Výsledky 1.kolo Národního poháru ČATK 2019 (Brno)
Dne 9.2.2019 hostilo město Brno 1. kolo Národního poháru v tradičním karate. Do Sportovní haly Vodova se přijelo zúčastnit dohromady 230 závodníků ze 12-ti klubů. Hlavním rozhodčím pro tuto akci byl Ing. Robin Bařák 5.dan WTKF. I přes to, že právě prohíhala chřipovká epidemie byl počet závodníků velmi vysoký. Poprvé závod probíhal na dvě části, kdy dopoledne změřili své síly kadeti, junioři a senioři. Odpoledne bylo věnováno dětem, které mohly přijet na halu až v 12:30h. a odpočaté tak podat maximální výkon. Díky velkému počtu rozhodčích a jejich nasazení probíhala celá soutěž na 4 tatami a skončila v krásných 16:30h.
Děkujeme tímto také pořadateli TJ Tesla Brno za vzornou přípravu a dostatek dobrovolníků po celou dobu závodů.
Fotogalerie
https://photos.app.goo.gl/g7wZ23tSKAufB5jr6
Výsledky
Kata kadeti, ml. junioři (9.kyu – 4.kyu) | |||
Umístnění | Jméno | Přijmení | Klub |
1 | Radomír | Kopecký | Akademie karate Valašské Meziříčí, z.s. |
2 | Dominik | Maňák | SKP Vsetín |
3 | Dominik | Wenglarzy | Akademie tradičního karate Zlaté Hory z.s. |
Kata kadetky, ml. juniorky (9.kyu – 4.kyu) | |||
Umístnění | Jméno | Přijmení | Klub |
1 | Viktorie | Hejčová | TJ Tesla Brno z.s. |
2 | Stefanie | Popová | Akademie karate Zlín |
3 | Lenka | Brzobohatá | TJ Tesla Brno z.s. |
Kata Senioři B, St. Junioři (9.-7.kyu) | |||
Umístnění | Jméno | Přijmení | Klub |
1 | Zdeněk | Horčička | Akademie karate Brno, z.s. |
2 | Antonello | Izzi | Akademie karate Brno, z.s. |
3 | David | Studený | TJ Karate Bystřice pod Hostýnem |
Kata senioři, st. junioři (3. kyu – dan) | |||
Umístnění | Jméno | Přijmení | Klub |
1 | Jindřich | Mašláň | Akademie karate Zlín |
2 | Radek | Veselý | TJ Tesla Brno z.s. |
3 | Daniel | Veselý | Akademie karate Zlín |
Kata Seniorky B, St. juniorky (9.-7.kyu) | |||
Umístnění | Jméno | Přijmení | Klub |
1 | Marie | Moreno-Hidalgo | Akademie karate Brno, z.s. |
2 | Jana | Pavlíková | Akademie karate Zlín |
3 | Iveta | Dusilová | Centrum tradičního karate Praha |
Kata seniorky, st. juniorky (3. kyu – dan) | |||
Umístnění | Jméno | Přijmení | Klub |
1 | Hana | Juráňová | Akademie karate Zlín |
2 | Tereza | Kleiblová | SKP Vsetín |
3 | Dominika | Vašíčková | Akademie karate Brno, z.s. |
Kata žákyně D (6.- 1. kyu) | |||
Umístnění | Jméno | Přijmení | Klub |
1 | Sofie | Lenertová | TJ Karate Bystřice pod Hostýnem |
2 | Vendula | Krupová | Akademie karate Valašské Meziříčí, z.s. |
3 | Markéta | Červinková | Akademie karate Zlín |
Kumite Kihon ippon žáci, žákyně A | |||
Umístnění | Jméno | Přijmení | Klub |
1 | Izabela | Janušová | Akademie karate Valašské Meziříčí, z.s. |
2 | Gabriela | Stehlíková | Akademie karate Brno, z.s. |
