Výsledky 3. kolo Národního poháru ČATK 2016 (Bystřice pod Hostýnem)
Dne 11.6.2016 v Bystřici pod Hostýnem proběhlo 3. kolo NP v tradičním karate. Závodu se v letošním roce zůčastnil rekordní počet závodníků, a to celkem 240.
Výsledky:
KATA kadetky, ml. juniorky | |||
Umístnění | Jméno | Přijmení | Klub |
1 | Emílie | Adámková | SKP Vsetín |
2 | Zuzana | Holubcová | SKP Vsetín |
3 | Olívie | Marková | SKP Vsetín |
Kata senioři, starší junioři (3.kyu – dan) | |||
Umístnění | Jméno | Přijmení | Klub |
1 | Filip | Popelka | TJ Tesla Brno z.s. |
2 | Tomáš | Ventura | Akademie karate Valašské Meziříčí, z.s. |
3 | Jindřich | Mašláň | Akademie karate Zlín |
Kata senioři, starší junioři (9. – 4. kyu) | |||
Umístnění | Jméno | Přijmení | Klub |
1 | Michal | Pelc | Centrum tradičního karate Praha |
2 | Petr | Čeladník | TJ Karate Bystřice pod Hostýnem |
3 | Vladimír | Kocfelda | TJ Karate Bystřice pod Hostýnem |
Kata seniorky, starší juniorky (3. kyu – dan) | |||
Umístnění | Jméno | Přijmení | Klub |
1 | Tereza | Kleiblová | SKP Vsetín |
2 | Zuzana | Kretíková | Akademie karate Valašské Meziříčí, z.s. |
3 | Hana | Juráňová | Akademie karate Zlín |
Kata seniorky, starší juniorky (9. – 4. kyu) | |||
Umístnění | Jméno | Přijmení | Klub |
1 | Pavlína | Pištěková | Centrum tradičního karate Praha |
2 | Regina | Jakubová | SKP Vsetín |
3 | Iveta | Dusilová | Centrum tradičního karate Praha |
Kumite Kogo kadetky, ml. juniorky | |||
Umístnění | Jméno | Přijmení | Klub |
1 | Zuzana | Holubcová | SKP Vsetín |
2 | Karolína | Bačová | SKP Vsetín |
3 | Adéla | Koňaříková | SKP Vsetín |
3 | Anna | Stará | Centrum tradičního karate Praha |
Kumite Kogo seniorky, starší juniorky | |||
Umístnění | Jméno | Přijmení | Klub |
1 | Tereza | Kleiblová | SKP Vsetín |
2 | Hana | Venturová | Akademie karate Valašské Meziříčí, z.s. |
3 | Dominika | Vašíčková | SKP Vsetín |
3 | Lenka | Petřeková | Akademie karate Valašské Meziříčí, z.s. |
Kumite senioři, starší junioři | |||
Umístnění | Jméno | Přijmení | Klub |
1 | Libor | Komínek | TJ Tesla Brno z.s. |
2 | Martin | Říha | Klub tradičního karate Tábor |
3 | Radek | Veselý | TJ Tesla Brno z.s. |
3 | Filip | Popelka | TJ Tesla Brno z.s. |
Kata žáci-žačky A | |||
Umístnění | Jméno | Přijmení | Klub |
1 | David | Dopirák | Akademie karate Valašské Meziříčí, z.s. |
2 | Jáchym | Černoch | Akademie karate Zlín |
3 | Federico | Diana | Klub tradičního karate Olomouc, z.s. |
Kata žáci B (9.- 7. kyu) | |||
Umístnění | Jméno | Přijmení | Klub |
1 | Daniel | Hýl | Karate SVČ Ostrava |
2 | Richard | Gomola | TJ Karate Bystřice pod Hostýnem |
3 | Chris-Leon | Krečmer | Karate SVČ Ostrava |
Kata žákyně B (9.- 7. kyu) | |||
Umístnění | Jméno | Přijmení | Klub |
1 | Markéta | Červinková | Akademie karate Zlín |
2 | Leontýna | Bémová | Akademie karate Zlín |
3 | Karolína | Jelénková | Klub tradičního karate Olomouc, z.s. |
Kata žáci B (6.- 1.kyu) | |||
Umístnění | Jméno | Přijmení | Klub |
1 | Viktor | Škařupa | Klub tradičního karate Olomouc, z.s. |
2 | Patrik | Bačo | Centrum tradičního karate Praha |
