Výsledky 1.kolo Národního poháru ČATK 2018 (Bystřice pod Hostýnem)
Dne 10.2.2018 hostilo město Bystřice pod Hostýnem 1. kolo Národního poháru v tradičním karate. Do Sportovní haly Zelené se přijelo zúčastnit dohromady 254 závodníků ze 14-ti klubů. I přes to, že právě prohíhala chřipovká epidemie byl počet závodníků velmi vysoký a celý závod probíhal až do 18:00h. Děkujeme všem rozhodčím za jejich profesionální výkon. Sobotní zápas proběhl na třech zápasištích a hlavním rozhodčím pro tuto akci byl Mgr. Radek Kleibl 5.dan WTKF.
Fotogalerie (autor Luisa Prokopová)
Část 2 https://photos.app.goo.gl/iBXwxfk2vOPMIctF3
Část 1 https://photos.app.goo.gl/vR0vwOYyKR94duxh2
Výsledky
Kata kadeti (9.kyu – 4.kyu) | |||
Umístnění | Jméno | Přijmení | Klub |
1 | David | Fiala | TJ Tesla Brno z.s. |
2 | Matěj | Žlebek | Akademie karate Ostrava, z.s. |
3 | Vít | Otáhal | TJ Karate Bystřice pod Hostýnem |
4 | Vojtěch | Kareš | Centrum tradičního karate Praha |
5 | Jiří | Najman | Akademie karate Zlín |
6 | Vladimír | Kocfelda | TJ Karate Bystřice pod Hostýnem |
7 | Jiří | Heryán | TJ Karate Bystřice pod Hostýnem |
8 | Tomáš | Srněnský | SKP Vsetín |
Kata kadetky, ml. juniorky (3.kyu – dan) | |||
Umístnění | Jméno | Přijmení | Klub |
1 | Adéla | Koňaříková | SKP Vsetín |
2 | Nikola | Chybíková | Akademie karate Ostrava, z.s. |
3 | Emílie | Adámková | SKP Vsetín |
4 | Olívie | Marková | SKP Vsetín |
5 | Kristýna | Vaculíková | Akademie karate Zlín |
6 | Barbora | Dorňáková | Akademie karate Valašské Meziříčí, z.s. |
7 | Denisa | Šimonová | Akademie karate Zlín |
8 | Anna | Stará | Centrum tradičního karate Praha |
Kata kadetky, ml. juniorky (6.kyu – 4.kyu) | |||
Umístnění | Jméno | Přijmení | Klub |
1 | Kateřina | Jarošová | TJ Tesla Brno z.s. |
2 | Stefanie | Popová | Akademie karate Zlín |
3 | Johana | Gomolová | TJ Karate Bystřice pod Hostýnem |
4 | Denisa | Mikulíková | TJ Karate Bystřice pod Hostýnem |
5 | Kateřina | Kučerová | Akademie karate Zlín |
6 | Natálie | Zábranská | TJ Karate Bystřice pod Hostýnem |
Kata kadetky, ml. juniorky (9.kyu – 7.kyu) | |||
Umístnění | Jméno | Přijmení | Klub |
1 | Nicol | Rolová | TJ Karate Bystřice pod Hostýnem |
2 | Tereza | Šindarová | Akademie karate Brno, z.s. |
3 | Zuzana | Malířová | TJ Karate Bystřice pod Hostýnem |
4 | Zuzana | Zdražilová | TJ Tesla Brno z.s. |
Kata mladší junioři (6.kyu – dan) | |||
Umístnění | Jméno | Přijmení | Klub |
1 | Saša | Šindel | Akademie karate Zlín |
2 | Šimon | Terč | Akademie karate Zlín |
3 | Dominik | Dopirák | Akademie karate Valašské Meziříčí, z.s. |
4 | Pavel | Tomeček | SKP Vsetín |
5 | Adam | Fister | Akademie karate Valašské Meziříčí, z.s. |
6 | Jakub | Krabica | SKP Vsetín |
7 | Daniel | Ondruch | Akademie karate Valašské Meziříčí, z.s. |
8 | David | Chýlek | Karate – Kobudo Rožnov pod Radhoštěm |
Kata st. junioři, senioři B (9.kyu – 4.kyu) | |||
Umístnění | Jméno | Přijmení | Klub |
1 | Jakub | Krejčí | Akademie karate Zlín |
2 | Tomáš | Januška | Akademie karate Zlín |
3 | David | Studený | TJ Karate Bystřice pod Hostýnem |
