Výsledky: 2. Světový šampionát v Budo karate

Dne 10. listopadu 2019 se v Brně uskutečnilo 2. Mistrovství světa v tradičním karate pro děti, kadety a juniory. Tuto akci pořádala World Budo Karate Association (WBKA) jako člen platformy tradičního karate společně s WTKF, WFF, ETKF. Na tomto šampionátu WBKA představila nové kategorie, jako například enbu žena/žena. Současně WBKA zahajuje projekt pro teenagery, kteří začínají cvičit karate později. WBKA také vyvíjí kumite modely pro naše děti, což dalo dětem úžasnou příležitost trénovat a porozumět načasování a vzdálenosti nejbezpečnějším způsobem. Každá fáze kumite rozvíjí speciální dovednosti a připravuje děti na Jyui kumite, až přejdou do kategorie dospělých. Další velmi významná událost proběhla během slavnostního zahájení. Jménem WBKA, sensei Giedrius Dranevicius, udělil technickému řediteli WBKA, sensei Avi Rokah 8.Dan za jeho úspěchy a přínos v tomto umění a budování Budo karate po celém světě.

Avi Rokah je jedna z osob, které se opravdu starají, zachovávají a rozvíjejí umění našeho zesnulého Sensei Hidetaka Nishiyama. Jménem všech pořadatelů bychom chtěli poděkovat všem za to, že přišli, a že s námi sdíleli pozitivní energii! Pouze společně budeme silnou a zdravou organizací! Trénujte tvrdě a příští rok se znovu setkáme, abychom vyzkoušeli své dovednosti (shiai) a navazovali nová přátelství. Na tuto akci přišli podpořit naši myšlenku spolupráce velmi speciální hosté z různých karate organizací. Jsme nadšeni, že vyjádřili dobrou vůli ke spolupráci v budoucnu, abychom společně zachovali tradiční karate pro další generace.

Čestní hosté:

Prof. Dr. Vladimir Jorga, předseda Evropské federace tradičního karate (ETKF)
Dr. Volodymyr Savchenko, prezident Světové federace tradičního karate-do
Andrei Korolev, prezident Světové federace Fudokan (WFF)
Justo Goméz, zástupce Mezinárodní federace tradičních karate (ITKF)  evropský velvyslanec ITKF
Andrzej Maciejewski, vícepresident Světové federace tradičního karate-do (WTKF)
Mihai Apan, generální tajemník Světové federace Fudokan (WFF)
Aleksandar Simic, výkonný tajemník Světové federace Fudokan (WFF).

Této akce se zúčastnilo přes 1200 sportovců z celého světa. Největší delegace pocházely z Evropy – Polsko, Litva a Česká republika. Týmy a více než 60 rozhodčích z USA, Polska, Rakouska, Ruska, Litvy, České republiky, Moldavska, Ukrajiny, Izraele, Lotyšska, Německa, se po celý den věnovali našim dětem – ty jsou budoucnost Budo karate ve světě. Přípravný kurz rozhodčích měl na starosti sensei Andrzej Olech z Polska, člen poroty WBKA a sensei Giedrius Dranevicius z Litvy, člen Světové federace tradičního karate-do (WTKF), člen komise rozhodčích a viceprezident WBKA.

Jménem Světové asociace Budo Karate a ČATK bychom chtěli vyjádřit své nejhlubší díky sensei Radkovi Janušovi, který převzal veškerou odpovědnost ve všech organizačních směrech. Hostitel s tímto počtem účastníků odvedl skvělou práci. Každý mohl cítit přátelskou atmosféru a pozitivní energii.

Fotogalerie

https://photos.app.goo.gl/6tTZmdeLdsh1u9J66

Výsledky

Kata Cadets Girls’ Ind. Kata (5-4 kyu)
PlaceFirstnameSurnameCountry
1SOFIIAKUDRIAVCHENKOUKRAINE
2KarolinaMadejewskaPOLAND
3AngelikaHulbójPOLAND
4KingaPłotkaPOLAND
Kumite Cadets – Girls’ Ind. Kumite (5-4 kyu)
PlaceFirstnameSurnameCountry
1KarolinaMadejewskaPOLAND
2JuliaKorfPOLAND
3SOFIIAKUDRIAVCHENKOUKRAINE
3PatrycjaBartkiewiczPOLAND
4AnnaPopławskaPOLAND
Kata Group A – Boys’ Ind. Kata (6 kyu-dan)
PlaceFirstnameSurnameCountry
1MatveyCojocariUSA
2GevaRashkoISRAEL
3AvichaiChernotskyUSA
4VasiliiSinkoRUSSIA
Kata Group A – Girls’ Ind. Kata (9 kyu)
PlaceFirstnameSurnameCountry
1AntoninaSzymczykPOLAND
2AgataHoppePOLAND
3EITARĖMOTIEJŪNAITĖLITHUANIA
