Výsledky: 1. Národní pohár 2005/2006
Zlín, 29.10.2005
Mladší žákyně – kata:
- Pořická Vendula (15 b) – SK Akademie sportu VM
- Kleiblová Tereza (13 b) – SKP Vsetín
- Juráňová Hana (11 b) – SKP Vsetín
- Venturová Hana (9 b) – SK Akademie sportu VM
Mladší žáci – kata:
- Mládenka Marek (15 b) – SKP Vsetín
- Kobza Jakub (13 b) – SKP Vsetín
- Heger Jan (11 b) – SK Akademie sportu
- Michálek Zdeněk (9 b) – SKP Vsetín
Starší žákyně – kata:
- Kleiblová Klára (15 b) – SKP Vsetín
- Kretíková Zuzana (13 b) – SK Akademie sportu VM
- Barčáková Kateřina (11 b) – SKP Vsetín
- Doleželová Markéta (9 b) – TJ Karate Bystřice pod Hostýnem
Starší žáci – kata:
- Michoněk Petr (15 b) – SKP Vsetín
- Pechal Daniel (13 b) – SKP Vsetín
- Doubek Jan (11 b) – TJ Tesla Brno
- Heger Richard (9 b) – SK Akademie sportu VM
Starší žáci – kumite:
- Michoněk Petr (15 b) – SKP Vsetín
- Zeman Pavel (13 b) – SK Akademie sportu VM
- Heger Richard (11 b) – SK Akademie sportu VM
- Bitto Dominik (9 b) – SK Akademie sportu VM
Kadetky – kata:
- Kretíková Alena (15 b) – SK Akademie sportu VM
- Janulíková Barbora (13 b) – Tóshidó Valtice
- Holcová Petra (11 b) – TJ Karate Bystřice pod Hostýnem
- Rodriguezová Sandra (9 b) – TJ Tesla Brno
Kadetky – kumite:
- Kretíková Alena (15 b) – SK Akademie sportu VM
- Kořenková Lenka (13 b) – SK Akademie sportu VM
- Rodriguezová Sandra (11 b) – TJ Tesla Brno
- Janulíková Barbora (9 b) – Tóshidó Valtice
Kadeti – kata:
- Kašpárek Petr (15 b) – TJ Tesla Brno
- Vavrouch Martin (13 b) – TJ Tesla Brno
- Holotík Jakub (11 b) – SK Akademie sportu VM
- Štěpán Jakub (9 b) – TJ Karate Bystřice pod Hostýnem
Kadeti – kumite:
- Král Petr (15 b) – SK Akademie sportu VM
- Obdržálek Vít (13 b) – SKP Vsetín
- Vavrouch Martin (11 b) – TJ Tesla Brno
- Bláha Mirek (9 b) – SK Akademie sportu VM
Juniorky – kata:
- Matelová Jana (15 b) – TJ Karate Bystřice pod Hostýnem
- Výchopňová Martina (13 b) – SK Akademie sportu VM
- Nezvalová Jitka (11 b) – KTK Zlín
- Čáňová Nikola (9 b) – SKP Vsetín
Junioři – kata:
- Zikán Roman (15 b) – SKP Vsetín
- Chocholáč Jan (13 b) – SK Akademie sportu VM
- Wiesner Luděk (11 b) – SKP Budo Jihlava
- Chmelka Zdeněk (9 b) – Tóshidó Valtice
Junioři – kumite:
- Čechmánek David (15 b) – SK Akademie sportu VM
- Mikulášek Jakub (13 b) – KC Zlín
Seniorky – kata:
- Brázdilová Jitka (15 b) – TJ Tesla Brno
- Černá Karolína (13 b) – TJ Tesla Brno
- Verbíková Andrea (11 b) – SK Akademie sportu VM
- Miklínová Jitka (9 b) – Tóshidó Valtice
Juniorky – seniorky – kumite:
- Brázdilová Jitka (15 b) – TJ Tesla Brno
- Babicová Pavla (13 b) – SK Akademie sportu VM
- Černá Karolína (11 b) – TJ Tesla Brno
- Výchopňová Martina (9 b) – SK Akademie sportu VM
Senioři – kata:
- Bařák Robin (15 b) – SK Akademie sportu VM
- Kleibl Radek (13 b) – SKP Vsetín
- Pavlis Radek (11 b) – Tóshidó Valtice
- Pomikal Jaroslav (9 b) – SKP Jihlava
Senioři – kumite:
- Šimara Daniel (15 b) – SKP Vsetín
- Zachara David (13 b) – KTK Zlín
- Pavlis Radek (11 b) – Tóshidó Valtice
- Pomikal Jaroslav (9 b) – SKP Jihlava
Senioři – fukugo:
- Bařák Robin (15 b) – SK Akademie sportu VM
- Pavlis Radek (13 b) – Tóshidó Valtice
- Šimara Daniel (11 b) – SKP Vsetín
- Zachara David (11 b) – KTK Zlín
Podle podkladu STK zpracovala Martina Vychopňová
Fotogalerie:
[nggallery id=23]