Výsledky 3.kolo Národního poháru ČATK (Zlín)
Dne 10.6.2017 hostilo město Zlín 3. kolo Národního poháru v tradičním karate. Do Sportovní haly Zelené se přijelo zúčastnit dohromady 236 závodníků ze 13-ti klubů. I přes to, že počet rozhodčích na tomto závodě byl hraniční – z důvodu souběžně probíhajícího turnaje na Ukrajině – se i tak podařilo závody ukončit v rekordním čase 15:50 hod. Děkujeme všem rozhodčím za jejich profesionální výkon. Sobotní zápas proběhl na třech zápasištích a hlavním rozhodčím pro tuto akci byl Robin Bařák.
Sponzorem soutěže byla společnost VITAR, s.r.o., která zajistila pro všechny účastníky mladší 15 let pitný režim. Rozdáno bylo celkem 200 ovocných nápojů Capri sonne.
Výsledky
Kata kadetky (6. kyu – dan) | |||
Umístnění | Jméno | Přijmení | Klub |
1 | Nikola | Chybíková | Akademie karate Ostrava, z.s. |
2 | Kristýna | Vaculíková | Akademie karate Zlín |
3 | Anna | Stará | Centrum tradičního karate Praha |
Kata ml. junioři, kadeti (3.kyu – dan) | |||
Umístnění | Jméno | Přijmení | Klub |
1 | Šimon | Labiš | TJ Karate Bystřice pod Hostýnem |
2 | Milan | Filip | TJ Karate Bystřice pod Hostýnem |
3 | Adam | Fister | Akademie karate Valašské Meziříčí, z.s. |
Kata ml. junioři, kadeti (9. – 7. kyu) | |||
Umístnění | Jméno | Přijmení | Klub |
1 | Jan | Kalina | Akademie karate Zlín |
2 | Tadeáš | Vintrlík | Akademie karate Brno, z.s. |
3 | Radek | Tichý | Akademie karate Zlín |
Kata ml. juniorky (6. kyu – dan) | |||
Umístnění | Jméno | Přijmení | Klub |
1 | Zuzana | Holubcová | SKP Vsetín |
2 | Adéla | Koňaříková | SKP Vsetín |
3 | Eliška | Bělíčková | SKP Vsetín |
Kata senioři, st. junioři (3. kyu – dan) | |||
Umístnění | Jméno | Přijmení | Klub |
1 | Filip | Popelka | TJ Tesla Brno z.s. |
2 | Richard | Heger | Akademie karate Valašské Meziříčí, z.s. |
3 | Radek | Veselý | TJ Tesla Brno z.s. |
Kata seniorky, st. juniorky (3. kyu – dan) | |||
Umístnění | Jméno | Přijmení | Klub |
1 | Dominika | Vašíčková | SKP Vsetín |
2 | Tereza | Kleiblová | Akademie karate Ostrava, z.s. |
3 | Zuzana | Kretíková | Akademie karate Valašské Meziříčí, z.s. |
Kata žákyně D (6. – 1. kyu) | |||
Umístnění | Jméno | Přijmení | Klub |
1 | Patricie | Šimonová | Akademie karate Zlín |
2 | Kateřina | Kelárková | Akademie karate Valašské Meziříčí, z.s. |
3 | Brigita | Bačová | Centrum tradičního karate Praha |
Kumite Kogo ml. Junioři, kadeti | |||
Umístnění | Jméno | Přijmení | Klub |
1 | Adam | Fister | Akademie karate Valašské Meziříčí, z.s. |
2 | Petr | Janík | Akademie karate Zlín |
3 | Saša | Šindel | Akademie karate Zlín |
3 | Jakub | Neradil | TJ Karate Bystřice pod Hostýnem |
Kumite senioři, starší junioři | |||
Umístnění | Jméno | Přijmení | Klub |
1 | Daniel | Veselý | Akademie karate Zlín |
2 | Vít | Pokorný | TJ Karate Bystřice pod Hostýnem |
3 | Vojtěch | Mašláň | Akademie karate Zlín |
3 | Jiří | Hegmon | Akademie karate Zlín |
Kata žáci-žačky A | |||
Umístnění | Jméno | Přijmení | Klub |
1 | Maxmilián | Stojar | Akademie karate Zlín |
2 | Matyáš | Horčička | Akademie karate Brno, z.s. |
3 | Rozálie | Tomšů | Akademie karate Zlín |
Kata žáci B (9.- 7. kyu) | |||
Umístnění | Jméno | Přijmení | Klub |
1 | Štěpán | Kořének | SKP Vsetín |