Kata Group A – Girls’ Ind. Kata (7 kyu)
PlaceFirstnameSurnameCountry
1WeronikaDunakPOLAND
2AviyaAaronUSA
3IzabelaJanušováCZECH REPUBLIC
4IdaFiratPOLAND
Kata Group B – Boys’ Ind. Kata (9-8 kyu)
PlaceFirstnameSurnameCountry
1ARNASFEDERASLITHUANIA
2IgorKardaPOLAND
3RENALDASTURKEVIČIUSLITHUANIA
4PiotrKarbowskiPOLAND
Kata Group B – Boys’ Ind. Kata (7 kyu)
PlaceFirstnameSurnameCountry
1ŠimonHošnaCZECH REPUBLIC
2SzymonSzczepanikPOLAND
3KIRILŠEVANDENKOVLITHUANIA
4OliwierBonikPOLAND
Kata Group B – Boys’ Ind. Kata (3 kyu-dan)
PlaceFirstnameSurnameCountry
1AlexandrKovalRUSSIA
2AnatoliyKanovRUSSIA
3NikolaiZavialovRUSSIA
4VladimirNeustroevRUSSIA
Kata Group B – Girls’ Ind. Kata (6 kyu)
PlaceFirstnameSurnameCountry
1KIRIJANAGASTEVIČLITHUANIA
2HelenaMoskwaPOLAND
3ZofiaFiertakPOLAND
4ZofiaTenerowiczPOLAND
Kata Group C – Boys’ Ind. Kata (9-8 kyu)
PlaceFirstnameSurnameCountry
1JAKUBOKRÓJPOLAND
2JakubOrczykPOLAND
3HubertPolniakPOLAND
4AndrianGaidamutMOLDOVA
Kata Group C – Boys’ Ind. Kata (6 kyu)
PlaceFirstnameSurnameCountry
1SelaElmaliahISRAEL
2VLADYSLAVCHERNYSHOVUKRAINE
3AdamDuklasPOLAND
4LUKASVAITILAVIČIUSLITHUANIA
Kata Group C – Boys’ Ind. Kata (4 kyu)
PlaceFirstnameSurnameCountry
1PetrDömeCZECH REPUBLIC
2JanPękalaPOLAND
3DAVIDMANTACHUKRAINE
4KamilZiębaPOLAND
Kata Group C – Girls’ Ind. Kata (7 kyu)
PlaceFirstnameSurnameCountry
1KlaraTrybońPOLAND
2JuliaPachuraPOLAND
3MałgorzataSeligaPOLAND
4BlankaGrelaPOLAND
Kata Group C – Girls’ Ind. Kata (5 kyu)
PlaceFirstnameSurnameCountry
1KingaGawrońskaPOLAND
2ZuzannaWróblewskaPOLAND
3NinaZiębaPOLAND
4HelenaGruszkaPOLAND
Kata Group C – Girls’ Ind. Kata (4 kyu)
PlaceFirstnameSurnameCountry
1MagdalenaChorążyPOLAND
2MagdalenaRóżyłoPOLAND
3AnetaJurygáčkováCZECH REPUBLIC
4NataliaPrewiczPOLAND
Kata Group C – Girls’ Ind. Kata (3 kyu-dan)
PlaceFirstnameSurnameCountry
1MonikaOstrowskaPOLAND
2ZuzannaCzapnikPOLAND
3IgaDerusPOLAND
4ZoiaEfremovaRUSSIA
Kata Group D – Boys’ Ind. Kata (9-8 kyu)
PlaceFirstnameSurnameCountry
1MaximLesiucMOLDOVA
2VítČihákCZECH REPUBLIC
3IonPlatonMOLDOVA
4LucianSavciucMOLDOVA
Kata Group D – Boys’ Ind. Kata (5 kyu)
PlaceFirstnameSurnameCountry
1PetruIsacMOLDOVA
2PatrykJankowskiPOLAND
3MykhailoKravetsUKRAINE
4StanisławKotPOLAND
Kata Group D – Boys’ Ind. Kata (4 kyu)
PlaceFirstnameSurnameCountry
1IgorGawrońskiPOLAND
2YonatanGrinshponISRAEL
3IGNASTUBUTISLITHUANIA
4OleksandrMelnykUKRAINE
Kata Group D – Girls’ Ind. Kata (9-8 kyu)
PlaceFirstnameSurnameCountry
1KRYCKAWIKTORIAPOLAND
2GABRIELĖMATIJEVSKYTĖLITHUANIA
10NikolaZahalováCZECH REPUBLIC
Kata Group D – Girls’ Ind. Kata (7 kyu)
PlaceFirstnameSurnameCountry
1JustynaJończyPOLAND
2GabrielaBaranPOLAND
3IuliaCalugherMOLDOVA
4EGLĖBERNATAVIČIŪTĖLITHUANIA
Kata Group D – Girls’ Ind. Kata (6 kyu)
PlaceFirstnameSurnameCountry
1KlaudiaDziedzicPOLAND
2AnaPopescuMOLDOVA
3JuliaNowakPOLAND
4ANTONINACZARNOWSKAPOLAND
Kata Cadets Boys’ Ind. Kata (5 kyu)
PlaceFirstnameSurnameCountry
1GabrielBalicaMOLDOVA
2MaksymilianWojteraPOLAND
3JanOssendorfCZECH REPUBLIC
4VictorMunteanuMOLDOVA
Kata Cadets Boys’ Ind. Kata (4 kyu)
PlaceFirstnameSurnameCountry
1MarianAndriuțăMOLDOVA
2IurieȚîrchiMOLDOVA
3KOSTASMISIŪNASLITHUANIA
4ĄŽUOLASŠNIPAITISLITHUANIA
Kata Cadets Boys’ Ind. Kata (3 kyu-dan)
PlaceFirstnameSurnameCountry
1WiktorWolaninPOLAND
2MikołajŁaganowskiPOLAND
3WojciechCałkaPOLAND
4MikulášPřecechtělCZECH REPUBLIC
Kata Cadets Girls’ Ind. Kata (3 kyu-dan)
PlaceFirstnameSurnameCountry
1JuliaStaniszewskaPOLAND
2WiktoriaŁuczyńskaPOLAND
3JuliaPogorzelskaPOLAND
4JoannaŁyżwińskaPOLAND
Kata Juniors Boys’ Ind. Kata (3 kyu-dan)
PlaceFirstnameSurnameCountry
1DawidGryzikPOLAND
2GiladRokahISRAEL
3SašaŠindelCZECH REPUBLIC
4MIchałMaślakPOLAND
Kata Juniors Girls’ Ind. Kata (5 kyu)
PlaceFirstnameSurnameCountry
1MałgorzataCymanPOLAND
