Harmonogram
22.11.2018 (čtvrtek) – cesta do Vilnius (Litva)
Nástup v Brně, 19:45 hod. u Janáčkova divadla, Rooseveltova ulic
Nástup v Olomouci, 21:00 hod. čerpací stanice Benzina, č. p. 234, Žerůvky D46, 779 00 Olomouc
Nástup ve Zlíně, 21:30 parkoviště Březnická, vedle Velkého kina, pod točnou trolejbusu
Nástup ve Valašském Meziříčí, 22:00 hod. Kolaříkova 1363, Valašské Meziříčí (u doja AK Valašské Meziříčí)
Nástup na Vsetíně, 22:15 autobusové nádraží
Nástup v Ostravě, mezi 23:15 – 23:30 hod. parkoviště Dům kultury města Ostravy na ul. 28. října (naproti Domu kultury; vedle Krajského úřadu)
23.11.2018 (pátek) – příjezd do Vilnius (Litva) a doprovodný program
24.11.2018 (sobota) – trénink týmů a prohlídka města
25.11.2018 (neděle) – závod v Panevézy (Litva) Cido Aréna cca 137km od Vilniusu online mapa trasy a po závodech cesta zpět do Vilniusu
26.11.2018 (pondělí) – po snídani cesta v Vilnius (Litva) do České republiky
Kompletní informace
Nominovaní závodníci
Nominováni byli pouze členové programu „KARATE TALENT“ jak bylo při jeho založení a přihlášení avizováno. Současně u dětí programu „Karate talent“ byly hodnoceny výsledky na soutěžích dle těchto kriterii: Závodníci byli ohodnoceni body za výsledky ze 3 kol národních pohárů a Mistrovství ČR (zlato = 3 body, stříbro = 2 body, bronz = 1 bod) v kata a kumite.
Závodů se mohou zúčastnit také nenominovaní závodnicí, kteří si musí náklady na cestu a ubytování uhradit.
Žáci/žákyně A
PŘÍJMENÍ | JMÉNO | POČET BODŮ | KLUB |
Kasal |
David |
8 b. |
AK Brno |
Skalníková |
Eliška |
6 b. |
AK Valašské Meziříčí |
Janušová |
Izabela |
4 b. |
AK Valašské Meziříčí |
Žáci/žákyně B
PŘÍJMENÍ | JMÉNO | POČET BODŮ | KLUB |
Mikuláštíková |
Ella |
11 b. |
AK Valašské Meziříčí |
Dopirák |
David |
7 b. |
AK Valašské Meziříčí |
Navrátilová |
Nela |
6 b. |
SKP Vsetín |
Vavříková |
Viktorie |
6 b. |
AK Valašské Meziříčí |
Máčal |
Denis |
5 b. |
AK Brno |
Kořének |
Štěpán |
5 b. |
SKP Vsetín |
Stojar |
Maxmilián |
4 b. |
AK Zlín |
Machálek |
Jakub |
3 b. |
SKP Vsetín |
Rýpal |
Matěj |
3 b. |
AK Valašské Meziříčí |
Konečný |
Kryštof |
3 b. |
AK Brno |
Žáci/žákyně C
PŘÍJMENÍ | JMÉNO | POČET BODŮ | KLUB |
Lenertová |
Sofie |
18 b. |
CK Olomouc |
Döme |
Petr |
13 b. |
TJ Tesla Brno |
Matúšek |
Stanislav |
9 b. |
AK Zlín |
Zábranská |
Aneta |
8 b. |
AK Valašské Meziříčí |
Červinková |
Markéta |
7 b. |
AK Zlín |
Hujíčková |
Laura |
7 b. |
TJ Karate Bystřice pod Hostýnem |
Novotná |
Nela |
6 b. |
AK Ostrava |
Krečmer |
Chris-Leon |
5 b. |
AK Ostrava |
Hehl |
Sofia |
5 b. |
TJ Tesla Brno |
Jurygáčková |
Aneta |
5 b. |
SKP Vsetín |
Žáci/žákyně D
PŘÍJMENÍ | JMÉNO | POČET BODŮ | KLUB |
Krupová |
Vendula |
21 b. |
AK Valašské Meziříčí |
Pelc |
Kryštof |
15 b. |
CTK Praha |
Beránek |
Jan |
13 b. |
CTK Praha |
Šimonová |
Patricie |
10 b. |
AK Zlín |
Bačová |
Brigita |
10 b. |
CTK Praha |
Kopecký |
Radomír |
8 b. |
AK Valašské Meziříčí |
Pelcová |
Viktorie |
8 b. |
CTK Praha |
Izzi |
Eleonora |
7 b. |
AK Brno |
Maňák |
Dominik |
5 b. |
SKP Vsetín |
Kalina |
Šimon |
5 b. |
CTK Praha |
Kata teamy A+B
PŘÍJMENÍ A JMÉNO | POČET BODŮ | KLUB |
Kořének Štěpán | 5 b. | SKP Vsetín |
Maňák David | ||
Navrátilová Nela | ||
Brychta Denis | 4 b. | AK Brno |
Máčal Denis | ||
Konečný Kryštof | ||
Mikuláštíková Ella | 2 b. | AK Valašské Meziříčí |
Vavříková Viktorie | ||
Dopirák David |
Kata teamy C+D
PŘÍJMENÍ A JMÉNO | POČET BODŮ | KLUB |
Krupová Vendula | 12 b. | AK Valašské Meziříčí |
Kubáňová Zuzana | ||
Zábranská Aneta | ||
Novotný David | 7 b. | AK Zlín |
Prokop Jáchym | ||
Zelina Dominik | ||
Kubáň Richard | 4 b. | AK Valašské Meziříčí |
Bělaška Petr | ||
Mikuláštík Jakub |
Doprovod
bude doplněn
Rozhodčí
Radoslav Januš
Mgr. Radek Kleibl
Ing. Dana Hradská
Mgr. Tomáš Neradil
Ing. Martina Janušová
Hana Juráňová
Kouč programu „Karate talent“
Mgr. Klára Kleiblová
MDDr. Hana Venturová
Mgr. Zuzana Galdová
Jakub Štěpán
Bc. Tereza Kleiblová