4 | Lukáš | Josefík | Akademie karate Zlín |
5 | Robert | Műller | Akademie tradičního karate Zlaté Hory z.s. |
6 | Václav | Kareš | Centrum tradičního karate Praha |
7 | Peter | Baranovič | Centrum karate Olomouc |
8 | Tadeáš | Vintrlík | Akademie karate Brno, z.s. |
Kata st. juniorky, seniorky (3. kyu – dan) | |||
Umístnění | Jméno | Přijmení | Klub |
1 | Zuzana | Galdová | Akademie karate Valašské Meziříčí, z.s. |
2 | Tereza | Kleiblová | Akademie karate Ostrava, z.s. |
3 | Dominika | Vašíčková | SKP Vsetín |
4 | Hana | Juráňová | Akademie karate Zlín |
Kata žáci C (9.-7. kyu) | |||
Umístnění | Jméno | Přijmení | Klub |
1 | Václav | Jiříček | TJ Karate Bystřice pod Hostýnem |
2 | Denis | Chamba | Akademie karate Brno, z.s. |
3 | Petr-Samuel | Baranovič | Centrum karate Olomouc |
4 | David-Petr | Kršňák | Akademie karate Ostrava, z.s. |
5 | Kevin | Horák | TJ Město Albrechtice z.s. (karate) |
6 | Matyáš | Kurfürst | Akademie karate Zlín |
7 | Radim | Dorňák | Akademie karate Valašské Meziříčí, z.s. |
8 | František | Chalupník | Akademie karate Zlín |
Kata žáci D (6.-4.kyu) | |||
Umístnění | Jméno | Přijmení | Klub |
1 | Jan | Beránek | Centrum tradičního karate Praha |
2 | Jakub | Běhal | TJ Karate Bystřice pod Hostýnem |
3 | Simon | Krečmer | Akademie karate Ostrava, z.s. |
4 | Šimon | Koníček | TJ Karate Bystřice pod Hostýnem |
5 | Jan | Václavík | SKP Vsetín |
6 | Marek | Navrátil | Akademie karate Zlín |
7 | Vladimír | Smékal | TJ Karate Bystřice pod Hostýnem |
8 | Jiří | Labiš | TJ Karate Bystřice pod Hostýnem |
Kata žákyně B | |||
Umístnění | Jméno | Přijmení | Klub |
1 | Nela | Navrátilová | SKP Vsetín |
2 | Ella | Mikuláštíková | Akademie karate Valašské Meziříčí, z.s. |
3 | Rozálie | Tomšů | Akademie karate Zlín |
4 | Lucie | Perutková | Akademie karate Zlín |
5 | Viktorie | Vavříková | Akademie karate Valašské Meziříčí, z.s. |
6 | Antonie | Smékalová | TJ Karate Bystřice pod Hostýnem |
7 | Kateřina | Paroušková | SKP Vsetín |
8 | Agáta | Nováková | Akademie karate Zlín |
Kata žákyně D (9.- 4. kyu) | |||
Umístnění | Jméno | Přijmení | Klub |
1 | Vendula | Krupová | Akademie karate Valašské Meziříčí, z.s. |
2 | Tereza | Mikulášťíková | SKP Vsetín |
3 | Sofie | Husárová | TJ Tesla Brno z.s. |
4 | Zuzana | Kubáňová | Akademie karate Valašské Meziříčí, z.s. |
5 | Marika | Hradilová | TJ Karate Bystřice pod Hostýnem |
6 | Simona | Tomková | Akademie karate Zlín |
7 | Elena | Nünning | Centrum tradičního karate Praha |
8 | Viktorie | Pelcová | Centrum tradičního karate Praha |
Kumite Starší juniorky, Seniorky | |||
Umístnění | Jméno | Přijmení | Klub |
1 | Hana | Juráňová | Akademie karate Zlín |
2 | Dominika | Vašíčková | SKP Vsetín |
3 | Tereza | Kleiblová | Akademie karate Ostrava, z.s. |
Kata žáci-žačky A | |||
Umístnění | Jméno | Přijmení | Klub |
1 | Jiří | Mikel | Akademie karate Zlín |
2 | Eliška | Skalníková | Akademie karate Valašské Meziříčí, z.s. |
3 | Izabela | Janušová | Akademie karate Valašské Meziříčí, z.s. |
4 | Teodor | Pátík | Akademie karate Zlín |
5 | Jiří | Brázda | Akademie karate Zlín |