2TatianaDiacencoMOLDOVA
3ANNABALICKAPOLAND
4GRETADOVIDAITYTĖLITHUANIA
Kata Juniors Girls’ Ind. Kata (3 kyu-dan)
PlaceFirstnameSurnameCountry
1ZUZANNASMARDZEWSKAPOLAND
2MartaKopytowskaPOLAND
3GabrielaGóreckaPOLAND
4NikolaChybíkováCZECH REPUBLIC
Kumite Group A – Boys’ Ind. Kumite (6 kyu-dan)
PlaceFirstnameSurnameCountry
1AvichaiChernotskyUSA
2VasiliiSinkoRUSSIA
3MatveyCojocariUSA
Kumite Group A – Girls’ Ind. Kumite (9 kyu)
PlaceFirstnameSurnameCountry
1AntoninaSzymczykPOLAND
2EITARĖMOTIEJŪNAITĖLITHUANIA
3AgataHoppePOLAND
Kumite Group A – Girls’ Ind. Kumite (7 kyu)
PlaceFirstnameSurnameCountry
1AviyaAaronUSA
2IdaFiratPOLAND
3GabrielaStehlíkováCZECH REPUBLIC
3IzabelaJanušováCZECH REPUBLIC
4WeronikaDunakPOLAND
Kumite Group B – Boys’ Ind. Kumite (9-8 kyu)
PlaceFirstnameSurnameCountry
1ARNASFEDERASLITHUANIA
2DŽIUGASZLATKUSLITHUANIA
3FilipKosińskiPOLAND
3AdamSobotkaPOLAND
4PiotrKarbowskiPOLAND
Kumite Group B – Boys’ Ind. Kumite (7 kyu)
PlaceFirstnameSurnameCountry
1KIRILŠEVANDENKOVLITHUANIA
2MaxmiliánFoltynCZECH REPUBLIC
3ATLANTASPIPIRASLITHUANIA
3ADAMGRIGOROVIČLITHUANIA
4TAUTVYDASDAMBRAUSKASLITHUANIA
Kumite Group B – Boys’ Ind. Kumite (3 kyu-dan)
PlaceFirstnameSurnameCountry
1AlexandrKovalRUSSIA
2NikolaiZavialovRUSSIA
3VladimirNeustroevRUSSIA
3AnatoliyKanovRUSSIA
4MasonSugimotoUSA
Kumite Group B – Girls’ Ind. Kumite (6 kyu)
PlaceFirstnameSurnameCountry
1JuliaCieślaPOLAND
2KIRIJANAGASTEVIČLITHUANIA
3HannaKearneyPOLAND
3ZofiaFiertakPOLAND
4HelenaMoskwaPOLAND
Kumite Group C – Boys’ Ind. Kumite (9-8 kyu)
PlaceFirstnameSurnameCountry
1OndřejKášekCZECH REPUBLIC
2AndrianGaidamutMOLDOVA
3MihaiCigoreanuMOLDOVA
3RichardČihákCZECH REPUBLIC
4HubertPolniakPOLAND
Kumite Group C – Boys’ Ind. Kumite (6 kyu)
PlaceFirstnameSurnameCountry
1AleksanderWawrzyniakPOLAND
2ŁukaszRychelPOLAND
3FilipAugustynowicz-KowalczykPOLAND
3VLADYSLAVCHERNYSHOVUKRAINE
4MatyášFialaCZECH REPUBLIC
Kumite Group C – Boys’ Ind. Kumite (4 kyu)
PlaceFirstnameSurnameCountry
1DAVIDMANTACHUKRAINE
2JakubCzoskaPOLAND
3PetrDömeCZECH REPUBLIC
3JanPękalaPOLAND
4ANTONKOBZARUKRAINE
Kumite Group C – Girls’ Ind. Kumite (7 kyu)
PlaceFirstnameSurnameCountry
1MałgorzataSeligaPOLAND
2KlaraTrybońPOLAND
3PolinaBicovaMOLDOVA
3KlaudiaKmiecikPOLAND
4ZofiaStudziennaPOLAND
Kumite Group C – Girls’ Ind. Kumite (5 kyu)
PlaceFirstnameSurnameCountry
1KingaGawrońskaPOLAND
2GabrielaKąckaPOLAND
3GABRIELABUSLOVIČLITHUANIA
3ZuzannaWróblewskaPOLAND
4HelenaGruszkaPOLAND
Kumite Group C – Girls’ Ind. Kumite (4 kyu)
PlaceFirstnameSurnameCountry
1LenaKaczmarekPOLAND
2AnetaJurygáčkováCZECH REPUBLIC
3KajaZygmuntPOLAND
3MagdalenaRóżyłoPOLAND
4MagdalenaChorążyPOLAND
Kumite Group C – Girls’ Ind. Kumite (3 kyu-dan)
PlaceFirstnameSurnameCountry
1MonikaOstrowskaPOLAND
2ValeriiaPavlovskaUKRAINE
3ZoiaEfremovaRUSSIA
3WeronikaZapałaPOLAND
4MyroslavaVarchenkoUKRAINE
Kumite Group D – Boys’ Ind. Kumite (9-8 kyu)
PlaceFirstnameSurnameCountry
1IonPlatonMOLDOVA
2MihailDabijaMOLDOVA
3VladimirBivolMOLDOVA
3JONASLAPINSKASLITHUANIA
4OndřejKubatýCZECH REPUBLIC
Kumite Group D – Boys’ Ind. Kumite (5 kyu)
PlaceFirstnameSurnameCountry
1PatrykJankowskiPOLAND
2KordianWitkowskiPOLAND
3PetruIsacMOLDOVA
3CyprianKrzemińskiPOLAND
4VAKARISSTRAZDASLITHUANIA
Kumite Group D – Boys’ Ind. Kumite (4 kyu)
PlaceFirstnameSurnameCountry
1KacperSterniczukPOLAND
2IgorGawrońskiPOLAND
3OleksandrMelnykUKRAINE
3IgorKalinowskiPOLAND
4AndriiDzhunUKRAINE
Kumite Group D – Girls’ Ind. Kumite (9-8 kyu)
PlaceFirstnameSurnameCountry
1KRYCKAWIKTORIAPOLAND
2GABRIELĖMATIJEVSKYTĖLITHUANIA
16NikolaZahalováCZECH REPUBLIC
Kumite Group D – Girls’ Ind. Kumite (7 kyu)
PlaceFirstnameSurnameCountry
1IuliaCalugherMOLDOVA
2JustynaJończyPOLAND
3NataliaGrannaPOLAND
3EGLĖBERNATAVIČIŪTĖLITHUANIA
4ViktorieZapletalováCZECH REPUBLIC