3 | Petr | Döme | TJ Tesla Brno z.s. |
Kata žákyně B (6.- 1.kyu) | |||
Umístnění | Jméno | Přijmení | Klub |
1 | Sofie | Lenertová | Klub tradičního karate Olomouc, z.s. |
2 | Viktorie | Szewczyková | Tóshidó Valtice |
3 | Aneta | Zábranská | Akademie karate Valašské Meziříčí, z.s. |
Kata žáci C (9.- 7. kyu) | |||
Umístnění | Jméno | Přijmení | Klub |
1 | Ondřej | Navrátil | Akademie karate Zlín |
2 | Marek | Navrátil | Akademie karate Zlín |
3 | Lukáš | Zbořil | Akademie karate Zlín |
Kata žákyně C (9.- 7. kyu) | |||
Umístnění | Jméno | Přijmení | Klub |
1 | Vendula | Krupová | Karate – Kobudo Rožnov pod Radhoštěm |
2 | Veronika | Juráňová | SKP Vsetín |
3 | Eva | Lysoňková | Akademie karate Zlín |
Kata žáci C (6.- 1.kyu) | |||
Umístnění | Jméno | Přijmení | Klub |
1 | Mikuláš | Přecechtěl | Akademie karate Zlín |
2 | Kryštof | Pelc | Centrum tradičního karate Praha |
3 | Tadeáš | David | Akademie karate Valašské Meziříčí, z.s. |
Kata žákyně C (6.- 1.kyu) | |||
Umístnění | Jméno | Přijmení | Klub |
1 | Klára | Škařupová | Klub tradičního karate Olomouc, z.s. |
2 | Ester | Andrýsková | Akademie karate Zlín |
3 | Patricie | Šimonová | Akademie karate Zlín |
Kata žáci D (9.- 7. kyu) | |||
Umístnění | Jméno | Přijmení | Klub |
1 | Matěj | Žlebek | Karate SVČ Ostrava |
2 | Michael | Hecht | Klub tradičního karate Olomouc, z.s. |
3 | David | Fiala | TJ Tesla Brno z.s. |
Kata žákyně D (9.- 7. kyu) | |||
Umístnění | Jméno | Přijmení | Klub |
1 | Johana | Gomolová | TJ Karate Bystřice pod Hostýnem |
2 | Stefanie | Popová | Akademie karate Zlín |
3 | Natálie | Doubravová | Klub tradičního karate Olomouc, z.s. |
Kata žáci D (6.- 4. kyu) | |||
Umístnění | Jméno | Přijmení | Klub |
1 | Jakub | Neradil | TJ Karate Bystřice pod Hostýnem |
2 | Václav | Smékal | TJ Karate Bystřice pod Hostýnem |
3 | Pavel | Rudý | TJ Karate Bystřice pod Hostýnem |
Kata žákyně D (6.- 4. kyu) | |||
Umístnění | Jméno | Přijmení | Klub |
1 | Kristýna | Vaculíková | Akademie karate Zlín |
2 | Denisa | Mikulíková | TJ Karate Bystřice pod Hostýnem |
3 | Aneta | Zelinová | Akademie karate Zlín |
Kata žáci D (3.- 1. kyu) | |||
Umístnění | Jméno | Přijmení | Klub |
1 | René | Kusein | Akademie karate Valašské Meziříčí, z.s. |
2 | Michal | Satin | SKP Vsetín |
3 | Michal | Pavlík | Akademie karate Zlín |
Kata žákyně D (3.- 1. kyu) | |||
Umístnění | Jméno | Přijmení | Klub |
1 | Luisa | Prokopová | Akademie karate Zlín |
2 | Barbora | Dorňáková | Akademie karate Valašské Meziříčí, z.s. |
3 | Natálie | Maňáková | Akademie karate Valašské Meziříčí, z.s. |
Kata kadeti | |||
Umístnění | Jméno | Přijmení | Klub |
1 | Pavel | Tomeček | SKP Vsetín |
2 | Ted | Zahradil | Akademie karate Valašské Meziříčí, z.s. |
3 | Dominik | Dopirák | Akademie karate Valašské Meziříčí, z.s. |
Kata mladší junioři | |||
Umístnění | Jméno | Přijmení | Klub |
1 | Šimon | Labiš | TJ Karate Bystřice pod Hostýnem |
2 | Milan | Filip | TJ Karate Bystřice pod Hostýnem |
3 | Matěj | Křížek | TJ Karate Bystřice pod Hostýnem |
Fukugo kadeti, mladší junioři | |||
