Výsledky: 1. Národní pohár 2010/2011
23.10.2010, Bystřice pod Hostýnem
Kategorie Mladší žáci B kata
- Tomeček Pavel, SKP Vsetín
- Mlýnek Petr, Karate SVČ Ostrava
- Beniš Adam, Karate SVČ Ostrava
- Gawrecki Michal, Karate SVČ Ostrava
- Goláň Filip, KTK Liptál
Kategorie Mladší žákyně B kata
- Krabicová Barbora, SKP Vsetín
- Adámková Emilie, SKP Vsetín
- Slováčková Lucie, SKP Vsetín
- Goláňová Klára, KTK Liptál
Kategorie Mladší žáci kata
- Vuhongphong Filip, Toshidó Valtice
- Linhart Jiří, Ak.sportu Val.Meziříčí
- Křížek Matěj, TJ Karate Bystřice p.H.
- Vrbacký Jan, Ak.sportu Val.Meziříčí
- Prokeš Dominik, Toshidó Valtice
- Káčer Martin, SKP Vsetín
- Sušeň Jan, Ak.sportu Val.Meziříčí
- Labiš Šimon, TJ Karate Bystřice p.H.
Kategorie Mladší žákyně kata
- Žídková Aneta, SKP Vsetín
- Kamenská Veronika, Toshidó Valtice
- Bělíčková Eliška, KTK Liptál
- Ostrušková Dorota, KTK Liptál
- Erdićová Natálie, Ak.sportu Val.Meziříčí
- Šrubařová Eva, TJ Karate Bystřice p.H.
Kategorie Starší žáci kata
- Slezák Miroslav, SKP Vsetín
- Ostruška Radomír, KTK Liptál
- Křupala Martin, KTK Hovězí
- Pokorný Vít, TJ Karate Bystřice p.H.
- Škvařil Lukáš, TJ Karate Bystřice p.H.
- Brabenec Dominik, SKP Vsetín
- Karas Josef, TJ Karate Bystřice p.H.
- Solanský Martin, Karate-Kobudo Rožnov
Kategorie Starší žáci kumite
- Ostruška Radomír, KTK Liptál
- Slezák Miroslav, SKP Vsetín
- Pokorný Vít, TJ Karate Bystřice p.H.
- Krajíček Lukáš, Ak.sportu Val.Meziříčí
- Škvařil Lukáš, TJ Karate Bystřice p.H.
Kategorie Starší žákyně kata
- Vašíčková Dominika, SKP Vsetín
- Křiváková Veronika, TJ Karate Bystřice p.H.
- Žídková Nikola, SKP Vsetín
- Čunková Lucie, SKP Vsetín
Kategorie Kadeti kata
- Vitásek Šimon, SKP Vsetín
- Heger Jan, Ak.sportu Val.Meziříčí
- Tlašek Lukáš, KTK Hovězí
- Kužel David, TJ Karate Bystřice p.H.
- Mašláň Jindřich, KTK Zlín
Kategorie Kadetky kata
- Kleiblová Tereza, SKP Vsetín
- Pokorná Šárka, TJ Karate Bystřice p.H.
Kategorie Kadetky kumite
- Kleiblová Tereza, SKP Vsetín
Kategorie Junioři kata
- Pechal Daniel, SKP Vsetín
- Heger Richard, Ak.sportu Val.Meziříčí
- Januš Jan, Ak.sportu Val.Meziříčí
- Radoberský Václav, KTK Zlín
- Sobek Martin, TJ Karate Bystřice p.H.
- Kostelný David, Ak.sportu Val.Meziříčí
Kategorie Junioři kumite
- Heger Richard, Ak.sportu Val.Meziříčí
- Pechal Daniel, SKP Vsetín
- Radoberský Václav, KTK Zlín
- Januš Jan, Ak.sportu Val.Meziříčí
Kategorie Juniorky kata
- Juráňová Hana, SKP Vsetín
- Venturová Hana, Ak.sportu Val.Meziříčí
- Filgasová Renáta, KTK Hovězí
- Šafránková Kristýna, TJ Karate Bystřice p.H.
Kategorie Juniorky kumite
- Juráňová Hana, SKP Vsetín
- Šafránková Kristýna, TJ Karate Bystřice p.H.
Kategorie Senioři Kata
- Januš Radoslav, Ak.sportu Val.Meziříčí
- Sedláček Jiří, TJ Karate Bystřice p.H.
- Kledrowetz Jan, KTK Zlín
Kategorie Seniorky Kata
- Janušová Martina, Ak.sportu Val.Meziříčí
- Matelová Jana, TJ Karate Bystřice p.H.
- Janáková Petra, TJ Karate Bystřice p.H.
Fotogalerie:
http://par-fotek.rajce.idnes.cz/karate_Bystrice_pod_Hostynem/