Kumite Group D – Girls’ Ind. Kumite (6 kyu)
PlaceFirstnameSurnameCountry
1WARZECHAWIKTORIAPOLAND
2AnaPopescuMOLDOVA
3KlaudiaDziedzicPOLAND
3JuliaNowakPOLAND
4ANTONINACZARNOWSKAPOLAND
Kumite Cadets – Boys’ Ind. Kumite (5 kyu)
PlaceFirstnameSurnameCountry
1PiotrRopkaPOLAND
2SebastianBańskiPOLAND
3DragomirBeregoiMOLDOVA
3GabrielBalicaMOLDOVA
4MaksymilianWojteraPOLAND
Kumite Cadets – Boys’ Ind. Kumite (4 kyu)
PlaceFirstnameSurnameCountry
1IurieȚîrchiMOLDOVA
2MarianAndriuțăMOLDOVA
3MANTASDOVIDAITISLITHUANIA
3SergeyKurochkinRUSSIA
4KOSTASMISIŪNASLITHUANIA
Kumite Cadets – Boys’ Ind. Kumite (3 kyu-dan)
PlaceFirstnameSurnameCountry
1KarolChłopickiPOLAND
2DanielMajchrzakPOLAND
3ARTEMLISOVYIUKRAINE
3OLEKSIIHarnykUKRAINE
4KacperKańskiPOLAND
Kumite Cadets – Girls’ Ind. Kumite (3 kyu-dan)
PlaceFirstnameSurnameCountry
1ZofiaTaranczewskaPOLAND
2PAULINAWNUKIEWICZPOLAND
3HannaDzikiPOLAND
3EmiliaPryszczepaPOLAND
4NIKABUKOLOVAITĖLITHUANIA
Kumite Juniors – Boys’ Ind. Kumite (3 kyu-dan)
PlaceFirstnameSurnameCountry
1GiladRokahISRAEL
2ArkadiuszWilkoszPOLAND
3DawidNowakPOLAND
3DavidChýlekCZECH REPUBLIC
4ANDRIIZABOLOTNIIUKRAINE
Kumite Juniors – Girls’ Ind. Kumite (5 kyu)
PlaceFirstnameSurnameCountry
1MałgorzataCymanPOLAND
2TatianaDiacencoMOLDOVA
3GRETADOVIDAITYTĖLITHUANIA
Kumite Juniors – Girls’ Ind. Kumite (3 kyu-dan)
PlaceFirstnameSurnameCountry
1MartaCzapkaPOLAND
2MartaKopytowskaPOLAND
3KajaKrzesłowskaPOLAND
3MartynaJańskaPOLAND
4EmiliaKochańskaPOLAND
Enbu Cad+Jun – Boys’ En-bu (5 kyu-dan)
PlaceFirstnameSurnameCountry
1Sobczyński, Łapczyński (Sobczyński, Łapczyński)POLAND
2Poland – Krakowski KKT 32 (Chłopicki,Czechowski)POLAND
3Szymański, Barański (Szymański, Barański)POLAND
4LISOVYI, ZABOLOTNII (LISOVYI, ZABOLOTNII)UKRAINE
Enbu Cad+Jun -Mixed En-bu (5 kyu-dan)
PlaceFirstnameSurnameCountry
1Szymański, Kopytowska (Szymański, Kopytowska)POLAND
2Poland – Krakowski KKT 31 (Czechowski,Taranczewska)POLAND
3Orłowska, Muchowski (Orłowska, Muchowski)POLAND
4LITHUANIA (BUKOLOVAITĖ,BŽOZOVSKIJ)LITHUANIA
Kata team Cad+Jun Boys’ Team Kata (5 kyu-dan)
PlaceFirstnameSurnameCountry
1Bavorovskiy, BUZINSKIY, PUCHA (Bavorovskiy, BUZINSKIY, PUCHA)UKRAINE
2Wilkosz, Nowak, Libiszewski (Nowak,Libiszewski,Wilkosz)POLAND
3Přecechtěl, Šindel, Terč (Přecechtěl,Šindel,Terč)CZECH REPUBLIC
4Janusz, Fiertak, Luberda (Fiertak,Luberda,Janusz)POLAND
Kata team Cad+Jun Girls’ Team Kata (5 kyu-dan)
PlaceFirstnameSurnameCountry
1Pogorzelska, Łyżwińska, Żuchowska (Pogorzelska,Łyżwińska,Żuchowska)POLAND
2Poland 1 (Firlit,Kopytowska,Smardzewska)POLAND
3Wejherowo 8 (Mudlaff,Staniszewska,Witbrodt)POLAND
4Mosiołek,Krzesłowska, Pawlicka (Pawlicka,Mosiołek,Krzesłowska)POLAND
Kata team Group AB –  Girls’ Team Kata (9-7 kyu)
PlaceFirstnameSurnameCountry
1Lis, Matoga, Faszczowa (Matoga,Lis,Faszczowa)POLAND
2Migas, Piątek, Rusek (Rusek,Piątek,Migas)POLAND
3Luberda, Ropka, Dziedzic (Luberda,Ropka,Dziedzic)POLAND
3LITHUANIA (VYŠNIAUSKAITĖ,LASTOVSKYTĖ,SKINDER)LITHUANIA
4Poland – Krakowski KKT 2 (Firat,Dunak,Leżańska)POLAND
Kata team Group AB –  Girls’ Team Kata (6-4 kyu)
PlaceFirstnameSurnameCountry
1Poland – Krakowski KKT 4 (Moskwa,Pudełko,Tenerowicz)POLAND
2Rokah-Aloni-Ben Sheffer (Rokah,Aloni,Ben Sheffer)ISRAEL
3Skwarska, Bronowicka, Kearney (Skwarska, Bronowicka, Kearney)POLAND
3Fiertak, Kosek, Pędzich (Kosek,Pędzich,Fiertak)POLAND
Kata team Group CD –  Boys’ Team Kata (9-7 kyu)
PlaceFirstnameSurnameCountry
1Moldova Katea Tean Boys (Cigoreanu,Iagolnitzki,Oboroc)MOLDOVA
2Polniak, Lewandowski, Turbiński (Polniak, Lewandowski, Turbiński)POLAND
3Poland – Krakowski KKT 6 (Jargiło,Rogóż,Pabiańczyk)POLAND
3Bivol, Dabija, Platon (Bivol, Dabija, Platon)MOLDOVA
4LITHUANIA (TELIČĖNAS,MACULEVIČ,GRIŠVALDAS)LITHUANIA
