Výsledky: VALACHIA CHALLENGE CUP 2018 Vsetín
Dne 21.4.2018 hostilo město Vsetín mezinárodní turnaj v tradičním karate Valachia Challenge Cup 2018. Do sportovní haly Lapač se přijelo zúčastnit dohromady 358 závodníků reprezentujících 18 klubů z Polska, Slovenska a České republiky. Akci zahájil proslovem starosta města Vsetín Mgr. Ing. Jiří Růžička. Závodilo se na třech zápasištích a hlavním rozhodčím pro tuto akci byl Ing. Robin Bařák. Soutěž v takto velkém počtu závodníků zejména díky disciplíně všech zúčastněných a také velkému nasazení rozhodčích skončila po 8,5 hodinách závodu. Každý závodník si odnesl věcné ceny i sladkou odměnu. Poděkování patří pořadatelskému klubu Sportovnímu klubu Policie Vsetín, Alcedo Vsetín a jmenovitě panu Mgr. Radku Kleiblovi za přípravu. Děkujeme také hlavnímu sponzorovi soutěže firmě INDET SAFETY SYSTEMS a.s., která tento turnaj podoruje posledních 7 let.
Fotogalerie
VALACHIA CHALLENGE CUP 2018 (1.část)
https://photos.app.goo.gl/Aqto0ArdJq1uOWAe2
VALACHIA CHALLENGE CUP 2018 (2.část)
https://photos.app.goo.gl/FKZGvbAQonDfv7Th1
VALACHIA CHALLENGE CUP 2018 (3.část)
https://photos.app.goo.gl/psFU7m9hTQ3W0MK62
Výsledky
Kata kadeti, ml. junioři (6.kyu – 4.kyu) | |||
Umístnění | Jméno | Přijmení | Klub |
1 | DOMINIK | LUBOS | MUKS Bytom |
2 | Filip | Šemoda | Akademie karate Zlín |
3 | Dominik | Wenglarzy | Akademie tradičního karate Zlaté Hory z.s. |
Kata kadeti, ml. junioři (9.kyu – 7.kyu) | |||
Umístnění | Jméno | Přijmení | Klub |
1 | Matěj | Nehyba | Akademie karate Zlín |
2 | Ladislav | Roubalík | TJ Karate Bystřice pod Hostýnem |
3 | Matěj | Bartoník | SKP Vsetín |
Kata kadetky, ml. juniorky (9.kyu – 7.kyu) | |||
Umístnění | Jméno | Přijmení | Klub |
1 | Nicol | Rolová | TJ Karate Bystřice pod Hostýnem |
2 | MARTYNA | KURIATA | MUKS Bytom |
3 | AMELIA | GŁĄB | Akademia Karate Głuchołazy |
Kata senioři (3. kyu – dan) | |||
Umístnění | Jméno | Přijmení | Klub |
1 | MICHAŁ | SOWA | MUKS Bytom |
2 | Vojtěch | Slíva | TJ Tesla Brno |
3 | Martin | Putyra | Karate klub Čadca |
Kata st. juniorky, seniorky (3. kyu – dan) | |||
Umístnění | Jméno | Přijmení | Klub |
1 | MARIA | SOWA | MUKS Bytom |
2 | Tereza | Kleiblová | Akademie karate Ostrava, z.s. |
3 | Hana | Juráňová | Akademie karate Zlín |
Kata starší juniorky(6.-4.kyu), seniorky B | |||
Umístnění | Jméno | Přijmení | Klub |
1 | Lucie | Zindulková | Centrum tradičního karate Praha |
2 | Regina | Jakubová | SKP Vsetín |
3 | Jana | Pavlíková | Akademie karate Zlín |
Kumite Starší juniorky, Seniorky | |||
Umístnění | Jméno | Přijmení | Klub |
1 | MARIA | SOWA | MUKS Bytom |
2 | Tereza | Kleiblová | Akademie karate Ostrava, z.s. |
3 | Lucie | Zindulková | Centrum tradičního karate Praha |
3 | Hana | Juráňová | Akademie karate Zlín |
Kata žáci-žačky A | |||
Umístnění | Jméno | Přijmení | Klub |
1 | ALICJA | WOLF | MUKS Bytom |
2 | Eliška | Skalníková | Akademie karate Valašské Meziříčí, z.s. |