2 | Jan | Kašpar | Akademie karate Zlín |
3 | Kryštof | Konečný | Akademie karate Brno, z.s. |
Kata žákyně B (9.- 7. kyu) | |||
Umístnění | Jméno | Přijmení | Klub |
1 | Aneta | Jurygáčková | SKP Vsetín |
2 | Natálie | Dukátniková | SKP Vsetín |
3 | Eva | Kovářová | SKP Vsetín |
Kata žáci B (6.- 1.kyu) | |||
Umístnění | Jméno | Přijmení | Klub |
1 | Petr | Döme | TJ Tesla Brno z.s. |
2 | Stanislav | Matúšek | Akademie karate Zlín |
3 | David | Dopirák | Akademie karate Valašské Meziříčí, z.s. |
Kata žákyně B (6.- 1.kyu) | |||
Umístnění | Jméno | Přijmení | Klub |
1 | Leontýna | Bémová | Akademie karate Zlín |
2 | Viktorie | Szewczyková | Tóshidó Valtice |
3 | Barbora | Pobořilová | Akademie karate Valašské Meziříčí, z.s. |
Kata žáci C (9.- 7. kyu) | |||
Umístnění | Jméno | Přijmení | Klub |
1 | Robert | Škroch | TJ Město Albrechtice z.s. (karate) |
2 | Jiří | Berdník | Akademie karate Valašské Meziříčí, z.s. |
3 | Matyáš | Válek | Akademie karate Valašské Meziříčí, z.s. |
Kata žákyně C (9.- 7. kyu) | |||
Umístnění | Jméno | Přijmení | Klub |
1 | Tereza | Kubiszová | TJ Město Albrechtice z.s. (karate) |
2 | Kateřina | Krejčiříková | Akademie karate Zlín |
3 | Sofie | Husárová | TJ Tesla Brno z.s. |
Kata žáci C (6.- 1.kyu) | |||
Umístnění | Jméno | Přijmení | Klub |
1 | Jáchym | Prokop | Akademie karate Zlín |
2 | Dominik | Zelina | Akademie karate Zlín |
3 | David | Novotný | Akademie karate Zlín |
Kata žákyně C (6.- 1.kyu) | |||
Umístnění | Jméno | Přijmení | Klub |
1 | Sofie | Lenertová | Centrum karate Olomouc |
2 | Lucie | Žikovská | Akademie karate Zlín |
3 | Vendula | Krupová | Karate – Kobudo Rožnov pod Radhoštěm |
Kata žáci D (9.- 7. kyu) | |||
Umístnění | Jméno | Přijmení | Klub |
1 | Radomír | Kopecký | Akademie karate Valašské Meziříčí, z.s. |
2 | Filip | Šemoda | Akademie karate Zlín |
3 | Tomáš | Veleba | TJ Město Albrechtice z.s. (karate) |
Kata žákyně D (9.- 7. kyu) | |||
Umístnění | Jméno | Přijmení | Klub |
1 | Klára | Mikulcová | Akademie karate Zlín |
2 | Kateřina | Kučerová | Akademie karate Zlín |
3 | Sofiia | Pospelova | Akademie karate Brno, z.s. |
Kata žáci D (6.- 4. kyu) | |||
Umístnění | Jméno | Přijmení | Klub |
1 | Jakub | Kareš | Centrum tradičního karate Praha |
2 | Ondřej | Navrátil | Akademie karate Zlín |
3 | Michal | Zavadil | Akademie karate Zlín |
Kata žáci D (3.- 1. kyu) | |||
Umístnění | Jméno | Přijmení | Klub |
1 | Mikuláš | Přecechtěl | Akademie karate Zlín |
2 | Michal | Pavlík | Akademie karate Zlín |
3 | Michal | Satin | SKP Vsetín |
Kata senioři (9. – 4.kyu) | |||
Umístnění | Jméno | Přijmení | Klub |
1 | Libor | Pospíšil | TJ Karate Bystřice pod Hostýnem |
2 | Vladimír | Kocfelda | TJ Karate Bystřice pod Hostýnem |
3 | Zdeněk | Horčička | Akademie karate Brno, z.s. |
Kata seniorky (9. – 4.kyu) | |||
Umístnění | Jméno | Přijmení | Klub |
1 | Pavlína | Pištěková | Centrum tradičního karate Praha |
2 | Jana | Pavlíková | Akademie karate Zlín |
3 | Regina | Jakubová | SKP Vsetín |
Kata kadeti (6.kyu – 4.kyu) | |||
Umístnění | Jméno | Přijmení | Klub |
1 | Jakub | Neradil | TJ Karate Bystřice pod Hostýnem |
2 | David | Fiala | TJ Tesla Brno z.s. |
3 | Vít | Otáhal | TJ Karate Bystřice pod Hostýnem |