3 | Marek | Galia | Akademie karate Brno, z.s. |
3 | Tobiáš | Horčička | Akademie karate Brno, z.s. |
Kumite Kihon ippon žákyně B (9.- 1.kyu) | |||
Umístnění | Jméno | Přijmení | Klub |
1 | Viktorie | Vavříková | Akademie karate Valašské Meziříčí, z.s. |
2 | Eliška | Skalníková | Akademie karate Valašské Meziříčí, z.s. |
3 | Ella | Mikuláštíková | Akademie karate Valašské Meziříčí, z.s. |
3 | Julie | Čalová | SKP Vsetín |
Kumite kogo kadeti, ml. Junioři (7.-4.kyu) | |||
Umístnění | Jméno | Přijmení | Klub |
1 | Radomír | Kopecký | Akademie karate Valašské Meziříčí, z.s. |
2 | Josef | Dunka | TJ Karate Bystřice pod Hostýnem |
3 | Vít | Otáhal | TJ Karate Bystřice pod Hostýnem |
Kumite kogo kadetky, ml. juniorky (7.-4.kyu) | |||
Umístnění | Jméno | Přijmení | Klub |
1 | Viktorie | Hejčová | TJ Tesla Brno z.s. |
2 | Johana | Gomolová | TJ Karate Bystřice pod Hostýnem |
3 | Tereza | Šindarová | Akademie karate Brno, z.s. |
Kumite senioři, st. junioři (3.kyu-DAN) | |||
Umístnění | Jméno | Přijmení | Klub |
1 | Jindřich | Mašláň | Akademie karate Zlín |
2 | Vojtěch | Mašláň | Akademie karate Zlín |
3 | Daniel | Veselý | Akademie karate Zlín |
3 | Vojtěch | Slíva | TJ Tesla Brno z.s. |
Kumite seniorky, st. Juniorky (3.kyu-DAN) | |||
Umístnění | Jméno | Přijmení | Klub |
1 | Tereza | Kleiblová | SKP Vsetín |
2 | Hana | Juráňová | Akademie karate Zlín |
3 | Josefína | Přecechtělová | Akademie karate Zlín |
3 | Karolína | Bačová | SKP Vsetín |
Kata žáci-žačky A | |||
Umístnění | Jméno | Přijmení | Klub |
1 | Tobiáš | Horčička | Akademie karate Brno, z.s. |
2 | Izabela | Janušová | Akademie karate Valašské Meziříčí, z.s. |
3 | Marek | Galia | Akademie karate Brno, z.s. |
Kata žáci B (9.- 7. kyu) | |||
Umístnění | Jméno | Přijmení | Klub |
1 | Maxmilián | Foltyn | Akademie karate Ostrava, z.s. |
2 | Harshil | Sharma | Akademie karate Brno, z.s. |
3 | Marian | Pecháček | TJ Karate Bystřice pod Hostýnem |
Kata žákyně B (9.- 7. kyu) | |||
Umístnění | Jméno | Přijmení | Klub |
1 | Eliška | Skalníková | Akademie karate Valašské Meziříčí, z.s. |
2 | Amelie | Špicarová | TJ Město Albrechtice z.s. (karate) |
3 | Julie | Čalová | SKP Vsetín |
Kata žáci B (6.- 1.kyu) | |||
Umístnění | Jméno | Přijmení | Klub |
1 | David | Kasal | Akademie karate Brno, z.s. |
2 | Matyáš | Horčička | Akademie karate Brno, z.s. |
3 | Maxmilián | Stojar | Akademie karate Zlín |
Kata žákyně B (6.- 1.kyu) | |||
Umístnění | Jméno | Přijmení | Klub |
1 | Viktorie | Vavříková | Akademie karate Valašské Meziříčí, z.s. |
2 | Rozálie | Tomšů | Akademie karate Zlín |
3 | Ella | Mikuláštíková | Akademie karate Valašské Meziříčí, z.s. |
Kata žáci C (9.- 7. kyu) | |||
Umístnění | Jméno | Přijmení | Klub |