6 | Gabriela | Stehlíková | Akademie karate Brno, z.s. |
7 | Anežka | Kurfürstová | Akademie karate Zlín |
8 | Isabela | Hromadová | Akademie karate Valašské Meziříčí, z.s. |
Kata žáci B (9.- 7. kyu) | |||
Umístnění | Jméno | Přijmení | Klub |
1 | David | Běhal | TJ Karate Bystřice pod Hostýnem |
2 | Šimon | Pavelka | Akademie karate Brno, z.s. |
3 | Matěj | Rýpal | Akademie karate Valašské Meziříčí, z.s. |
4 | Jakub | Najman | Akademie karate Zlín |
5 | Tomáš | Bělaška | Akademie karate Valašské Meziříčí, z.s. |
6 | Ondřej | Štibral | TJ Karate Bystřice pod Hostýnem |
7 | Jakub | Machálek | SKP Vsetín |
8 | Filip | Borovička | TJ Karate Bystřice pod Hostýnem |
Kata žáci B (6.- 1.kyu) | |||
Umístnění | Jméno | Přijmení | Klub |
1 | Štěpán | Kořének | SKP Vsetín |
2 | David | Dopirák | Akademie karate Valašské Meziříčí, z.s. |
3 | Maxmilián | Stojar | Akademie karate Zlín |
4 | Jan | Kašpar | Akademie karate Zlín |
5 | Martin | Ondrušek | Akademie karate Valašské Meziříčí, z.s. |
6 | Kryštof | Konečný | Akademie karate Brno, z.s. |
7 | Denis | Brychta | Akademie karate Brno, z.s. |
8 | Tomáš | Chudárek | Akademie karate Valašské Meziříčí, z.s. |
Kata žákyně C (9.- 7. kyu) | |||
Umístnění | Jméno | Přijmení | Klub |
1 | Laura | Hujíčková | TJ Karate Bystřice pod Hostýnem |
2 | Tereza | Capilová | Akademie karate Valašské Meziříčí, z.s. |
3 | Karolina | Janešíková | TJ Město Albrechtice z.s. (karate) |
4 | Daniela | Kuštanová | Akademie karate Brno, z.s. |
5 | Kateřina | Marszalíková | Akademie karate Ostrava, z.s. |
Kata žáci C (6.- 1.kyu) | |||
Umístnění | Jméno | Přijmení | Klub |
1 | Chris-Leon | Krečmer | Akademie karate Ostrava, z.s. |
2 | David | Novotný | Akademie karate Zlín |
3 | Dominik | Zelina | Akademie karate Zlín |
4 | Richard | Gomola | TJ Karate Bystřice pod Hostýnem |
5 | Stanislav | Matúšek | Akademie karate Zlín |
6 | Richard | Kubáň | Akademie karate Valašské Meziříčí, z.s. |
7 | Petr | Döme | TJ Tesla Brno z.s. |
8 | Michal | Kittl | Centrum karate Olomouc |
Kata žákyně C (6.- 1.kyu) | |||
Umístnění | Jméno | Přijmení | Klub |
1 | Sofie | Lenertová | Centrum karate Olomouc |
2 | Sofia | Hehl | TJ Tesla Brno z.s. |
3 | Markéta | Červinková | Akademie karate Zlín |
4 | Lucie | Žikovská | Akademie karate Zlín |
5 | Aneta | Jurygáčková | SKP Vsetín |
6 | Viktorie | Szewczyková | Tóshidó Valtice |
7 | Aneta | Zábranská | Akademie karate Valašské Meziříčí, z.s. |
8 | Nikola | Zapletalová | Akademie karate Zlín |
Kata žáci D (9.- 7. kyu) | |||
Umístnění | Jméno | Přijmení | Klub |
1 | Martin | Kuzan | Karate – Kobudo Rožnov pod Radhoštěm |
2 | Nicolas | Milkowski | TJ Tesla Brno z.s. |
3 | Marek | Polách | TJ Tesla Brno z.s. |
4 | Dominik | Maňák | SKP Vsetín |
5 | Adam | Sčensný | TJ Město Albrechtice z.s. (karate) |
6 | Vojtěch | Rábl | TJ Karate Bystřice pod Hostýnem |
7 | Patrik | Janoška | Akademie karate Ostrava, z.s. |
8 | Matěj | Klimoš | Akademie karate Ostrava, z.s. |
Kata žáci D (3.- 1. kyu) | |||
Umístnění | Jméno | Přijmení | Klub |
1 | Mikuláš | Přecechtěl | Akademie karate Zlín |