Umístnění | Jméno | Přijmení | Klub |
1 | Martin | Káčer | SKP Vsetín |
2 | Šimon | Labiš | TJ Karate Bystřice pod Hostýnem |
3 | Milan | Filip | TJ Karate Bystřice pod Hostýnem |
3 | Vít | Pokorný | TJ Karate Bystřice pod Hostýnem |
Fukugo kadetky, mladší juniorky | |||
Umístnění | Jméno | Přijmení | Klub |
1 | Emílie | Adámková | SKP Vsetín |
2 | Eliška | Bělíčková | SKP Vsetín |
3 | Zuzana | Holubcová | SKP Vsetín |
3 | Karolína | Bačová | SKP Vsetín |
Fukugo senioři, starší junioři | |||
Umístnění | Jméno | Přijmení | Klub |
Fukugo seniorky, starší juniorky | |||
Umístnění | Jméno | Přijmení | Klub |
1 | Tereza | Kleiblová | SKP Vsetín |
2 | Hana | Venturová | Akademie karate Valašské Meziříčí, z.s. |
3 | Dominika | Vašíčková | SKP Vsetín |
3 | Lenka | Petřeková | Akademie karate Valašské Meziříčí, z.s. |
Kumite Kogo kadeti | |||
Umístnění | Jméno | Přijmení | Klub |
1 | Adam | Fister | Akademie karate Valašské Meziříčí, z.s. |
2 | Pavel | Tomeček | SKP Vsetín |
3 | Šimon | Terč | Akademie karate Zlín |
3 | Ted | Zahradil | Akademie karate Valašské Meziříčí, z.s. |
Kumite Kogo mladší junioři | |||
Umístnění | Jméno | Přijmení | Klub |
1 | Martin | Káčer | SKP Vsetín |
2 | Šimon | Labiš | TJ Karate Bystřice pod Hostýnem |
3 | Vít | Pokorný | TJ Karate Bystřice pod Hostýnem |
3 | Matěj | Křížek | TJ Karate Bystřice pod Hostýnem |
Kumite Sanbon kogo žáci D | |||
Umístnění | Jméno | Přijmení | Klub |
1 | Jakub | Neradil | TJ Karate Bystřice pod Hostýnem |
2 | David | Fiala | TJ Tesla Brno z.s. |
3 | Jakub | Skřinař | Karate SVČ Ostrava |
3 | Michal | Pavlík | Akademie karate Zlín |
Kumite Sanbon kogo žačky D | |||
Umístnění | Jméno | Přijmení | Klub |
1 | Barbora | Dorňáková | Akademie karate Valašské Meziříčí, z.s. |
2 | Kristýna | Vaculíková | Akademie karate Zlín |
3 | Luisa | Prokopová | Akademie karate Zlín |
3 | Natálie | Maňáková | Akademie karate Valašské Meziříčí, z.s. |
Kumite Sanbon žáci C | |||
Umístnění | Jméno | Přijmení | Klub |
1 | Kryštof | Pelc | Centrum tradičního karate Praha |
2 | Jakub | Kareš | Centrum tradičního karate Praha |
3 | Tadeáš | David | Akademie karate Valašské Meziříčí, z.s. |
3 | Petr-Ngoc-Phu | Le | Akademie karate Zlín |
Kumite Sanbon žáčky C | |||
Umístnění | Jméno | Přijmení | Klub |
1 | Brigita | Bačová | Centrum tradičního karate Praha |
2 | Ester | Andrýsková | Akademie karate Zlín |
3 | Kateřina | Kelárková | Akademie karate Valašské Meziříčí, z.s. |
3 | Viktorie | Pelcová | Centrum tradičního karate Praha |
Kata team ženy | |||
Umístnění | Jméno | Přijmení | Klub |
1 | Princezny (Kleiblová, Venturová, Vašíčková) | ||
2 | Vsetín 2 (Bělíčková, Holubcová, Slováčková) | SKP Vsetín | |
3 | Vsetín 1 (Adámková, Koňaříková, Marková) | SKP Vsetín | |
Kata team žáci, žákyně A + B tým | |||
Umístnění | Jméno | Přijmení | Klub |
1 | vsetín 3 (Čížek, Mikuláštík, Pavlovič) | SKP Vsetín | |
2 | Olomouc 1 (Škařupa, Lenertová, Jelénková) | Klub tradičního karate Olomouc, z.s. | |
3 | Olomouc 2 (Kozelka, Diana, Diana) | Klub tradičního karate Olomouc, z.s. |