1 | Matyáš | Fiala | Akademie karate Valašské Meziříčí, z.s. |
2 | Milan | Čonka | TJ Tesla Brno z.s. |
3 | Jonáš | Čadil | Klub tradičního karate Tábor |
Kata žákyně C (9.- 7. kyu) | |||
Umístnění | Jméno | Přijmení | Klub |
1 | Amálie | Žídková | SKP Vsetín |
2 | Veronika | Běťáková | Akademie karate Valašské Meziříčí, z.s. |
3 | Laura | Šivicová | Akademie karate Zlín |
Kata žáci C (6.- 1.kyu) | |||
Umístnění | Jméno | Přijmení | Klub |
1 | Richard | Mailbek | TJ Tesla Brno z.s. |
2 | David | Dopirák | Akademie karate Valašské Meziříčí, z.s. |
3 | Stanislav | Matúšek | Akademie karate Zlín |
Kata žákyně C (6.- 1.kyu) | |||
Umístnění | Jméno | Přijmení | Klub |
1 | Aneta | Jurygáčková | SKP Vsetín |
2 | Laura | Hujíčková | TJ Karate Bystřice pod Hostýnem |
3 | Viktorie | Szewczyková | Akademie karate Brno, z.s. |
Kata žáci D (9.- 7. kyu) | |||
Umístnění | Jméno | Přijmení | Klub |
1 | Kevin | Horák | TJ Město Albrechtice z.s. (karate) |
2 | Jakub | Šrámek | Akademie karate Valašské Meziříčí, z.s. |
3 | Filip | Nosek | TJ Tesla Brno z.s. |
Kata žákyně D (9.- 7. kyu) | |||
Umístnění | Jméno | Přijmení | Klub |
1 | Elli | Tesařová | TJ Tesla Brno z.s. |
2 | Elena | Škrobánková | SKP Vsetín |
3 | Viktorie | Zapletalová | Akademie karate Zlín |
Kata žáci D (6.- 4. kyu) | |||
Umístnění | Jméno | Přijmení | Klub |
1 | Richard | Gomola | TJ Karate Bystřice pod Hostýnem |
2 | Richard | Kubáň | Akademie karate Valašské Meziříčí, z.s. |
3 | Matěj | Horák | Akademie karate Ostrava, z.s. |
Kata žáci D (3.- 1. kyu) | |||
Umístnění | Jméno | Přijmení | Klub |
1 | Petr | Čechák | Akademie karate Zlín |
2 | Jáchym | Prokop | Akademie karate Zlín |
3 | Ondřej | Čížek | SKP Vsetín |
Kata kadeti (3.kyu – dan) | |||
Umístnění | Jméno | Přijmení | Klub |
1 | Mikuláš | Přecechtěl | Akademie karate Zlín |
2 | Michal | Pavlík | Akademie karate Zlín |
3 | Ondřej | Sabol | Akademie karate Zlín |
Kata kadetky (3.kyu – dan) | |||
Umístnění | Jméno | Přijmení | Klub |
1 | Patricie | Šimonová | Akademie karate Zlín |
2 | Brigita | Bačová | Centrum tradičního karate Praha |
3 | Viktorie | Pelcová | Centrum tradičního karate Praha |
Kata mladší junioři (3.kyu – dan) | |||
Umístnění | Jméno | Přijmení | Klub |
1 | Saša | Šindel | Akademie karate Zlín |
2 | Šimon | Terč | Akademie karate Zlín |
3 | David | Fiala | TJ Tesla Brno z.s. |
Kata mladší juniorky (3.kyu – dan) | |||
Umístnění | Jméno | Přijmení | Klub |
1 | Nikola | Chybíková | Akademie karate Ostrava, z.s. |
2 | Anna | Stará | Centrum tradičního karate Praha |
3 | Lucie | Slováčková | SKP Vsetín |
Fukugo kadeti, mladší junioři | |||
Umístnění | Jméno | Přijmení | Klub |
1 | Saša | Šindel | Akademie karate Zlín |
2 | František | Dočekal | Akademie karate Ostrava, z.s. |
