Výsledky 1.kolo Národního poháru ČATK 2019 (Brno)

Dne 9.2.2018 hostilo město Brno 1. kolo Národního poháru v tradičním karate. Do Sportovní haly Vodova se přijelo zúčastnit dohromady 230 závodníků ze 12-ti klubů. Hlavním rozhodčím pro tuto akci byl Ing. Robin Bařák 5.dan WTKF.  I přes to, že právě prohíhala chřipovká epidemie byl počet závodníků velmi vysoký. Poprvé závod probíhal na dvě části, kdy dopoledne změřili své síly kadeti, junioři a senioři. Odpoledne bylo věnováno dětem, které mohly přijet na halu až v 12:30h. a odpočaté tak podat maximální výkon. Díky velkému počtu rozhodčích a jejich nasazení probíhala celá soutěž na 4 tatami  a skončila v krásných 16:30h.

Děkujeme tímto také pořadateli TJ Tesla Brno za vzornou přípravu a dostatek dobrovolníků po celou dobu závodů.

Fotogalerie

https://photos.app.goo.gl/g7wZ23tSKAufB5jr6

Výsledky

Kata kadeti, ml. junioři (9.kyu – 4.kyu)      
Umístnění Jméno Přijmení Klub
1 Radomír Kopecký Akademie karate Valašské Meziříčí, z.s.
2 Dominik Maňák SKP Vsetín
3 Dominik Wenglarzy Akademie tradičního karate Zlaté Hory z.s.
       
Kata kadetky, ml. juniorky (9.kyu – 4.kyu)      
Umístnění Jméno Přijmení Klub
1 Viktorie Hejčová TJ Tesla Brno z.s.
2 Stefanie Popová Akademie karate Zlín
3 Lenka Brzobohatá TJ Tesla Brno z.s.
       
Kata Senioři B, St. Junioři (9.-7.kyu)      
Umístnění Jméno Přijmení Klub
1 Zdeněk Horčička Akademie karate Brno, z.s.
2 Antonello Izzi Akademie karate Brno, z.s.
3 David Studený TJ Karate Bystřice pod Hostýnem
       
Kata senioři, st. junioři (3. kyu – dan)      
Umístnění Jméno Přijmení Klub
1 Jindřich Mašláň Akademie karate Zlín
2 Radek Veselý TJ Tesla Brno z.s.
3 Daniel Veselý Akademie karate Zlín
       
Kata Seniorky B, St. juniorky (9.-7.kyu)      
Umístnění Jméno Přijmení Klub
1 Marie Moreno-Hidalgo Akademie karate Brno, z.s.
2 Jana Pavlíková Akademie karate Zlín
3 Iveta Dusilová Centrum tradičního karate Praha
       
Kata seniorky, st. juniorky (3. kyu – dan)      
Umístnění Jméno Přijmení Klub
1 Hana Juráňová Akademie karate Zlín
2 Tereza Kleiblová SKP Vsetín
3 Dominika Vašíčková Akademie karate Brno, z.s.
       
Kata žákyně D (6.- 1. kyu)      
Umístnění Jméno Přijmení Klub
1 Sofie Lenertová TJ Karate Bystřice pod Hostýnem
2 Vendula Krupová Akademie karate Valašské Meziříčí, z.s.
3 Markéta Červinková Akademie karate Zlín
       
Kumite Kihon ippon žáci, žákyně A      
Umístnění Jméno Přijmení Klub
1 Izabela Janušová Akademie karate Valašské Meziříčí, z.s.
2 Gabriela Stehlíková Akademie karate Brno, z.s.
3 Marek Galia Akademie karate Brno, z.s.
3 Tobiáš Horčička Akademie karate Brno, z.s.
       
Kumite Kihon ippon žákyně B (9.- 1.kyu)      
Umístnění Jméno Přijmení Klub
1 Viktorie Vavříková Akademie karate Valašské Meziříčí, z.s.
2 Eliška Skalníková Akademie karate Valašské Meziříčí, z.s.
3 Ella Mikuláštíková Akademie karate Valašské Meziříčí, z.s.
3 Julie Čalová SKP Vsetín
       
Kumite kogo kadeti, ml. Junioři (7.-4.kyu)      
Umístnění Jméno Přijmení Klub
1 Radomír Kopecký Akademie karate Valašské Meziříčí, z.s.
2 Josef Dunka TJ Karate Bystřice pod Hostýnem
3 Vít Otáhal TJ Karate Bystřice pod Hostýnem
       
Kumite kogo kadetky, ml. juniorky (7.-4.kyu)      
Umístnění Jméno Přijmení Klub
1 Viktorie Hejčová TJ Tesla Brno z.s.
2 Johana Gomolová TJ Karate Bystřice pod Hostýnem
3 Tereza Šindarová Akademie karate Brno, z.s.
       