2 | Kryštof | Pelc | Centrum tradičního karate Praha |
3 | Jáchym | Prokop | Akademie karate Zlín |
4 | Vojtěch | Kořének | SKP Vsetín |
5 | Jakub | Kareš | Centrum tradičního karate Praha |
6 | Tomáš | Hájek | Akademie karate Zlín |
7 | Tadeáš | David | Akademie karate Valašské Meziříčí, z.s. |
8 | Vojtěch | Makyča | SKP Vsetín |
Kata žákyně D (3.- 1. kyu) | |||
Umístnění | Jméno | Přijmení | Klub |
1 | Patricie | Šimonová | Akademie karate Zlín |
2 | Kateřina | Kelárková | Akademie karate Valašské Meziříčí, z.s. |
3 | Brigita | Bačová | Centrum tradičního karate Praha |
4 | Klára | Mrnková | Akademie karate Valašské Meziříčí, z.s. |
Kata kadeti (3.kyu – dan) | |||
Umístnění | Jméno | Přijmení | Klub |
1 | Michal | Pavlík | Akademie karate Zlín |
2 | František | Dočekal | Akademie karate Ostrava, z.s. |
3 | Michal | Satin | SKP Vsetín |
4 | Nikolas | Bubela | TJ Karate Bystřice pod Hostýnem |
5 | Petr | Janík | Akademie karate Zlín |
6 | Jakub | Neradil | TJ Karate Bystřice pod Hostýnem |
7 | Jan | Čechák | Akademie karate Zlín |
8 | Ondřej | Sabol | Akademie karate Zlín |
Kata starší junioři i (3.kyu – dan) | |||
Umístnění | Jméno | Přijmení | Klub |
1 | Matěj | Křížek | TJ Karate Bystřice pod Hostýnem |
2 | Šimon | Labiš | TJ Karate Bystřice pod Hostýnem |
3 | Milan | Filip | TJ Karate Bystřice pod Hostýnem |
4 | Martin | Káčer | SKP Vsetín |
5 | Vít | Pokorný | TJ Karate Bystřice pod Hostýnem |
6 | Vojtěch | Mašláň | Akademie karate Zlín |
7 | Tomáš | Zuzaňák | SKP Vsetín |
8 | Vojtěch | Hartman | Akademie karate Zlín |
Kata seniorky B | |||
Umístnění | Jméno | Přijmení | Klub |
1 | Jana | Pavlíková | Akademie karate Zlín |
2 | Iveta | Dusilová | Centrum tradičního karate Praha |
3 | Miroslava | Janušková | Akademie karate Zlín |
4 | Andrea | Marečková | TJ Karate Bystřice pod Hostýnem |
Kata senioři (3.kyu – dan) | |||
Umístnění | Jméno | Přijmení | Klub |
1 | Filip | Popelka | TJ Tesla Brno z.s. |
2 | Radek | Veselý | TJ Tesla Brno z.s. |
3 | Vojtěch | Slíva | TJ Tesla Brno z.s. |
4 | Jiří | Hegmon | Akademie karate Zlín |
5 | Technicky | Akademie karate Valašské Meziříčí, z.s. | |
Fukugo kadeti, mladší junioři | |||
Umístnění | Jméno | Přijmení | Klub |
1 | Šimon | Terč | Akademie karate Zlín |
2 | Adam | Fister | Akademie karate Valašské Meziříčí, z.s. |
3 | Jakub | Krabica | SKP Vsetín |
3 | Petr | Janík | Akademie karate Zlín |
4 | Pavel | Tomeček | SKP Vsetín |
5 | Saša | Šindel | Akademie karate Zlín |
6 | František | Dočekal | Akademie karate Ostrava, z.s. |
7 | Michal | Satin | SKP Vsetín |
8 | Matěj | Žlebek | Akademie karate Ostrava, z.s. |
Fukugo kadetky, mladší juniorky | |||
Umístnění | Jméno | Přijmení | Klub |
1 | Emílie | Adámková | SKP Vsetín |
2 | Olívie | Marková | SKP Vsetín |
3 | Nikola | Chybíková | Akademie karate Ostrava, z.s. |
3 | Adéla | Koňaříková | SKP Vsetín |
4 | Josefína | Přecechtělová | Akademie karate Zlín |
5 | Lucie | Slováčková | SKP Vsetín |
6 | Karolína | Bačová | SKP Vsetín |
Fukugo senioři, starší junioři | |||
Umístnění | Jméno | Přijmení | Klub |
1 | Jakub | Štěpán | Centrum tradičního karate Praha |