3 | Erin | Otrusinová | Akademie karate Zlín |
Kata žáci B (9.- 7. kyu) | |||
Umístnění | Jméno | Přijmení | Klub |
1 | KACPER | JURASZEK | Akademia Karate Głuchołazy |
2 | Jakub | Machálek | SKP Vsetín |
3 | Piotr | Grochoła | Akademia Karate Głuchołazy |
Kata žákyně B (9.- 7. kyu) | |||
Umístnění | Jméno | Přijmení | Klub |
1 | OLIWIA | POGODA | MUKS Bytom |
2 | NATALIA | POGODA | MUKS Bytom |
3 | Justýna | Maňásková | Akademie karate Zlín |
Kata žáci B (6.- 1.kyu) | |||
Umístnění | Jméno | Přijmení | Klub |
1 | Denis | Máčal | Akademie karate Brno, z.s. |
2 | Štěpán | Kořének | SKP Vsetín |
3 | David | Dopirák | Akademie karate Valašské Meziříčí, z.s. |
Kata žákyně B (6.- 1.kyu) | |||
Umístnění | Jméno | Přijmení | Klub |
1 | Nela | Navrátilová | SKP Vsetín |
2 | Sofie | Prokešová | Akademie karate Valašské Meziříčí, z.s. |
3 | Rozálie | Tomšů | Akademie karate Zlín |
Kata žáci C (9.- 7. kyu) | |||
Umístnění | Jméno | Přijmení | Klub |
1 | Denis | Vaněček | Centrum tradičního karate Praha |
2 | Petr-Samuel | Baranovič | Centrum karate Olomouc |
3 | ŁUKASZ | RYNDZIEWICZ | MUKS Bytom |
Kata žákyně C (9.- 7. kyu) | |||
Umístnění | Jméno | Přijmení | Klub |
1 | Nela | Novotná | Akademie karate Ostrava, z.s. |
2 | Julie | Sajdová | Akademie karate Ostrava, z.s. |
3 | MAGDALENA | RÓŻYŁO | MUKS Bytom |
Kata žáci C (6.- 1.kyu) | |||
Umístnění | Jméno | Přijmení | Klub |
1 | Dominik | Zelina | Akademie karate Zlín |
2 | Stanislav | Matúšek | Akademie karate Zlín |
3 | David | Novotný | Akademie karate Zlín |
Kata žákyně C (6.- 1.kyu) | |||
Umístnění | Jméno | Přijmení | Klub |
1 | Sofie | Lenertová | Centrum karate Olomouc |
2 | Aneta | Jurygáčková | SKP Vsetín |
3 | Veronika | Ježíková | SKP Vsetín |
Kata žáci D (9.- 7. kyu) | |||
Umístnění | Jméno | Přijmení | Klub |
1 | Martin | Kuzan | Karate – Kobudo Rožnov pod Radhoštěm |
2 | Tadeáš | Vykopal | TJ Karate Bystřice pod Hostýnem |
3 | Dominik | Maňák | SKP Vsetín |
Kata žákyně D (9.- 7. kyu) | |||
Umístnění | Jméno | Přijmení | Klub |
1 | Veronika | Juráňová | SKP Vsetín |
2 | Pavlína | Křupalová | SKP Vsetín |
3 | Šárka | Jurkovičová | Akademie karate Brno, z.s. |
Kata žáci D (6.- 4. kyu) | |||
Umístnění | Jméno | Přijmení | Klub |
1 | DAWID | JANTA | MUKS Bytom |
2 | Jakub | Běhal | TJ Karate Bystřice pod Hostýnem |
3 | Jan | Beránek | Centrum tradičního karate Praha |
Kata žákyně D (6.- 4. kyu) | |||
Umístnění | Jméno | Přijmení | Klub |
1 | Tereza | Mikulášťíková | SKP Vsetín |
2 | Vendula | Krupová | Akademie karate Valašské Meziříčí, z.s. |
3 | Viktorie | Pelcová | Centrum tradičního karate Praha |
Kata žáci D (3.- 1. kyu) | |||
Umístnění | Jméno | Přijmení | Klub |
1 | Mikuláš | Přecechtěl | Akademie karate Zlín |
2 | Kryštof | Pelc | Centrum tradičního karate Praha |
3 | Jáchym | Prokop | Akademie karate Zlín |
Kata žákyně D (3.- 1. kyu) | |||
Umístnění | Jméno | Přijmení | Klub |
1 | Patricie | Šimonová | Akademie karate Zlín |