Kumite senioři, st. junioři (3.kyu-DAN)      
Umístnění Jméno Přijmení Klub
1 Jindřich Mašláň Akademie karate Zlín
2 Vojtěch Mašláň Akademie karate Zlín
3 Daniel Veselý Akademie karate Zlín
3 Vojtěch Slíva TJ Tesla Brno z.s.
       
Kumite seniorky, st. Juniorky (3.kyu-DAN)      
Umístnění Jméno Přijmení Klub
1 Tereza Kleiblová SKP Vsetín
2 Hana Juráňová Akademie karate Zlín
3 Josefína Přecechtělová Akademie karate Zlín
3 Karolína Bačová SKP Vsetín
       
Kata žáci-žačky A      
Umístnění Jméno Přijmení Klub
1 Tobiáš Horčička Akademie karate Brno, z.s.
2 Izabela Janušová Akademie karate Valašské Meziříčí, z.s.
3 Marek Galia Akademie karate Brno, z.s.
       
Kata žáci B (9.- 7. kyu)      
Umístnění Jméno Přijmení Klub
1 Maxmilián Foltyn Akademie karate Ostrava, z.s.
2 Harshil Sharma Akademie karate Brno, z.s.
3 Marian Pecháček TJ Karate Bystřice pod Hostýnem
       
Kata žákyně B (9.- 7. kyu)      
Umístnění Jméno Přijmení Klub
1 Eliška Skalníková Akademie karate Valašské Meziříčí, z.s.
2 Amelie Špicarová TJ Město Albrechtice z.s. (karate)
3 Julie Čalová SKP Vsetín
       
Kata žáci B (6.- 1.kyu)      
Umístnění Jméno Přijmení Klub
1 David Kasal Akademie karate Brno, z.s.
2 Matyáš Horčička Akademie karate Brno, z.s.
3 Maxmilián Stojar Akademie karate Zlín
       
Kata žákyně B (6.- 1.kyu)      
Umístnění Jméno Přijmení Klub
1 Viktorie Vavříková Akademie karate Valašské Meziříčí, z.s.
2 Rozálie Tomšů Akademie karate Zlín
3 Ella Mikuláštíková Akademie karate Valašské Meziříčí, z.s.
       
Kata žáci C (9.- 7. kyu)      
Umístnění Jméno Přijmení Klub
1 Matyáš Fiala Akademie karate Valašské Meziříčí, z.s.
2 Milan Čonka TJ Tesla Brno z.s.
3 Jonáš Čadil Klub tradičního karate Tábor
       
Kata žákyně C (9.- 7. kyu)      
Umístnění Jméno Přijmení Klub
1 Amálie Žídková SKP Vsetín
2 Veronika Běťáková Akademie karate Valašské Meziříčí, z.s.
3 Laura Šivicová Akademie karate Zlín
       
Kata žáci C (6.- 1.kyu)      
Umístnění Jméno Přijmení Klub
1 Richard Mailbek TJ Tesla Brno z.s.
2 David Dopirák Akademie karate Valašské Meziříčí, z.s.
3 Stanislav Matúšek Akademie karate Zlín
       
Kata žákyně C (6.- 1.kyu)      
Umístnění Jméno Přijmení Klub
1 Aneta Jurygáčková SKP Vsetín
2 Laura Hujíčková TJ Karate Bystřice pod Hostýnem
3 Viktorie Szewczyková Akademie karate Brno, z.s.
       
Kata žáci D (9.- 7. kyu)      
Umístnění Jméno Přijmení Klub
1 Kevin Horák TJ Město Albrechtice z.s. (karate)
2 Jakub Šrámek Akademie karate Valašské Meziříčí, z.s.
3 Filip Nosek TJ Tesla Brno z.s.
       
Kata žákyně D (9.- 7. kyu)      
Umístnění Jméno Přijmení Klub
1 Elli Tesařová TJ Tesla Brno z.s.
2 Elena Škrobánková SKP Vsetín
3 Viktorie Zapletalová Akademie karate Zlín
       
Kata žáci D (6.- 4. kyu)      
Umístnění Jméno Přijmení Klub
1 Richard Gomola TJ Karate Bystřice pod Hostýnem
2 Richard Kubáň Akademie karate Valašské Meziříčí, z.s.
3 Matěj Horák Akademie karate Ostrava, z.s.
       