2 | Jindřich | Mašláň | Akademie karate Zlín |
3 | Martin | Káčer | SKP Vsetín |
3 | Matěj | Křížek | TJ Karate Bystřice pod Hostýnem |
4 | Milan | Filip | TJ Karate Bystřice pod Hostýnem |
5 | Vít | Pokorný | TJ Karate Bystřice pod Hostýnem |
6 | Šimon | Labiš | TJ Karate Bystřice pod Hostýnem |
7 | Tomáš | Zuzaňák | SKP Vsetín |
8 | Vojtěch | Mašláň | Akademie karate Zlín |
Fukugo seniorky, starší juniorky | |||
Umístnění | Jméno | Přijmení | Klub |
1 | Tereza | Kleiblová | Akademie karate Ostrava, z.s. |
2 | Dominika | Vašíčková | SKP Vsetín |
3 | Hana | Juráňová | Akademie karate Zlín |
Kumite Kogo kadeti | |||
Umístnění | Jméno | Přijmení | Klub |
1 | Michael | Zosimov | TJ Karate Bystřice pod Hostýnem |
2 | Nikolas | Bubela | TJ Karate Bystřice pod Hostýnem |
3 | Michal | Satin | SKP Vsetín |
3 | František | Dočekal | Akademie karate Ostrava, z.s. |
4 | Ondřej | Sabol | Akademie karate Zlín |
5 | Martin | Zábranský | Akademie karate Valašské Meziříčí, z.s. |
6 | Vladimír | Kocfelda | TJ Karate Bystřice pod Hostýnem |
7 | Pavel | Rudý | TJ Karate Bystřice pod Hostýnem |
8 | Petr | Janík | Akademie karate Zlín |
Kumite Kogo kadetky | |||
Umístnění | Jméno | Přijmení | Klub |
1 | Denisa | Mikulíková | TJ Karate Bystřice pod Hostýnem |
2 | Barbora | Dorňáková | Akademie karate Valašské Meziříčí, z.s. |
3 | Aneta | Zelinová | Akademie karate Zlín |
3 | Johana | Gomolová | TJ Karate Bystřice pod Hostýnem |
Kumite Kogo mladší junioři | |||
Umístnění | Jméno | Přijmení | Klub |
1 | Adam | Fister | Akademie karate Valašské Meziříčí, z.s. |
2 | Šimon | Terč | Akademie karate Zlín |
3 | Jakub | Krabica | SKP Vsetín |
3 | Saša | Šindel | Akademie karate Zlín |
4 | Pavel | Tomeček | SKP Vsetín |
5 | Radek | Tichý | Akademie karate Zlín |
6 | David | Chýlek | Karate – Kobudo Rožnov pod Radhoštěm |
Kumite Kogo mladší juniorky | |||
Umístnění | Jméno | Přijmení | Klub |
1 | Adéla | Koňaříková | SKP Vsetín |
2 | Karolína | Bačová | SKP Vsetín |
3 | Nikola | Chybíková | Akademie karate Ostrava, z.s. |
3 | Lucie | Slováčková | SKP Vsetín |
4 | Kateřina | Jarošová | TJ Tesla Brno z.s. |
5 | Anna | Stará | Centrum tradičního karate Praha |
6 | Emílie | Adámková | SKP Vsetín |
7 | Olívie | Marková | SKP Vsetín |
8 | Josefína | Přecechtělová | Akademie karate Zlín |
Kumite starší junioři | |||
Umístnění | Jméno | Přijmení | Klub |
1 | Martin | Káčer | SKP Vsetín |
2 | Šimon | Labiš | TJ Karate Bystřice pod Hostýnem |
3 | Vojtěch | Mašláň | Akademie karate Zlín |
3 | Matěj | Křížek | TJ Karate Bystřice pod Hostýnem |
4 | Vít | Pokorný | TJ Karate Bystřice pod Hostýnem |
5 | Milan | Filip | TJ Karate Bystřice pod Hostýnem |
6 | Tomáš | Zuzaňák | SKP Vsetín |
Kumite Sanbon kogo žáci D | |||
Umístnění | Jméno | Přijmení | Klub |
1 | Kryštof | Pelc | Centrum tradičního karate Praha |
2 | Šimon | Kalina | Centrum tradičního karate Praha |
3 | Mikuláš | Přecechtěl | Akademie karate Zlín |
3 | Tomáš | Hájek | Akademie karate Zlín |
4 | Marek | Navrátil | Akademie karate Zlín |
5 | Nicolas | Milkowski | TJ Tesla Brno z.s. |