2 | Brigita | Bačová | Centrum tradičního karate Praha |
3 | Sára | Chromá | Akademie karate Valašské Meziříčí, z.s. |
Kata kadeti (3.kyu – dan) | |||
Umístnění | Jméno | Přijmení | Klub |
1 | JAKUB | KANCEREK | MUKS Bytom |
2 | WOJCIECH | CAŁKA | MUKS Bytom |
3 | KACPER | KIL | MUKS Bytom |
Kata kadetky (3.kyu – dan) | |||
Umístnění | Jméno | Přijmení | Klub |
1 | MARTA | PINKAWA | MUKS Bytom |
2 | Kristýna | Vaculíková | Akademie karate Zlín |
3 | Barbora | Dorňáková | Akademie karate Valašské Meziříčí, z.s. |
Kata mladší junioři (3.kyu – dan) | |||
Umístnění | Jméno | Přijmení | Klub |
1 | DAWID | GRYZIK | MUKS Bytom |
2 | Saša | Šindel | Akademie karate Zlín |
3 | Pavel | Tomeček | SKP Vsetín |
Kata mladší juniorky (3.kyu – dan) | |||
Umístnění | Jméno | Přijmení | Klub |
1 | Adéla | Koňaříková | SKP Vsetín |
2 | Nikola | Chybíková | Akademie karate Ostrava, z.s. |
3 | Olívie | Marková | SKP Vsetín |
Kata starší junioři i (3.kyu – dan) | |||
Umístnění | Jméno | Přijmení | Klub |
1 | Milan | Filip | TJ Karate Bystřice pod Hostýnem |
2 | Matěj | Křížek | TJ Karate Bystřice pod Hostýnem |
3 | Šimon | Labiš | TJ Karate Bystřice pod Hostýnem |
Kata senioři B | |||
Umístnění | Jméno | Přijmení | Klub |
1 | David | Studený | TJ Karate Bystřice pod Hostýnem |
2 | Zdeněk | Horčička | Akademie karate Brno, z.s. |
3 | Jakub | Krejčí | Akademie karate Zlín |
Kata kadetky (6.kyu – 4.kyu) | |||
Umístnění | Jméno | Přijmení | Klub |
1 | Denisa | Mikulíková | TJ Karate Bystřice pod Hostýnem |
2 | Johana | Gomolová | TJ Karate Bystřice pod Hostýnem |
3 | ANGELIKA | HULBÓJ | Akademia Karate Głuchołazy |
Kumite Kogo kadeti | |||
Umístnění | Jméno | Přijmení | Klub |
1 | Petr | Janík | Akademie karate Zlín |
2 | JAKUB | KANCEREK | MUKS Bytom |
3 | KACPER | KIL | MUKS Bytom |
3 | DOMINIK | LUBOS | MUKS Bytom |
Kumite Kogo kadetky | |||
Umístnění | Jméno | Přijmení | Klub |
1 | Natálie | Maňáková | Akademie karate Valašské Meziříčí, z.s. |
2 | Barbora | Dorňáková | Akademie karate Valašské Meziříčí, z.s. |
3 | Denisa | Mikulíková | TJ Karate Bystřice pod Hostýnem |
3 | Johana | Gomolová | TJ Karate Bystřice pod Hostýnem |
Kumite Kogo mladší junioři | |||
Umístnění | Jméno | Přijmení | Klub |
1 | DAWID | GRYZIK | MUKS Bytom |
2 | Kryštof | Jurča | Akademie karate Ostrava, z.s. |
3 | Saša | Šindel | Akademie karate Zlín |
3 | Jakub | Krabica | SKP Vsetín |
Kumite Kogo mladší juniorky | |||
Umístnění | Jméno | Přijmení | Klub |
1 | Adéla | Koňaříková | SKP Vsetín |
2 | Karolína | Bačová | SKP Vsetín |
3 | Olívie | Marková | SKP Vsetín |
3 | Lucie | Slováčková | SKP Vsetín |
Kumite starší junioři | |||
Umístnění | Jméno | Přijmení | Klub |
1 | Martin | Káčer | SKP Vsetín |
2 | Tomáš | Zuzaňák | SKP Vsetín |
3 | Daniel | Veselý | Akademie karate Zlín |
3 | Vojtěch | Mašláň | Akademie karate Zlín |
Kumite Sanbon kogo žáci D | |||
Umístnění | Jméno | Přijmení | Klub |