Kata žáci D (3.- 1. kyu)      
Umístnění Jméno Přijmení Klub
1 Petr Čechák Akademie karate Zlín
2 Jáchym Prokop Akademie karate Zlín
3 Ondřej Čížek SKP Vsetín
       
Kata kadeti (3.kyu – dan)      
Umístnění Jméno Přijmení Klub
1 Mikuláš Přecechtěl Akademie karate Zlín
2 Michal Pavlík Akademie karate Zlín
3 Ondřej Sabol Akademie karate Zlín
       
Kata kadetky (3.kyu – dan)      
Umístnění Jméno Přijmení Klub
1 Patricie Šimonová Akademie karate Zlín
2 Brigita Bačová Centrum tradičního karate Praha
3 Viktorie Pelcová Centrum tradičního karate Praha
       
Kata mladší junioři (3.kyu – dan)      
Umístnění Jméno Přijmení Klub
1 Saša Šindel Akademie karate Zlín
2 Šimon Terč Akademie karate Zlín
3 David Fiala TJ Tesla Brno z.s.
       
Kata mladší juniorky (3.kyu – dan)      
Umístnění Jméno Přijmení Klub
1 Nikola Chybíková Akademie karate Ostrava, z.s.
2 Anna Stará Centrum tradičního karate Praha
3 Lucie Slováčková SKP Vsetín
       
Fukugo kadeti, mladší junioři      
Umístnění Jméno Přijmení Klub
1 Saša Šindel Akademie karate Zlín
2 František Dočekal Akademie karate Ostrava, z.s.
3 Mikuláš Přecechtěl Akademie karate Zlín
3 Michal Pavlík Akademie karate Zlín
       
Fukugo kadetky, mladší juniorky      
Umístnění Jméno Přijmení Klub
1 Nikola Chybíková Akademie karate Ostrava, z.s.
2 Lucie Slováčková SKP Vsetín
3 Anna Stará Centrum tradičního karate Praha
3 Brigita Bačová Centrum tradičního karate Praha
       
Fukugo senioři, starší junioři      
Umístnění Jméno Přijmení Klub
1 Daniel Veselý Akademie karate Zlín
2 Jindřich Mašláň Akademie karate Zlín
3 Vojtěch Mašláň Akademie karate Zlín
3 Vojtěch Slíva TJ Tesla Brno z.s.
       
Fukugo seniorky, starší juniorky      
Umístnění Jméno Přijmení Klub
1 Tereza Kleiblová SKP Vsetín
2 Dominika Vašíčková Akademie karate Brno, z.s.
3 Hana Venturová Akademie karate Brno, z.s.
3 Karolína Bačová SKP Vsetín
       
Kumite Kogo kadeti (3.kyu – dan)      
Umístnění Jméno Přijmení Klub
1 Michal Pavlík Akademie karate Zlín
2 Mikuláš Přecechtěl Akademie karate Zlín
3 Jakub Skřinař Akademie karate Ostrava, z.s.
3 Tomáš Hájek Akademie karate Zlín
       
Kumite Kogo kadetky (3.kyu – dan)      
Umístnění Jméno Přijmení Klub
1 Viktorie Pelcová Centrum tradičního karate Praha
2 Brigita Bačová Centrum tradičního karate Praha
3 Elena Nünning Centrum tradičního karate Praha
3 Tereza Mikulášťíková SKP Vsetín
       
Kumite Kogo mladší junioři (3.kyu – dan)      
Umístnění Jméno Přijmení Klub
1 Šimon Terč Akademie karate Zlín
2 Saša Šindel Akademie karate Zlín
3 Petr Janík Akademie karate Zlín
3 Michael Zosimov TJ Karate Bystřice pod Hostýnem
       
Kumite Kogo mladší juniorky (3.kyu – dan)      
Umístnění Jméno Přijmení Klub
1 Nikola Chybíková Akademie karate Ostrava, z.s.
2 Denisa Šimonová Akademie karate Zlín
3 Anna Stará Centrum tradičního karate Praha
3 Lucie Slováčková SKP Vsetín
       
Kumite Sanbon kogo žáci D      
Umístnění Jméno Přijmení Klub
1 Martin Kuzan Karate – Kobudo Rožnov pod Radhoštěm
2 Petr Pavlovič SKP Vsetín
3 Jan Václavík SKP Vsetín
3 Dominik Zelina Akademie karate Zlín
       
Kumite Sanbon kogo žačky D      
Umístnění Jméno Přijmení Klub
1 Vendula Krupová Akademie karate Valašské Meziříčí, z.s.
2 Sofie Lenertová TJ Karate Bystřice pod Hostýnem
3 Sofia Hehl TJ Tesla Brno z.s.
3 Sofie Husárová TJ Tesla Brno z.s.
       