Kata team Group CD –  Girls’ Team Kata (9-7 kyu)
PlaceFirstnameSurnameCountry
1Poland – Krakowski KKT 7 (Gzyl,Tryboń,Płatek)POLAND
2Jończy, Granna, Baran (Jończy,Granna,Baran)POLAND
3Bicova, Isak, Iurii (Bicova, Isak, Iurii)MOLDOVA
3Grela, Ptaszek, Janiczek (Ptaszek,Janiczek,Grela)POLAND
4Stajkowska ,Stajkowska, Cieślak (Stajkowska ,Stajkowska, Cieślak)POLAND
Kata team Group CD –  Girls’ Team Kata (3 kyu-dan)
PlaceFirstnameSurnameCountry
1Datka, Jaworek, Pękala (Datka,Pękala,Jaworek)POLAND
2Poland – Krakowski KKT 15 (Czapnik,Zapała,Aleksandra)POLAND
3Czaplińska, Ostrowska, Ciorgoń (Czaplińska, Ostrowska, Ciorgoń)POLAND
3KKT Plock 1 (Dolna,Wisniewska,Wolynska)POLAND
4Poland – Krakowski KKT 14 (Krawiec ,Chorąży,Błach)POLAND
Enbu Group AB – Girls’ En-bu (9-7 kyu)
PlaceFirstnameSurnameCountry
1Lis, Matoga (Matoga,Lis)POLAND
2Ropka, Luberda (Luberda,Ropka)POLAND
3LITHUANIA (VYŠNIAUSKAITĖ,LASTOVSKYTĖ)LITHUANIA
3Poland – Krakowski KKT 18 (Dunak,Leżańska)POLAND
4Stehlíková, Kozáková (Stehlíková,Kozáková)CZECH REPUBLIC
Enbu Group AB – Girls’ En-bu (6-4 kyu)
PlaceFirstnameSurnameCountry
1Rokah-Aloni (Rokah,Aloni)ISRAEL
2LITHUANIA (ČESEVIČIŪTĖ,GASTEVIČ)LITHUANIA
3Pędzich, Kosek (Kosek,Pędzich)POLAND
3Poland – Krakowski KKT 20 (Cieśla,Moskwa)POLAND
4Pogoda, Pogoda (Pogoda, Pogoda)POLAND
Kata Juniors Boys’ Ind. Kata (5-4 kyu)
PlaceFirstnameSurnameCountry
1DominikWenglarzyCZECH REPUBLIC
2DanPopescuMOLDOVA
3DmitriiShuperRUSSIA
4VojtěchKarešCZECH REPUBLIC
Kumite Group B – Girls’ Ind. Kumite (5-4 kyu)
PlaceFirstnameSurnameCountry
1LylaChernotskyUSA
2KarolinaKosekPOLAND
3KSENIASIMAKUKRAINE
3KatarzynaPudełkoPOLAND
4EllaMikuláštíkováCZECH REPUBLIC
Kumite Juniors – Boys’ Ind. Kumite (5-4 kyu)
PlaceFirstnameSurnameCountry
1DanPopescuMOLDOVA
2VojtěchKarešCZECH REPUBLIC
3MatějBartoníkCZECH REPUBLIC
3DominikWenglarzyCZECH REPUBLIC
4DmitriiShuperRUSSIA
Kata Group A – Boys’ Ind. Kata (9 kyu)
PlaceFirstnameSurnameCountry
1MaciejChrzanPOLAND
2TIMURIVANIKOVLITHUANIA
3DANIELIUSBAUBKUSLITHUANIA
4BENASKAZIUKONISLITHUANIA
Kata Group A – Boys’ Ind. Kata (8 kyu)
PlaceFirstnameSurnameCountry
1MilanChmielekPOLAND
2NetaShmaltz – CohenISRAEL
3MYKHAILOSHUSTERUKRAINE
4VadimKhanRUSSIA
Kata Group A – Boys’ Ind. Kata (7 kyu)
PlaceFirstnameSurnameCountry
1JakubBroszkoPOLAND
2AlanFalasaPOLAND
3FilipHorváthCZECH REPUBLIC
4CyprianStachowiakPOLAND
Kata Group A – Girls’ Ind. Kata (8 kyu)
PlaceFirstnameSurnameCountry
1ADRIANAKOVALČUKLITHUANIA
2NadiaJaniczekPOLAND
3KARINASICHKARUKUKRAINE
4ZuzannaBanaśPOLAND
Kata Group A – Girls’ Ind. Kata (6 kyu-dan)
PlaceFirstnameSurnameCountry
1NaomiRokahISRAEL
2NataszaSkwarskaPOLAND
3LilianaŁobosPOLAND
4AnnaOsipovaRUSSIA
Kata Group B – Boys’ Ind. Kata (6 kyu)
PlaceFirstnameSurnameCountry
1AllanPaszczaPOLAND
2KryspinSozańskiPOLAND
3MikołajJanuszPOLAND
4DavidKasalCZECH REPUBLIC
Kata Group B – Boys’ Ind. Kata (5 kyu)
PlaceFirstnameSurnameCountry
1WojciechKochanPOLAND
2NikodemStawiarskiPOLAND
3OLEKSIISLOBODIANYKUKRAINE
4IlayZolotnitskyISRAEL
Kata Group B – Boys’ Ind. Kata (4 kyu)
PlaceFirstnameSurnameCountry
1MikołajBukrabaPOLAND
2TymurDubokUKRAINE
3LeonVaismanUSA
4MichałKowalskiPOLAND
Kata Group B – Girls’ Ind. Kata (9-8 kyu)
PlaceFirstnameSurnameCountry
1ESMILĖČESEVIČIŪTĖLITHUANIA
2AmeliaJakubiakPOLAND
3DIANAPOPOVYCH – ANDRYSUKRAINE
4AlicjaFaszczowaPOLAND
Kata Group B – Girls’ Ind. Kata (7 kyu)
PlaceFirstnameSurnameCountry
1ARIANNAMURZHENKOUKRAINE
2NadiaLisPOLAND
3KatarzynaMosórPOLAND
4AlonaBen ShefferISRAEL
Kata Group B – Girls’ Ind. Kata (5 kyu)
PlaceFirstnameSurnameCountry
1KarolinaKosekPOLAND
2WiktoriaPędzichPOLAND
3KatarzynaPudełkoPOLAND
4MARHARYTATOKARCHUKUKRAINE
Kata Group B – Girls’ Ind. Kata (4 kyu)
PlaceFirstnameSurnameCountry
1ShirAloniISRAEL
2RozálieTomšůCZECH REPUBLIC
