přijmení Klub
1 Natálie Doležalová Akademie karate Zlín
2 Nikita Kubáníková Akademie karate Zlín
3 Michaela Folková SKP Vsetín
3 Vendula Jašková SKP Vsetín
Kumite Kogo senioři (6. – 4. kyu)
Umístnění Jméno Přijmení Klub
1 Marek Sklenář Akademie karate Brno, z.s.
2 Luboš Vrňata Centrum karate Praha, z.s.
3 Michal Vašulka Akademie karate Brno, z.s.
3 Jan Bena Akademie karate Brno, z.s.
Kumite starší juniorky a seniorky (6.kyu – dan)
Umístnění Jméno Přijmení Klub
1 Anna Stará Centrum karate Praha, z.s.
2 Maryna Nikolaiets Akademie karate Zlín
3 Hana Juráňová Akademie karate Zlín
3 Petra Dohnalová Akademie karate Brno, z.s.
Kumite Kihon ippon žáci-žačky A
Umístnění Jméno Přijmení Klub
1 Matias Januš Akademie karate Valašské Meziříčí, z.s.
2 Oldřich Štěpánek Karate Chropyně – TJ Chropyně, z.s.
3 Nela Denková Akademie karate Valašské Meziříčí, z.s.
3 Radim Huťa Akademie karate Zlín
Kumite Kihon ippon žáci B  (9.- 7.kyu)
Umístnění Jméno Přijmení Klub
1 Gia-Bao Ho Akademie karate Zlín
2 Ondřej-Filip Macák Centrum karate Praha, z.s.
3 Matteo Logara Akademie karate Brno, z.s.
3 Oliver Farhan Centrum karate Praha, z.s.
Kumite Kihon ippon žákyně B  (9.- 7.kyu)
Umístnění Jméno Přijmení Klub
1 Nela Otáhalová Akademie karate Zlín
2 Anna Sýkorová Akademie karate Zlín
3 Julie-Rozálie Bartoňková Akademie karate Valašské Meziříčí, z.s.
3 Tereza Bohuslavová Centrum karate Praha, z.s.
Kumite Kihon ippon žáci B (6.- 1.kyu)
Umístnění Jméno Přijmení Klub
1 Andrei-Cristian Serban Akademie karate Brno, z.s.
2 Daniel Škarka Akademie karate Valašské Meziříčí, z.s.
3 Richard Polách Akademie karate Zlín
3 Dominik Ševčík Akademie karate Brno, z.s.
Kumite Kihon ippon žákyně B (6.- 1.kyu)
Umístnění Jméno Přijmení Klub
1 Eliška Krybusová Karate Kralupy, z.s.
2 Emilly Žitníková Akademie karate Zlín
Kumite Kogo kadeti (6. – 4.kyu)
Umístnění Jméno Přijmení Klub
1 Jakub Ševčík Centrum karate Praha, z.s.
2 Ondřej Houška TJ Tesla Brno z.s.
3 Michal Janešík TJ Město Albrechtice z.s. (karate)
3 Jakub Loskot TJ Město Albrechtice z.s. (karate)
Kumite Kogo kadetky  (6. – 4.kyu)
Umístnění Jméno Přijmení Klub
1 Lucie Rubinková TJ Tesla Brno z.s.
2 Markéta Jirgalová TJ Tesla Brno z.s.
3 Nela Janečková TJ Tesla Brno z.s.
3 Gréta Mailbeková TJ Tesla Brno z.s.
Kumite Kogo mladší junioři (6. – 4.kyu)
Umístnění Jméno Přijmení Klub
1 Shai Selinger TJ Tesla Brno z.s.
2 Bronislav Pinďák Karate Chropyně – TJ Chropyně, z.s.
3 Jakub Houška TJ Tesla Brno z.s.
3 Tobiáš Seidl TJ Tesla Brno z.s.
Kumite Kogo mladší juniorky (6. – 4.kyu)
Umístnění Jméno Přijmení Klub
1 Elli Tesařová TJ Tesla Brno z.s.
2 Lucie Navrátilová TJ Tesla Brno z.s.
3 Klára Lutonská TJ Tesla Brno z.s.
3 Lucie Blahová TJ Tesla Brno z.s.
Kumite Jiyu Ippon žáci C
Umístnění Jméno Přijmení Klub
1 Odysseas Sitis Centrum karate Praha, z.s.
2 David Kovács Centrum karate Praha, z.s.
3 Daniel Riedl Centrum karate Praha, z.s.
3 Jakub Janalík Akademie karate Ostrava, z.s.
Kumite Jiyu Ippon žákyně C
Umístnění Jméno Přijmení Klub
1 Elena Hegmonová Akademie karate Zlín
2 Adéla Balášová Akademie karate Brno, z.s.
3 Ema Mikelová Akademie karate Zlín
3 Lucie Abíková Centrum karate Praha, z.s.
Kumite Jiyu Ippon žáci D (3.kyu – 1.dan)