Kumite Sanbon žáci C      
Umístnění Jméno Přijmení Klub
1 Petr Döme TJ Tesla Brno z.s.
2 Stanislav Matúšek Akademie karate Zlín
3 Chris-Leon Krečmer Akademie karate Ostrava, z.s.
3 David Dopirák Akademie karate Valašské Meziříčí, z.s.
       
Kumite Sanbon žáčky C      
Umístnění Jméno Přijmení Klub
1 Aneta Jurygáčková SKP Vsetín
2 Julie Sajdová Akademie karate Ostrava, z.s.
3 Viktorie Szewczyková Akademie karate Brno, z.s.
3 Laura Hujíčková TJ Karate Bystřice pod Hostýnem
       
Kumite Kogo senioři B      
Umístnění Jméno Přijmení Klub
1 Zdeněk Horčička Akademie karate Brno, z.s.
2 Michal Pelc Centrum tradičního karate Praha
3 Václav Kareš Centrum tradičního karate Praha
3 Mikkel Simonsen Akademie karate Brno, z.s.
       
Kumite Kogo seniorky B      
Umístnění Jméno Přijmení Klub
1 Jana Pavlíková Akademie karate Zlín
2 Iveta Dusilová Centrum tradičního karate Praha
3 Eva Kudzbelová Akademie karate Brno, z.s.
3 Miroslava Janušková Akademie karate Zlín
       
Kumite Kihon ippon žáci B (9.- 7.kyu)      
Umístnění Jméno Přijmení Klub
1 Antonín Palán TJ Tesla Brno z.s.
2 Maxmilián Foltyn Akademie karate Ostrava, z.s.
3 Tomáš Bělaška Akademie karate Valašské Meziříčí, z.s.
3 Marian Pecháček TJ Karate Bystřice pod Hostýnem
       
Kumite Kihon ippon žáci B (6.- 1.kyu)      
Umístnění Jméno Přijmení Klub
1 Matyáš Horčička Akademie karate Brno, z.s.
2 Matyáš Petr Akademie karate Brno, z.s.
3 Maxmilián Stojar Akademie karate Zlín
3 David Kasal Akademie karate Brno, z.s.
       
Enbu žáci, žákyně C + D      
Umístnění Tým Klub
1 Krupová, Kubáň (Kubáň, Krupová)   Akademie karate Valašské Meziříčí, z.s.
2 Jurygáčková-Václavík (Jurygáčková, Václavík)   SKP Vsetín
3 Zlín (Červinková, Matúšek)   Akademie karate Zlín
       
Kata team žáci, žákyně A + B      
Umístnění Tým Klub
1 Lvíčata z Valmezu (Vavříková, Mikuláštíková,Kovář)   Akademie karate Valašské Meziříčí, z.s.
2 Karatisti z Valmezu (Janušová, Skalníková, Bělaška)   Akademie karate Valašské Meziříčí, z.s.
3 Stehlíková, Horčička, Sharma (Stehlíková, Sharma, Horčička)   Akademie karate Brno, z.s.
       
Kata team žáci C + D tým      
Umístnění Tým Klub
1 Hančina Armáda (Novotný, Prokop, Zelina)   Akademie karate Zlín
2 Vsetínští tygři (Čížek, Mikuláštík, Pavlovič)   SKP Vsetín
3 Tygři z Valmezu (Kubáň, Mikuláštík, Bělaška)   Akademie karate Valašské Meziříčí, z.s.
       
Kata team žákyně C + D tým      
Umístnění Tým Klub
1 Vsetínské princezny (Ježíková, Jurygáčková, Kovářová)   SKP Vsetín
2 Pandy z Valmezu (Kubáňová, Zábranská, Krupová)   Akademie karate Valašské Meziříčí, z.s.
3 Vsetínské královny (Dukátniková, Křupalová, Paroušková)   SKP Vsetín