6 | Jan | Beránek | Centrum tradičního karate Praha |
7 | Šimon | Koníček | TJ Karate Bystřice pod Hostýnem |
8 | Vladimír | Smékal | TJ Karate Bystřice pod Hostýnem |
Kumite Sanbon kogo žačky D | |||
Umístnění | Jméno | Přijmení | Klub |
1 | Viktorie | Pelcová | Centrum tradičního karate Praha |
2 | Vendula | Krupová | Akademie karate Valašské Meziříčí, z.s. |
3 | Brigita | Bačová | Centrum tradičního karate Praha |
3 | Kateřina | Kelárková | Akademie karate Valašské Meziříčí, z.s. |
4 | Sofie | Husárová | TJ Tesla Brno z.s. |
5 | Marika | Hradilová | TJ Karate Bystřice pod Hostýnem |
6 | Zuzana | Kubáňová | Akademie karate Valašské Meziříčí, z.s. |
7 | Anetta | Svánovská | TJ Tesla Brno z.s. |
8 | Elena | Nünning | Centrum tradičního karate Praha |
Kumite senioři | |||
Umístnění | Jméno | Přijmení | Klub |
1 | Jakub | Štěpán | Centrum tradičního karate Praha |
2 | Jindřich | Mašláň | Akademie karate Zlín |
3 | Filip | Popelka | TJ Tesla Brno z.s. |
3 | Radek | Veselý | TJ Tesla Brno z.s. |
4 | Jiří | Hegmon | Akademie karate Zlín |
5 | Vojtěch | Slíva | TJ Tesla Brno z.s. |
Kumite Sanbon žáci C | |||
Umístnění | Jméno | Přijmení | Klub |
1 | Petr | Döme | TJ Tesla Brno z.s. |
2 | Chris-Leon | Krečmer | Akademie karate Ostrava, z.s. |
3 | Richard | Kubáň | Akademie karate Valašské Meziříčí, z.s. |
3 | Dominik | Zelina | Akademie karate Zlín |
4 | Stanislav | Matúšek | Akademie karate Zlín |
5 | Dominik | Pátík | Akademie karate Zlín |
6 | David | Novotný | Akademie karate Zlín |
7 | Richard | Gomola | TJ Karate Bystřice pod Hostýnem |
8 | Jan | Mikuláštík | SKP Vsetín |
Kumite Sanbon žáčky C | |||
Umístnění | Jméno | Přijmení | Klub |
1 | Aneta | Zábranská | Akademie karate Valašské Meziříčí, z.s. |
2 | Sofia | Hehl | TJ Tesla Brno z.s. |
3 | Sofie | Lenertová | Centrum karate Olomouc |
3 | Markéta | Červinková | Akademie karate Zlín |
4 | Kateřina | Jeřábková | Akademie karate Ostrava, z.s. |
5 | Tereza | Capilová | Akademie karate Valašské Meziříčí, z.s. |
6 | Veronika | Ježíková | SKP Vsetín |
7 | Eva | Kovářová | SKP Vsetín |
8 | Adriana | Knápková | Akademie karate Zlín |
Kumite Sanbon kogo senioři | |||
Umístnění | Jméno | Přijmení | Klub |
1 | Jakub | Krejčí | Akademie karate Zlín |
2 | Jakub | Dokoupil | Akademie karate Brno, z.s. |
3 | Vlastimil | Kolaja | Akademie karate Brno, z.s. |
3 | Lukáš | Josefík | Akademie karate Zlín |
4 | Václav | Kareš | Centrum tradičního karate Praha |
5 | Robert | Műller | Akademie tradičního karate Zlaté Hory z.s. |
Kumite Sanbon kogo seniorky | |||
Umístnění | Jméno | Přijmení | Klub |
1 | Jana | Pavlíková | Akademie karate Zlín |
2 | Miroslava | Janušková | Akademie karate Zlín |
3 | Iveta | Dusilová | Centrum tradičního karate Praha |
Kata team žáci, žákyně C+D | |||
Umístnění | Jméno | Přijmení | Klub |
1 | Tygřice z Valmezu (Krupová, Kubáňová, Zábranská) | Akademie karate Valašské Meziříčí, z.s. | |
2 | Zlín (Novotný, Prokop, Zelina) | Akademie karate Zlín | |
3 | Tygři z Valmezu (Kubáň, Bělaška, Mikulaštík) | Akademie karate Valašské Meziříčí, z.s. |