3HelenaHnilováCZECH REPUBLIC
4LylaChernotskyUSA
Kata Group C – Boys’ Ind. Kata (7 kyu)
PlaceFirstnameSurnameCountry
1ȘtefanHîncuMOLDOVA
2CristianIagolnitzkiMOLDOVA
3KrzysztofBaranPOLAND
4MatyášEšlerCZECH REPUBLIC
Kata Group C – Boys’ Ind. Kata (5 kyu)
PlaceFirstnameSurnameCountry
1DanChulskyISRAEL
2BartoszDatkaPOLAND
3MaksymilianNećPOLAND
4JakubDolanowskiPOLAND
Kata Group C – Boys’ Ind. Kata (3 kyu-dan)
PlaceFirstnameSurnameCountry
1PatrykJoachimowiczPOLAND
2StanislavMatúšekCZECH REPUBLIC
3VladyslavPLOSHCHYNSKYIUKRAINE
4ItamarKorenISRAEL
Kata Group C – Girls’ Ind. Kata (9-8 kyu)
PlaceFirstnameSurnameCountry
1NadiaMartykaPOLAND
2LucieKarlováCZECH REPUBLIC
3ZofiaGzylPOLAND
4KraszewskaHannaPOLAND
Kata Group C – Girls’ Ind. Kata (6 kyu)
PlaceFirstnameSurnameCountry
1AmeliaKamińskaPOLAND
2AntoninaMajewskaPOLAND
3AmeliaJatczakPOLAND
4MalwinaGontarzPOLAND
Kata Group D – Boys’ Ind. Kata (7 kyu)
PlaceFirstnameSurnameCountry
1SergiuPlatonMOLDOVA
2MaximOborocMOLDOVA
3DenisVaněčekCZECH REPUBLIC
4VladyslavBanykCZECH REPUBLIC
Kata Group D – Boys’ Ind. Kata (6 kyu)
PlaceFirstnameSurnameCountry
1NichitaCalugherMOLDOVA
2AdrianKosmalskiPOLAND
3SzymonKędrackiPOLAND
4NichitaMaximciucMOLDOVA
Kata Group D – Boys’ Ind. Kata (3 kyu-dan)
PlaceFirstnameSurnameCountry
1KacperPogodaPOLAND
2DanilKivaUKRAINE
3MateuszKusztalPOLAND
4ZivAloniISRAEL
Kata Group D – Girls’ Ind. Kata (5 kyu)
PlaceFirstnameSurnameCountry
1SofieHusárováCZECH REPUBLIC
2SophiaHehlCZECH REPUBLIC
3IzabelaDatkaPOLAND
4EmiliaPajekPOLAND
Kata Group D – Girls’ Ind. Kata (4 kyu)
PlaceFirstnameSurnameCountry
1HannaKuczmaPOLAND
2ZuzannaKlauzePOLAND
3KaterynaHemaISRAEL
4AnnaWypychPOLAND
Kata Group D – Girls’ Ind. Kata (3 kyu-dan)
PlaceFirstnameSurnameCountry
1OliwiaKarolewskaPOLAND
2MiaRokahISRAEL
3MartynaŚwiątekPOLAND
4VendulaKrupováCZECH REPUBLIC
Kumite Group A – Boys’ Ind. Kumite (9 kyu)
PlaceFirstnameSurnameCountry
1TIMURIVANIKOVLITHUANIA
2DANIELIUSBAUBKUSLITHUANIA
3BENASKAZIUKONISLITHUANIA
3MaciejChrzanPOLAND
4FlorianSozańskiPOLAND
Kumite Group A – Boys’ Ind. Kumite (8 kyu)
PlaceFirstnameSurnameCountry
1MYKHAILOSHUSTERUKRAINE
2VadimKhanRUSSIA
3SzymonGrabowskiPOLAND
3DanielArgalášCZECH REPUBLIC
4MateuszTulejaPOLAND
Kumite Group A – Boys’ Ind. Kumite (7 kyu)
PlaceFirstnameSurnameCountry
1JakubBroszkoPOLAND
2LukášZapletalCZECH REPUBLIC
3DavidKolářCZECH REPUBLIC
3CyprianStachowiakPOLAND
4FilipHorváthCZECH REPUBLIC
Kumite Group A – Girls’ Ind. Kumite (8 kyu)
PlaceFirstnameSurnameCountry
1ADRIANAKOVALČUKLITHUANIA
2NIKASOKOLOVALITHUANIA
3KARINASICHKARUKUKRAINE
3NadiaJaniczekPOLAND
4PaulinaWojtasPOLAND
Kumite Group A – Girls’ Ind. Kumite (6 kyu-dan)
PlaceFirstnameSurnameCountry
1AnnaOsipovaRUSSIA
2KosydarMagdalenaPOLAND
3NataszaSkwarskaPOLAND
Kumite Group B – Boys’ Ind. Kumite (6 kyu)
PlaceFirstnameSurnameCountry
1MikołajJanuszPOLAND
2ARNASMINEIKALITHUANIA
3FranciszekBartoszewiczPOLAND
3JakubSzelągPOLAND
4OSTAPSTASHKIVUKRAINE
Kumite Group B – Boys’ Ind. Kumite (5 kyu)
PlaceFirstnameSurnameCountry
1KirillSokolovRUSSIA
2WojciechKochanPOLAND
3OLEKSIISLOBODIANYKUKRAINE
3DENYSPRYKHODKOUKRAINE
4VojtěchLangCZECH REPUBLIC
Kumite Group B – Boys’ Ind. Kumite (4 kyu)
PlaceFirstnameSurnameCountry
1MikołajBukrabaPOLAND
2TymurDubokUKRAINE
3MichałKowalskiPOLAND
3MiłoszWojtczakPOLAND
4MatyášGureckýCZECH REPUBLIC
Kumite Group B – Girls’ Ind. Kumite (9-8 kyu)
PlaceFirstnameSurnameCountry
1ESMILĖČESEVIČIŪTĖLITHUANIA
2WołkowiczAmeliaPOLAND
3IngaTulbureMOLDOVA
3AlicjaFaszczowaPOLAND
4LenaPecherzewskaPOLAND
Kumite Group B – Girls’ Ind. Kumite (7 kyu)
PlaceFirstnameSurnameCountry
1NadiaLisPOLAND
2NinaKluczyńskaPOLAND
3ZuzannaPiątekPOLAND
3KatarzynaMosórPOLAND
4MariaIsacMOLDOVA
Kumite Group C – Boys’ Ind. Kumite (7 kyu)
PlaceFirstnameSurnameCountry