3 | Mikuláš | Přecechtěl | Akademie karate Zlín |
3 | Michal | Pavlík | Akademie karate Zlín |
Fukugo kadetky, mladší juniorky | |||
Umístnění | Jméno | Přijmení | Klub |
1 | Nikola | Chybíková | Akademie karate Ostrava, z.s. |
2 | Lucie | Slováčková | SKP Vsetín |
3 | Anna | Stará | Centrum tradičního karate Praha |
3 | Brigita | Bačová | Centrum tradičního karate Praha |
Fukugo senioři, starší junioři | |||
Umístnění | Jméno | Přijmení | Klub |
1 | Daniel | Veselý | Akademie karate Zlín |
2 | Jindřich | Mašláň | Akademie karate Zlín |
3 | Vojtěch | Mašláň | Akademie karate Zlín |
3 | Vojtěch | Slíva | TJ Tesla Brno z.s. |
Fukugo seniorky, starší juniorky | |||
Umístnění | Jméno | Přijmení | Klub |
1 | Tereza | Kleiblová | SKP Vsetín |
2 | Dominika | Vašíčková | Akademie karate Brno, z.s. |
3 | Hana | Venturová | Akademie karate Brno, z.s. |
3 | Karolína | Bačová | SKP Vsetín |
Kumite Kogo kadeti (3.kyu – dan) | |||
Umístnění | Jméno | Přijmení | Klub |
1 | Michal | Pavlík | Akademie karate Zlín |
2 | Mikuláš | Přecechtěl | Akademie karate Zlín |
3 | Jakub | Skřinař | Akademie karate Ostrava, z.s. |
3 | Tomáš | Hájek | Akademie karate Zlín |
Kumite Kogo kadetky (3.kyu – dan) | |||
Umístnění | Jméno | Přijmení | Klub |
1 | Viktorie | Pelcová | Centrum tradičního karate Praha |
2 | Brigita | Bačová | Centrum tradičního karate Praha |
3 | Elena | Nünning | Centrum tradičního karate Praha |
3 | Tereza | Mikulášťíková | SKP Vsetín |
Kumite Kogo mladší junioři (3.kyu – dan) | |||
Umístnění | Jméno | Přijmení | Klub |
1 | Šimon | Terč | Akademie karate Zlín |
2 | Saša | Šindel | Akademie karate Zlín |
3 | Petr | Janík | Akademie karate Zlín |
3 | Michael | Zosimov | TJ Karate Bystřice pod Hostýnem |
Kumite Kogo mladší juniorky (3.kyu – dan) | |||
Umístnění | Jméno | Přijmení | Klub |
1 | Nikola | Chybíková | Akademie karate Ostrava, z.s. |
2 | Denisa | Šimonová | Akademie karate Zlín |
3 | Anna | Stará | Centrum tradičního karate Praha |
3 | Lucie | Slováčková | SKP Vsetín |
Kumite Sanbon kogo žáci D | |||
Umístnění | Jméno | Přijmení | Klub |
1 | Martin | Kuzan | Karate – Kobudo Rožnov pod Radhoštěm |
2 | Petr | Pavlovič | SKP Vsetín |
3 | Jan | Václavík | SKP Vsetín |
3 | Dominik | Zelina | Akademie karate Zlín |
Kumite Sanbon kogo žačky D | |||
Umístnění | Jméno | Přijmení | Klub |
1 | Vendula | Krupová | Akademie karate Valašské Meziříčí, z.s. |
2 | Sofie | Lenertová | TJ Karate Bystřice pod Hostýnem |
3 | Sofia | Hehl | TJ Tesla Brno z.s. |
3 | Sofie | Husárová | TJ Tesla Brno z.s. |
Kumite Sanbon žáci C | |||
Umístnění | Jméno | Přijmení | Klub |
1 | Petr | Döme | TJ Tesla Brno z.s. |
2 | Stanislav | Matúšek | Akademie karate Zlín |
3 | Chris-Leon | Krečmer | Akademie karate Ostrava, z.s. |
