Výsledky: 2. Národní pohár 2005/2006
Litoměřice, 12.11.2005
Mladší žáci – kata:
- Klanica Josef (15 b) – SK Akademie sportu VM
- Kobza Jakub (13 b) – SKP Vsetín
- Heger Jan (11b) – SK Akademie sportu VM
- Mládenka Marek (9 b) – SKP Vsetín
Mladší + starší žákyně – kata:
- Kretíková Zuzana (15 b) – SK Akademie sportu VM
- Kleiblová Klára (13 b) – SKP Vsetín
- Pořická Vendula (15 b) – SK Akademie sportu VM
- Kleiblová Tereza (13 b) – SKP Vsetín
Starší žáci – kata:
- Michoněk Petr (15 b) – SKP Vsetín
- Zeman Pavel (13 b) – SK Akademie sportu VM
- Röhrer Zbyněk (11 b) – SK Akademie sportu VM
- Heger Richard (9 b) – SK Akademie sportu VM
Starší žáci – kumite:
- Michoněk Petr (15 b) – SKP Vsetín
- Heger Richard (13 b) – SK Akademie sportu VM
- Pechal Daniel (11 b) – SKP Vsetín
- Zeman Pavel (9 b) – SK Akademie sportu VM
Kadetky – kata:
- Kretíková Alena (15 b) – SK Akademie sportu VM
- Točínová Jana (13 b) – KTK Roudnice nad Labem
- Kořenková Lenka (11 b) – SK Akademie sportu VM
- Beránková Andrea (9 b) – KTK Roudnice nad Labem
Kadetky – kumite:
- Kretíková Alena (15 b) – SK Akademie sportu VM
- Kořenková Lenka (13 b) – SK Akademie sportu VM
- Beránková Andrea (11 b) – KTK Roudnice nad Labem
- Točínová Jana (9 b) – KTK Roudnice nad Labem
Kadeti – kata:
- Obdržálek Vít (15 b) – SKP Vsetín
- Holotík Jakub (13 b) – SK Akademie sportu VM
- Horáček Lukáš (11 b) – SKP Budo Jihlava
Kadeti – junioři – kumite:
- Pouzar Petr (15 b) – KTK Roudnice nad Labem
- Točín Jiří (13 b) – KTK Roudnice nad Labem
- Čechmánek David (11 b) – SK Akademie sportu VM
- Obdržálek Vít (15 b) – SKP Vsetín
Juniorky – seniorky – kata:
- Nezvalová Jitka (15 b) – KTK Zlín
- Verbíková Andrea (15 b) – SK Akademie sportu VM
- Vychopňová Martina (13 b) – SK Akademie sportu VM
- Caháková Jindra (11 b) – EŠ – KC Litoměřice
Juniorky – kumite:
- Caháková Jindra (15 b) – EŠ – KC Litoměřice
- Babicová Pavla (13 b) – SK Akademie sportu VM
- Nezvalová Jitka (11 b) – KTK Zlín
- Vychopňová Martina (9 b) – SK Akademie sportu VM
Junioři – kata:
- Točín Jiří (15 b) – KTK Roudnice nad Labem
- Pouzar Petr (13 b) – KTK Roudnice nad Labem
- Čechmánek David (11 b) – SK Akademie sportu VM
- Friedrich Tomáš (9 b) – EŠ – KC Litoměřice
Senioři – kata:
- Januš Radoslav (15 b) – SK Akademie sportu VM
- Pomikal Jaroslav (13 b) – SKP Budo Jihlava
- Zachara David (11 b) – KTK Zlín
- Kubíček Petr (9 b) – SKP Budo Jihlava
Senioři – kumite:
- Šmidt Eduard (15 b) – EŠ – KC Litoměřice
- Januš Radoslav (13 b) – SK Akademie sportu VM
- Zachara David (11 b) – KTK Zlín
- Pouzar Petr (9 b) – KTK Roudnice nad Labem
Na základě podkladů STK zpracovala Martina Vychopňová.
Fotogalerie:
[nggallery id=22]
Foto: Ing. Radim Kretík