Umístnění Jméno Přijmení Klub
1 Samuel Vlachynský Akademie karate Brno, z.s.
2 Lukáš Chrástecký Akademie karate Zlín
3 David Kasal Akademie karate Brno, z.s.
3 Daniel Argaláš Akademie karate Ostrava, z.s.
Kumite Jiyu Ippon žákyně D (3.kyu – 1.dan)
Umístnění Jméno Přijmení Klub
1 Sofie Hýsková Centrum karate Praha, z.s.
2 Julie Čalová SKP Vsetín
3 Kristýna Mikešová Akademie karate Zlín
3 Izabela Janušová Akademie karate Valašské Meziříčí, z.s.
Fukugo kadeti
Umístnění Jméno Přijmení Klub
1 Laith Awad Akademie karate Brno, z.s.
2 Denis Máčal Akademie karate Brno, z.s.
3 Alan Bařák Akademie karate Zlín
3 Martin Přibyl Akademie karate Zlín
Fukugo kadetky
Umístnění Jméno Přijmení Klub
1 Viktorie Vavříková Akademie karate Valašské Meziříčí, z.s.
2 Nikola Kvapilová Centrum karate Praha, z.s.
3 Veronika Novosádová Akademie karate Zlín
3 Ella Mikuláštíková Akademie karate Valašské Meziříčí, z.s.
Fukugo senioři, starší junioři
Umístnění Jméno Přijmení Klub
1 Jan Ostřížek Akademie karate Brno, z.s.
2 Daniel Veselý Akademie karate Zlín
3 Zdeněk Pavlík Akademie karate Brno, z.s.
3 Saša Šindel Akademie karate Zlín
Fukugo seniorky, starší juniorky
Umístnění Jméno Přijmení Klub
1 Hana Juráňová Akademie karate Zlín
2 Hana Venturová Akademie karate Brno, z.s.
3 Petra Dohnalová Akademie karate Brno, z.s.
3 Maryna Nikolaiets Akademie karate Zlín
Fukugo mladší junioři
Umístnění Jméno Přijmení Klub
1 Michal Pišťáček Akademie karate Ostrava, z.s.
2 Patrik Bačo Centrum karate Praha, z.s.
3 Adrian-Daniel Trojovský Akademie karate Ostrava, z.s.
3 Martin Chrástecký Akademie karate Zlín
Fukugo mladší juniorky
Umístnění Jméno Přijmení Klub
1 Kateřina Jeřábková Akademie karate Ostrava, z.s.
2 Lucie Karlová Centrum karate Praha, z.s.
3 Adéla Exelová Akademie karate Zlín
3 Gita Toboláková Akademie karate Zlín
Enbu kadeti(tky) až senioři(rky)
Umístnění Jméno Přijmení Klub
1 Nikolaiets, Filip (Filip, Nikolaiets) Akademie karate Zlín
2 Bařák, Přibyl (Přibyl, Bařák) Akademie karate Zlín
3 Jurygáčková/Awad (Jurygáčková) SKP Vsetín
Enbu děti CD
Umístnění Jméno Přijmení Klub
1 Hegmonová, Novosád (Hegmonová, Novosád) Akademie karate Zlín
2 Pekař, Vočadlo (Vočadlo, Pekař) Akademie karate Zlín
3 Sonnková, Kolář (Sonnková, Kolář) Akademie karate Ostrava, z.s.
3 Argaláš, Waloschek (Argaláš, Waloschek) Akademie karate Ostrava, z.s.
Kata team kadeti(tky) a mladší junioři(rky) tým
Umístnění Jméno Přijmení Klub
1 Michálek, Foltýn, Hošna (Michálek) Karate Chropyně – TJ Chropyně, z.s.
2 Barcuch, Krečmer, Pišťáček (Barcuch, Pišťáček, Krečmer) Akademie karate Ostrava, z.s.
3 Novosádová, Toboláková, Tomšů (Toboláková, Tomšů, Novosádová) Akademie karate Zlín
Kata team děti A-D (8.- 4.kyu) tým
Umístnění Jméno Přijmení Klub
1 Pilko, Pobořil, Řezníček (Pobořil, Řezníček) SKP Vsetín
2 Macková, Kubáníková, Ho (Ho, Kubáníková) Akademie karate Zlín
3 Folková, Folková, Jašková (Folková, Jašková) SKP Vsetín
3 Macková, Kubáníková, Ho (Macková) Akademie karate Zlín
Kata team děti D (3.- 1.kyu) vč. aplikace tým
Umístnění Jméno Přijmení Klub
1 Hýsková, Bohuslavová, Vrňatová (Bohuslavová, Hýsková, Vrňatová) Centrum karate Praha, z.s.
2 Awad T., Mikša, Vlachynský (Awad, Mikša, Vlachynský) Akademie karate Brno, z.s.
3 Janušová, Plesníková, Stehlíková (Janušová, Plesníková, Stehlíková) Akademie karate Valašské Meziříčí, z.s.
3 Filipová, Žitníková, Ondilla (Ondilla, Žitníková, Filipová) Akademie karate Zlín