Načítám Akce

« All Events

  • akce již proběhla.

Mistrovství České republiky v tradičním karate WTKF

4.12.2021

Časový rozvrh

9.009.45 hod. – registrace dle směrnice „Organizace soutěží 2021“ pro všechny účastníky – POZOR AKTUALIZACE DĚTI A,B MŮŽOU MÍT KATA TÝM MIX POHLAVÍ
9.3010.00 hod. – proškolení rozhodčích a porada (účast nutná)
10.00 – 12:30 hod. soutěž kadeti, mladší junioři, starší junioři, senioři (bez účasti dětí, případně jako diváků)
12.30 – OFICIÁLNÍ ZAHÁJENÍ
13.00 – soutěž dětí A,B,C,D na čtyřech tatami
17.00 hod. – předpokládaný konec soutěže (odvíjí se od počtu přihlášených atd.)

Startovné

300,- Kč / závodníka. Platba pouze bankovním převodem.

Technické ustanovení

Výhradně v systému www.cubu.info do středy 1.12.2021, do 23:59 hod.
Systém www.cubu.info automaticky hlídá správné doplnění do závodní kategorie na základě ročníku a pohlaví. Zástupce klubu, který má přístup do databáze ČUBU, stvrzuje přihlášením závodníků na soutěž, že má od každého závodníka, resp. jeho zákonných zástupců, souhlas k přihlášení na soutěž a že má každý závodník platnou lékařskou prohlídku, na základě které se může soutěže zúčastnit.

Přihlásit můžete pouze závodníky s platnou členskou známkou ČATK na daný rok. Zakoupení známky a přihlášení na závody nelze v www.cubu.info udělat v jeden den! Mezi těmito kroky je min. 24h. prodleva (až po přijetí platby za známky na účet ČATK, se toto projeví v www.cubu.info a teprve potom Vám systém dovolí přihlašovat závodníky)

Pro rok 2021 výukové videa najdete níže:

Kihon kumite | Sanbon kumite | Sanbon kogo kumite

 

COVID-19 OPATŘENÍ PRO VSTUP NA HALU A START NA ZÁVODECH

Diváci a rozhodčí – viz pravidla níže viz. „Dospělí- nad 18 let“.

Děti do 12 let

Děti do 12 let, které nevykazují klinické příznaky onemocnění Covid -19, se mohou účastnit soutěže bez prokázání podmínek jako je očkování, prodělání nemoci nebo negativní výsledek testu.

Mládež  12 let do 18 let

Mládež ve věku od 12 do 18 let, která nevykazuje klinické příznaky onemocnění Covid -19, se může účastnit soutěže s prokázáním podmínek jako je očkování, prodělání nemoci nebo negativní výsledek PCR testu, který má obecně platnost 72 hodin, ale v případě soutěže organizované pod sportovním svazem je jeho platnost 7 dní.

Dospělí – nad 18 let
musí splňovat jednu z podmínek níže:

a) osoba byla očkována proti onemocnění covid-19 a doloží národním certifikátem o provedeném očkování, které je písemným potvrzením vydaným alespoň v anglickém jazyce oprávněným subjektem působícím v České republice, v jiném členském státě Evropské unie nebo ve státě, který je uveden ve Sdělení Ministerstva zdravotnictví jako země nebo její část s nízkým rizikem nákazy onemocnění covid-19, jehož vzor je zveřejněn v seznamu uznaných národních certifikátů na internetových stránkách Ministerstva zdravotnictví České republiky, které obsahuje údaje o očkované osobě, podanému typu vakcíny, datu podání vakcíny, identifikaci subjektu, který potvrzení vydal, že u očkování uplynulo:

  • od aplikace druhé dávky očkovací látky v případě dvoudávkového schématu podle SPC nejméně 14 dní

nebo

  • od aplikace dávky očkovací látky v případě jednodávkového schématu podle SPC nejméně 14 dní, ale ne více než 9 měsíců, nebo

b) osoba prodělala laboratorně potvrzené onemocnění covid-19, uplynula u ní doba izolace podle platného mimořádného opatření Ministerstva zdravotnictví a od prvního pozitivního POC antigenního testu na přítomnost antigenu viru SARS-CoV-2 nebo RT-PCR testu na přítomnost viru SARS-CoV-2 neuplynulo více než 180 dní

 

Podrobnosti

Datum:
4.12.2021
Rubriky Akce:
,

Pořadatel

Česká asociace tradičního karate
Webová stránka:
www.www.karate.cz

Místo konání

Brno, Hala míčových sportů, Masarykova univerzita
Kamenice 5
Brno, 62500
+ Google Mapa

Podrobnosti

Datum:
4.12.2021
Rubriky Akce:
,

Pořadatel

Česká asociace tradičního karate
Webová stránka:
www.www.karate.cz

Místo konání

Brno, Hala míčových sportů, Masarykova univerzita
Kamenice 5
Brno, 62500
+ Google Mapa