1ROBERTMACULEVIČLITHUANIA
2KrzysztofBaranPOLAND
3Milan GloebCZECH REPUBLIC
3CristianIagolnitzkiMOLDOVA
4DawidTulejaPOLAND
Kumite Group C – Boys’ Ind. Kumite (5 kyu)
PlaceFirstnameSurnameCountry
1DANYLOHORDIIENKOUKRAINE
2MaksymilianNećPOLAND
3FilipGawrońskiPOLAND
3OLEGASTIMOFEJEVASLITHUANIA
4DOVYDASBEREZNAUSKASLITHUANIA
Kumite Group C – Boys’ Ind. Kumite (3 kyu-dan)
PlaceFirstnameSurnameCountry
1MaksymVolkovskyiUKRAINE
2VladyslavPLOSHCHYNSKYIUKRAINE
3StanislavMatúšekCZECH REPUBLIC
3LeonKrečmerCZECH REPUBLIC
4SzymonMołdachPOLAND
Kumite Group C – Girls’ Ind. Kumite (9-8 kyu)
PlaceFirstnameSurnameCountry
1LucieKarlováCZECH REPUBLIC
2VIKTORIJARUSINALITHUANIA
3NataliaPtaszekPOLAND
3ZofiaGzylPOLAND
4AnnaWaloschkováCZECH REPUBLIC
Kumite Group C – Girls’ Ind. Kumite (6 kyu)
PlaceFirstnameSurnameCountry
1AmeliaJatczakPOLAND
2KarolinaGacekPOLAND
3AmeliaKamińskaPOLAND
3JessicaJamrózPOLAND
4MajaPałkaPOLAND
Kumite Group D – Boys’ Ind. Kumite (7 kyu)
PlaceFirstnameSurnameCountry
1SergiuPlatonMOLDOVA
2AntoniBanskiPOLAND
3VladyslavBanykCZECH REPUBLIC
3MaximOborocMOLDOVA
4TADASGRIŠVALDASLITHUANIA
Kumite Group D – Boys’ Ind. Kumite (6 kyu)
PlaceFirstnameSurnameCountry
1IonGaidamutMOLDOVA
2GrigoriiMargarintMOLDOVA
3StepanPesinRUSSIA
3NichitaCalugherMOLDOVA
4MariusMüllerGERMANY
Kumite Group D – Boys’ Ind. Kumite (3 kyu-dan)
PlaceFirstnameSurnameCountry
1BOHDANBOBRAUKRAINE
2KYRYLOKOMPANIIETSUKRAINE
3DanilKivaUKRAINE
3JORISKĖRYSLITHUANIA
4AmirIvlievUKRAINE
Kumite Group D – Girls’ Ind. Kumite (5 kyu)
PlaceFirstnameSurnameCountry
1IzabelaDatkaPOLAND
2SophiaHehlCZECH REPUBLIC
3NikolaSękowskaPOLAND
3AntoninaChrustekPOLAND
4EleonoraIzziCZECH REPUBLIC
Kumite Group D – Girls’ Ind. Kumite (4 kyu)
PlaceFirstnameSurnameCountry
1MARIIAILCHENKOUKRAINE
2KingaMosórPOLAND
3HannaKuczmaPOLAND
3JuliaNajsPOLAND
4WiktoriaKośkaPOLAND
Kumite Group D – Girls’ Ind. Kumite (3 kyu-dan)
PlaceFirstnameSurnameCountry
1VendulaKrupováCZECH REPUBLIC
2MartynaŚwiątekPOLAND
3OliwiaKarolewskaPOLAND
3LuciePetruškováCZECH REPUBLIC
4JuliaWolynskaPOLAND
Kata team Group AB – Boys’ Team Kata (6 kyu-dan)
PlaceFirstnameSurnameCountry
1LITHUANIA – ŠEVANDENKOV,NEVIADOMSKI,ALEKSAITISLITHUANIA
2Rashko-Zolotnitsky-Afengar (Rashko,Zolotnitsky,Afengar)ISRAEL
3Cojocari,Chernotsky,Vaisman (Cojocari,Chernotsky,Vaisman)USA
3Niepołomice-Kraków – Janusz,Kochan,Wojtczak)POLAND
4Krakowski KKT 3 – Słodkowicz,Paszcza,KotułaPOLAND
Kata team Group AB –  Boys’ Team Kata (9-7 kyu)
PlaceFirstnameSurnameCountry
1Poland – Krakowski KKT 1 (Szepelak,Czapnik,Jarzyna)POLAND
2Poland – Krakowski KKT (Broszko,Chajec,Kosiński)POLAND
3Falasa, Tuleja, Krawczyk (Tuleja,Falasa,Krawczyk)POLAND
3Shmaltz-Cohen-Kimiagarov (Kimiagarov,Shmaltz – Cohen,Cohen)ISRAEL
4LITHUANIA (PUPELIS,TURKEVIČIUS,ZDANAVIČIUS)LITHUANIA
Kata team Group CD –  Boys’ Team Kata (6-4 kyu)
PlaceFirstnameSurnameCountry
1Zolotnitsky-Chulsky-Paikin (Zolotnitsky,Chulsky,Paikin)ISRAEL
2Datka, Datka, Fiertak (Fiertak,Datka,Datka)POLAND
3Neć, Jankowski, Kot (Neć, Jankowski, Kot)POLAND
3Bednarz, Krawczyk, Lentowicz (Bednarz, Krawczyk, Lentowicz)POLAND
4Azierski, Pękala, Raniszewski (Azierski,Pękala,Raniszewski)POLAND
Kata team Group CD –  Boys’ Team Kata (3 kyu-dan)
PlaceFirstnameSurnameCountry
1Feit-Ben Eliezer-Grinshpon (Grinshpon,Ben Eliezer,Feit)ISRAEL
2Aloni-Biton-Kagan (Kagan,Biton,Aloni)ISRAEL
3Pogoda, Janta, Standera (Pogoda, Janta, Standera)POLAND
3Kochan, Kosek, Ślusarczyk (Kochan,Ślusarczyk,Kosek)POLAND
4Iskauskas, Vaitilavicius, PelanisLITHUANIA
Kata team Group CD –  Girls’ Team Kata (6-4 kyu)
PlaceFirstnameSurnameCountry
1Poland – Krakowski KKT 10 (Pietrusiak,Krzyworzeka,Słoniewska)POLAND
2Janusz, Kiszka, Pacławska (Kiszka,Pacławska,Janusz)POLAND
3Poland – Krakowski KKT 11 (Błachut,Zięba,Wolanin)POLAND