1 | GIOVANNI | ANTONIEWICZ | MUKS Bytom |
2 | Kryštof | Pelc | Centrum tradičního karate Praha |
3 | Mikuláš | Přecechtěl | Akademie karate Zlín |
3 | Jakub | Kareš | Centrum tradičního karate Praha |
Kumite Sanbon kogo žačky D | |||
Umístnění | Jméno | Přijmení | Klub |
1 | Viktorie | Pelcová | Centrum tradičního karate Praha |
2 | Vendula | Krupová | Akademie karate Valašské Meziříčí, z.s. |
3 | Brigita | Bačová | Centrum tradičního karate Praha |
3 | Elena | Nünning | Centrum tradičního karate Praha |
Kumite senioři | |||
Umístnění | Jméno | Přijmení | Klub |
1 | MICHAŁ | SOWA | MUKS Bytom |
2 | Jindřich | Mašláň | Akademie karate Zlín |
3 | Vojtěch | Slíva | TJ Tesla Brno |
Kumite Sanbon žáci C | |||
Umístnění | Jméno | Přijmení | Klub |
1 | KACPER | POGODA | MUKS Bytom |
2 | ALEKSANDER | KIL | MUKS Bytom |
3 | Antonín | Barcuch | Akademie karate Ostrava, z.s. |
3 | Patrik | Bačo | Centrum tradičního karate Praha |
Kumite Sanbon žáčky C | |||
Umístnění | Jméno | Přijmení | Klub |
1 | Sofie | Lenertová | Centrum karate Olomouc |
2 | Markéta | Červinková | Akademie karate Zlín |
3 | Veronika | Ježíková | SKP Vsetín |
3 | Adriana | Knápková | Akademie karate Zlín |
Kumite Sanbon kogo senioři | |||
Umístnění | Jméno | Přijmení | Klub |
1 | Jakub | Krejčí | Akademie karate Zlín |
2 | Robert | Műller | Akademie tradičního karate Zlaté Hory z.s. |
3 | Zdeněk | Horčička | Akademie karate Brno, z.s. |
3 | Jiří | Otrusina | Akademie karate Zlín |
Kumite Sanbon kogo seniorky | |||
Umístnění | Jméno | Přijmení | Klub |
1 | Jana | Pavlíková | Akademie karate Zlín |
2 | Iveta | Dusilová | Centrum tradičního karate Praha |
3 | Miroslava | Janušková | Akademie karate Zlín |
3 | Petra | Bačová | Centrum tradičního karate Praha |
Kata team žáci, žákyně A + B tým | |||
Umístnění | Jméno | Přijmení | Klub |
1 | Brychta, Máčal, Konečný (Brychta, Konečný, Máčal) | Akademie karate Brno, z.s. | |
2 | Caparti od Dominičky (Kořének, Machálek, Navrátilová) | SKP Vsetín | |
3 | Borci od Zuzky (Hromada, Loučka, Paroušková) | SKP Vsetín | |
Kata team žáci C + D tým | |||
Umístnění | Jméno | Přijmení | Klub |
1 | Draci od Martina (Kořének, Makyča, Václavík) | SKP Vsetín | |
2 | Novotný, Prokop, Zelina (Novotný, Prokop, Zelina) | Akademie karate Zlín | |
3 | Bytom 1 (Pogoda, Janta, Antoniewicz) | MUKS Bytom | |
Kata team kadeti, mladší junioři tým | |||
Umístnění | Jméno | Přijmení | Klub |
1 | Bytom 3 (Gryzik, Kancerek, Całka) | MUKS Bytom | |
2 | Vsetin 1 (Adámková, Koňaříková, Marková) | SKP Vsetín | |
3 | Šindel, Tomeček, Pavlík (Pavlík, Tomeček, Šindel) | Akademie karate Zlín | |
Kata team žákyně C + D tým | |||
Umístnění | Jméno | Přijmení | Klub |
1 | Dračice z Valmezu (Kubáňová, Krupová, Chromá) | Akademie karate Valašské Meziříčí, z.s. | |
2 | Čarodějky od Radka (Jurygáčková, Kovářová, Křupalová) | SKP Vsetín | |
3 | Válečnice od Emilky (Ježíková, Juráňová, Mikulášťíková) | SKP Vsetín |