Fukugo kadeti, mladší junioři | |||
Umístnění | Jméno | Přijmení | Klub |
1 | Milan | Filip | TJ Karate Bystřice pod Hostýnem |
2 | Adam | Fister | Akademie karate Valašské Meziříčí, z.s. |
3 | Šimon | Terč | Akademie karate Zlín |
3 | Saša | Šindel | Akademie karate Zlín |
Fukugo kadetky, mladší juniorky | |||
Umístnění | Jméno | Přijmení | Klub |
1 | Adéla | Koňaříková | SKP Vsetín |
2 | Karolína | Bačová | SKP Vsetín |
3 | Eliška | Bělíčková | SKP Vsetín |
3 | Lucie | Slováčková | SKP Vsetín |
Fukugo senioři, starší junioři | |||
Umístnění | Jméno | Přijmení | Klub |
1 | Vojtěch | Mašláň | Akademie karate Zlín |
2 | Richard | Heger | Akademie karate Valašské Meziříčí, z.s. |
3 | Martin | Škrabal | Akademie karate Zlín |
3 | Daniel | Veselý | Akademie karate Zlín |
Kumite Kogo kadetky | |||
Umístnění | Jméno | Přijmení | Klub |
1 | Anna | Stará | Centrum tradičního karate Praha |
2 | Nikola | Chybíková | Akademie karate Ostrava, z.s. |
3 | Lucie | Slováčková | SKP Vsetín |
3 | Olívie | Marková | SKP Vsetín |
Kumite Kogo mladší juniorky | |||
Umístnění | Jméno | Přijmení | Klub |
1 | Adéla | Koňaříková | SKP Vsetín |
2 | Eliška | Bělíčková | SKP Vsetín |
3 | Josefína | Přecechtělová | Akademie karate Zlín |
3 | Karolína | Bačová | SKP Vsetín |
Kumite Sanbon kogo žáci D | |||
Umístnění | Jméno | Přijmení | Klub |
1 | Michal | Pavlík | Akademie karate Zlín |
2 | Michal | Satin | SKP Vsetín |
3 | Vojtěch | Kořének | SKP Vsetín |
3 | Jan | Beránek | Centrum tradičního karate Praha |
Kumite Sanbon kogo žačky D | |||
Umístnění | Jméno | Přijmení | Klub |
1 | Brigita | Bačová | Centrum tradičního karate Praha |
2 | Martina | Vránová | Centrum tradičního karate Praha |
3 | Johana | Gomolová | TJ Karate Bystřice pod Hostýnem |
3 | Tereza | Mikulášťíková | SKP Vsetín |
Kumite Sanbon žáci C | |||
Umístnění | Jméno | Přijmení | Klub |
1 | Jakub | Běhal | TJ Karate Bystřice pod Hostýnem |
2 | Jáchym | Prokop | Akademie karate Zlín |
3 | Petr-Ngoc-Phu | Le | Akademie karate Zlín |
3 | Dominik | Zelina | Akademie karate Zlín |
Kumite Sanbon žáčky C | |||
Umístnění | Jméno | Přijmení | Klub |
1 | Vendula | Krupová | Karate – Kobudo Rožnov pod Radhoštěm |
2 | Aneta | Zábranská | Akademie karate Valašské Meziříčí, z.s. |
3 | Zuzana | Kubáňová | Akademie karate Valašské Meziříčí, z.s. |
3 | Sofia | Hehl | TJ Tesla Brno z.s. |
Kumite Sanbon senioři | |||
Umístnění | Jméno | Přijmení | Klub |
1 | Libor | Pospíšil | TJ Karate Bystřice pod Hostýnem |
2 | Robert | Műller | Akademie tradičního karate Zlaté Hory z.s. |
3 | Vladimír | Kocfelda | TJ Karate Bystřice pod Hostýnem |
3 | Václav | Kareš | Centrum tradičního karate Praha |
Kumite Sanbon seniorky | |||
Umístnění | Jméno | Přijmení | Klub |
1 | Pavlína | Pištěková | Centrum tradičního karate Praha |
2 | Iveta | Dusilová | Centrum tradičního karate Praha |
3 | Miroslava | Janušková | Akademie karate Zlín |
3 | Jana | Pavlíková | Akademie karate Zlín |
Kata team žáci, žákyně | |||
Umístnění | Jméno | Přijmení | Klub |
1 | Pavlík, Přecechtěl, Sabol | Akademie karate Zlín | |
2 | Vsetínští draci (Kořének, Makyča, Satin) | SKP Vsetín | |
3 | Hájek, Prokop, Le | Akademie karate Zlín |