3 | David | Dopirák | Akademie karate Valašské Meziříčí, z.s. |
Kumite Sanbon žáčky C | |||
Umístnění | Jméno | Přijmení | Klub |
1 | Aneta | Jurygáčková | SKP Vsetín |
2 | Julie | Sajdová | Akademie karate Ostrava, z.s. |
3 | Viktorie | Szewczyková | Akademie karate Brno, z.s. |
3 | Laura | Hujíčková | TJ Karate Bystřice pod Hostýnem |
Kumite Kogo senioři B | |||
Umístnění | Jméno | Přijmení | Klub |
1 | Zdeněk | Horčička | Akademie karate Brno, z.s. |
2 | Michal | Pelc | Centrum tradičního karate Praha |
3 | Václav | Kareš | Centrum tradičního karate Praha |
3 | Mikkel | Simonsen | Akademie karate Brno, z.s. |
Kumite Kogo seniorky B | |||
Umístnění | Jméno | Přijmení | Klub |
1 | Jana | Pavlíková | Akademie karate Zlín |
2 | Iveta | Dusilová | Centrum tradičního karate Praha |
3 | Eva | Kudzbelová | Akademie karate Brno, z.s. |
3 | Miroslava | Janušková | Akademie karate Zlín |
Kumite Kihon ippon žáci B (9.- 7.kyu) | |||
Umístnění | Jméno | Přijmení | Klub |
1 | Antonín | Palán | TJ Tesla Brno z.s. |
2 | Maxmilián | Foltyn | Akademie karate Ostrava, z.s. |
3 | Tomáš | Bělaška | Akademie karate Valašské Meziříčí, z.s. |
3 | Marian | Pecháček | TJ Karate Bystřice pod Hostýnem |
Kumite Kihon ippon žáci B (6.- 1.kyu) | |||
Umístnění | Jméno | Přijmení | Klub |
1 | Matyáš | Horčička | Akademie karate Brno, z.s. |
2 | Matyáš | Petr | Akademie karate Brno, z.s. |
3 | Maxmilián | Stojar | Akademie karate Zlín |
3 | David | Kasal | Akademie karate Brno, z.s. |
Enbu žáci, žákyně C + D | |||
Umístnění | Tým | Klub | |
1 | Krupová, Kubáň (Kubáň, Krupová) | Akademie karate Valašské Meziříčí, z.s. | |
2 | Jurygáčková-Václavík (Jurygáčková, Václavík) | SKP Vsetín | |
3 | Zlín (Červinková, Matúšek) | Akademie karate Zlín | |
Kata team žáci, žákyně A + B | |||
Umístnění | Tým | Klub | |
1 | Lvíčata z Valmezu (Vavříková, Mikuláštíková,Kovář) | Akademie karate Valašské Meziříčí, z.s. | |
2 | Karatisti z Valmezu (Janušová, Skalníková, Bělaška) | Akademie karate Valašské Meziříčí, z.s. | |
3 | Stehlíková, Horčička, Sharma (Stehlíková, Sharma, Horčička) | Akademie karate Brno, z.s. | |
Kata team žáci C + D tým | |||
Umístnění | Tým | Klub | |
1 | Hančina Armáda (Novotný, Prokop, Zelina) | Akademie karate Zlín | |
2 | Vsetínští tygři (Čížek, Mikuláštík, Pavlovič) | SKP Vsetín | |
3 | Tygři z Valmezu (Kubáň, Mikuláštík, Bělaška) | Akademie karate Valašské Meziříčí, z.s. | |
Kata team žákyně C + D tým | |||
Umístnění | Tým | Klub | |
1 | Vsetínské princezny (Ježíková, Jurygáčková, Kovářová) | SKP Vsetín | |
2 | Pandy z Valmezu (Kubáňová, Zábranská, Krupová) | Akademie karate Valašské Meziříčí, z.s. | |
3 | Vsetínské královny (Dukátniková, Křupalová, Paroušková) | SKP Vsetín |