3Krażewska, Pajek, Margan (Krażewska, Pajek, Margan)POLAND
4Cichy, Kurzyńska, Rosiak (Cichy, Kurzyńska, Rosiak)POLAND
Enbu Group AB – Mixed En-bu (9-7 kyu)
PlaceFirstnameSurnameCountry
1LITHUANIA (ČESEVIČIŪTĖ,ŠEVANDENKOV)LITHUANIA
2Matoga, Falasa (Falasa,Matoga)POLAND
3SICHKARUK, SHUSTER (SICHKARUK, SHUSTER)UKRAINE
3Afengar-Kimiagarov (Kimiagarov,Afengar)ISRAEL
4Poland – Krakowski KKT 16 (Matyasik,Słodkowicz)POLAND
Enbu Group AB – Mixed En-bu (6-4 kyu)
PlaceFirstnameSurnameCountry
1Poland – Krakowski KKT 19 (Pudełko,Paszcza)POLAND
2Aloni-Zolotnitsky (Aloni,Zolotnitsky)ISRAEL
3Lis, Stawiarski (Lis,Stawiarski)POLAND
3Kowalski, Kawalec (Kowalski, Kawalec)POLAND
4Fiertak, Janusz (Fiertak,Janusz)POLAND
Enbu Group AB – Boys’ En-bu (9-7 kyu)
PlaceFirstnameSurnameCountry
1Poland – Krakowski KKT 17 (Broszko,Chajec)POLAND
2Hošna, Erben (Hošna,Erben)CZECH REPUBLIC
3Pajda, Foltyn (Foltyn,Pajda)CZECH REPUBLIC
3Jagodziński,Karda (Jagodziński,Karda)POLAND
4Awad, Sharma (Awad,Sharma)CZECH REPUBLIC
Enbu Group AB – Boys’ En-bu (6-4 kyu)
PlaceFirstnameSurnameCountry
1Zolotnitsky-Afengar (Zolotnitsky,Afengar)ISRAEL
2Wojtczak, Rusin (Wojtczak,Rusin)POLAND
3KKT Plock 8 (Cyparski,Pietras)POLAND
3Kasal, Petr (Kasal,Petr)CZECH REPUBLIC
4ZUBRO, STASHKIV (ZUBRO, STASHKIV)UKRAINE
Enbu Group CD – Mixed En-bu (9-7 kyu)
PlaceFirstnameSurnameCountry
1Nejman, Seliga (Nejman,Seliga)POLAND
2Poland – Krakowski KKT 22 (Jargiło,Tryboń)POLAND
3LITHUANIA (MACULEVIČ,BERNATAVIČIŪTĖ)LITHUANIA
3KKT Plock 13 (Banski,Nowakowska)POLAND
4Baran,Tuleja (Tuleja,Baran)POLAND
Enbu Group CD – Mixed En-bu (6-4 kyu)
PlaceFirstnameSurnameCountry
1Jankowski, Kuczma (Jankowski, Kuczma)POLAND
2Gieras, Pękala (Pękala,Gieras)POLAND
3Gal-Gal (Gal,Gal)ISRAEL
3Gawroński, Gawrońska (Gawrońska,Gawroński)POLAND
4Lejkowska,Dargiel (Dargiel,Lejkowska)POLAND
Enbu Group CD – Mixed En-bu (3 kyu-dan)
PlaceFirstnameSurnameCountry
1Rokah-Aloni (Aloni,Rokah)ISRAEL
2Jaworek, Kochan (Jaworek,Kochan)POLAND
3KKT Plock 12 (Bombala,Wolynska)POLAND
3Datka, Kosek (Datka,Kosek)POLAND
4Sadowski, Łysek (Sadowski,Łysek)POLAND
Enbu Group CD – Boys’ En-bu (9-7 kyu)
PlaceFirstnameSurnameCountry
1LITHUANIA (MACULEVIČ,GRIŠVALDAS)LITHUANIA
2LITHUANIA (BAKLAJEV,LAPINSKAS)LITHUANIA
3Awad, Banyk (Awad,Banyk)CZECH REPUBLIC
3Gaidamut, Platon (Gaidamut, Platon)MOLDOVA
4KKT Plock 15 (Banski,Dublas)POLAND
Enbu Group CD – Boys’ En-bu (6-4 kyu)
PlaceFirstnameSurnameCountry
1Neć, Jankowski (Neć, Jankowski)POLAND
2Moldova Enbu 2 (Savciuc,Isac)MOLDOVA
3CHERNYSHOV, HORDIIENKO (CHERNYSHOV, HORDIIENKO)UKRAINE
3Kałużka,Sterniczuk (Kałużka,Sterniczuk)POLAND
4Datka, Datka (Datka,Datka)POLAND
Enbu Group CD – Boys’ En-bu (3 kyu-dan)
PlaceFirstnameSurnameCountry
1Sadowski, Gawroński (Gawroński,Sadowski)POLAND
2Ben Eliezer-Grinshpon (Grinshpon,Ben Eliezer)ISRAEL
3Berkovish-Koren (Koren,Berkovish)ISRAEL
3Biton-Kagan (Kagan,Biton)ISRAEL
4KOMPANIIETS, BOBRA (KOMPANIIETS, BOBRA)UKRAINE
Enbu Group CD – Girls’ En-bu (9-7 kyu)
PlaceFirstnameSurnameCountry
1Stajkowska, Cieślak (Stajkowska, Cieślak)POLAND
2Poland – Krakowski KKT 23 (Gzyl,Tryboń)POLAND
3Gabriela Baran, Natalia Granna (Granna,Baran)POLAND
Enbu Group CD – Girls’ En-bu (6-4 kyu)
PlaceFirstnameSurnameCountry
1Kośka, Łysek (Kośka,Łysek)POLAND
2Kamińska,Wróblewska (Kamińska,Wróblewska)POLAND
3Poland – Krakowski KKT 26 (Klimowicz,Chorąży)POLAND
3Janusz, Kiszka (Kiszka,Janusz)POLAND
4Kawczyńska, Sikora (Kawczyńska, Sikora)POLAND
Enbu Group CD – Girls’ En-bu (3 kyu-dan)
PlaceFirstnameSurnameCountry
1Poland – Krakowski KKT 29 (Błach,Czechowska)POLAND
2Ostrowska, Ciorgoń (Ostrowska, Ciorgoń)POLAND
3KKT Plock 6 (Dolna,Wolynska)POLAND
3Rokah-Hema (Rokah,Hema)ISRAEL
4Derus, Ziółkowska (Derus, Ziółkowska)POLAND